SkinMed Super sprej 500ml

Superoxidovaný, pH neutrální antiseptický roztok pro ošetření ran, meziprstních prostor a záhybů kůže, chronických nehojících se ran, proleženin a povrchu kůže při infekčních a plísňových onemocněních kůže.  SkinMed Super snižuje mikrobiální zátěž ran a vytváří vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení. Aplikace je bezbolestná, neštípe a nedráždí, nepoškozuje zdravou tkáň.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 57855
430 Kč 355 Kč bez DPH
SkinMed Super sprej 500ml


SkinMed Super
Antiseptický roztok pro ošetření ran
 
Charakteristika
SkinMed® Super je superoxidovaný, pH neutrální roztok pro místní podání. Vychází z patentované technologie ECA (Electro Chemical Activation). SkinMed Super je pH neutrální, a při použití podle návodu, nedráždivý a nealergizující. Veterinární přípravek působí díky kontrolovaným reaktivním kyslíkovým radikálům. Není škodlivý lidskému organismu, zvířatům ani životnímu prostředí.
SkinMed Super snižuje mikrobiální zátěž ran a vytváří vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení.
Aplikace je bezbolestná, neštípe a nedráždí, nepoškozuje zdravou tkáň.
 
Přípravek je možné používat pro všechny cílové druhy zvířat (pes, kočka, prase, skot, ovce, kůň, drůbež, koza, norek, fretka, králík, hlodavci, ptáci, exoti), kromě ryb a obojživelníků.
 
Použití
SkinMed® Super se aplikuje na poraněnou kůži nebo sliznici za účelem vyčištění rány, snížení rizika infekce, sepse, hniloby a zápachu z rány. Je vhodný pro ošetření a podporu hojení (léčbě) akutních i chronických ran, odřenin, popálenin a ulcerací ve všech stádiích hojení (očištění, výplach a vlhčení).
Ke snížení mikrobiální zátěže – operačních ran, poraněné kůže a sliznice, chronických nehojících se ran, proleženin a povrchu kůže při infekčních a plísňových onemocněních kůže.
K ošetření srsti a kůže za účelem odstranění nečistot a zápachu.
K ošetření drobných ran, např. po vyjmutí klíštěte.
K ošetření meziprstních prostor a záhybů kůže.
K ošetření poranění dásní a sliznice ústní dutiny.
 
Složení: (voda) 99,8 %, (kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón) 0,2% 

Návod k použití:
Aplikujte neředěný roztok SkinMed® Super na poraněná místa postřikem, omýváním, koupelí, potíráním navlhčeným tamponem, přiložením gázy navlhčené v roztoku nebo vlhkou terapií podle potřeby i vícekrát denně.
V případě potřeby odstraňte nadbytečné ochlupení z poraněné oblasti. Roztok není třeba oplachovat. Přípravek je možné kombinovat s dezinfekčními či saponátovým prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hojení ran
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 21.7.2023
Výborny na akékoľvek poranenie. Použité na elergické prejavy na koži a svrbenie u mačky. Svrbenie uz po 2dňoch aplikacie 3x denne prestalo.
5
JB Avatar autora | 11.7.2022
S produktem jsem spokojen, dorazil rychle a přesně dle objednávky. V tomto obchodě nakoupím znovu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

38773 SkinMed Super 115ml prev
320 Kč

Superoxidovaný, pH neutrální antiseptický roztok pro ošetření ran, meziprstních prostor a záhybů kůže, chronických nehojících se ran, proleženin a povrchu kůže při infekčních a...

Kód: 57862
Schránka 13
Novinka Tip
270 Kč

HEALER ANIMAL gel na podporu hojení akutních i chronických ran a popálenin na kůži i sliznicích (také stavy po operacích, plastikách) u zvířat, včetně psů, koček, koní, skotu i...

Kód: 57134
limec ochranny nafukovaci pvc kruuse vell
od 700 Kč

Dvouplášťový nafukovací límec z PVC pohodlnější než klasický plastový trychtýř. Po chirurgických zákrocích, ochrana rány při poranění, vyrážky a alergie projevující se...

Kód: 11057/XS-