TraumaPet gel Ag 200ml

Kód: 57968
840 Kč 694 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.2.2023

TraumaPet® gel Ag s obsahem nanostříbra pečuje o otevřené rány a předchází zánětům a infekcím. Gel na vodní bázi umožňuje vlhké hojení ran, což urychluje hojení. Je vhodný pro ošetření a podporu hojení všech typů ran, včetně infikovaných.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpora hojení ran. Prostředek se vhodný pro ošetření a podporu hojení všech typů ran, včetně infikovaných. (Jakékoli rány včetně otevřených, oděry, kousnutí, praskliny, škrábance, infikované rány, podráždění análních žláz, vulvy.)

Charakteristika
TraumaPet Gel Ag je veterinární prostředek pro lokální aplikaci s obsahem nanostříbra. Jeho podstatnou složkou je voda, která podporuje zvlhčení rány pro podporu hojení. Dlouholeté výzkumy a konkrétní aplikace prokázaly antimikrobní a fungicidní účinky stříbra.
Prostředek nevykazuje toxické účinky.

Složení TraumaPet gel Ag
Koloidní stříbro 400 ug Ag v 1 ml gelu 
čištěná voda, karbomerum, hydroxid sodný k úpravě pH


Způsob použití
Gel naneste na ránu nebo postižené místo tak, aby vytvořil souvislou silnější vrstvu (2-3 mm) v celém rozsahu rány. Ránu následně překryjte obvazem. Ošetření opakujte po 12 – 48 hodinách, dle typu rány a způsobu jejího hojení. Vysychání snižuje účinnost přípravku!
Přípravek je vhodný pro všechny druhy chovaných zvířat. 
Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná. Jakmile se na otevřené ráně vytvoří strup, můžete použít TraumaPet® cremor Ag.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hojení ran
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: