Dezacin VET gel 30g

Kód: 47761
160 Kč 132 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2022

Antimikrobiální krytí Dezacin Vet gel na všechny druhy zánětů na pokožce a sliznici. Používá se přímo do rány nebo na poraněné místo jako sekundární krytí, pod kterým dochází ke granulaci a uzavírání rány. Rány mohou být bodné, sečné, tržné, pooperační, popáleniny, pokousání, pohmožděniny a proleženiny. Gel je možné použít do hlubokých ran až po kostní základ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dezacin Vet gel sloužící jako antimikrobiální krytí na všechny druhy zánětů na pokožce a sliznici. Hydroaktivní superoxidovaný gel ničí bakterie, spóry a plísně a jejich kombinace. Velkou výhodou je, že se dá použít na poraněnou pokožku, ale i přímo na sliznici. Je nedráždivý, netoxický, nealergizuje a nevytváří rezistenci na uvedený preparát. V případě komplikovaných septických stavů je možné ho kombinovat s injekční antibiotickou léčbou. 

Používá se přímo do rány nebo na poraněné místo jako sekundární krytí, pod kterým dochází ke granulaci a uzavírání rány. Po překrytí mastným tylem se rána na 36 hod.zabandážovat. Rány mohou být bodné, sečné, tržné, pooperační, popáleniny, pokousání, pohmožděniny a proleženiny. Gel je možné použít do hlubokých ran až po kostní základ.

Složení: 97,0% DEZACIN (superoxidovaný roztok), 3,0% polymery.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hojení ran
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: