SkinMed Aural HydroGel 60g

Kód: 57856
315 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.2.2023

SkinMed Aural HydroGel je veterinární přípravek ve formě gelu, který je určen pro ošetření zevního zvukovodu ucha při poranění a při většině akutních i chronických zánětů ucha. Možno aplikovat i při poškození ušního bubínku. Zklidňuje postižené místo, snižuje bolest a otok. Antimikrobiální efekt.

Detailní informace

Detailní popis produktu


SkinMed Aural HydroGel je veterinární přípravek ve formě gelu, který je určen pro ošetření zevního zvukovodu ucha při poranění a při většině akutních i chronických zánětů ucha. Možno aplikovat i při poškození ušního bubínku. Aplikace je bezbolestná, gel neštípe, nedráždí, hydratuje, snižuje mikrobiální zátěž, snižuje možnost vzniku sekundární infekce, vytváří vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení. Zklidňuje postižené místo, snižuje bolest a otok. Podporuje rozpouštění ušního mazu. Zkracuje dobu hojení.

Konzistence gelu je optimální pro aplikaci do zevního zvukovodu. Nealergizující, bezpečný.

Přípravek je možné používat pro všechny cílové druhy zvířat, vyjma ryb a obojživelníků.

Použití: SkinMed Aural HydroGel je veterinární přípravek ve formě gelu, který je určen pro ošetření zevního zvukovodu ucha při poranění a při většině akutních i chronických zánětů ucha.

Složení: SkinMed Super roztok (97,16%), Carbomer , Trietanolamin

Návod na použití:

Aplikujte gel do zvukovodu v dostatečném množství, jemně masírujte bázi zvukovodu tak, aby došlo k optimální distribuci gelu uvnitř zvukovodu. Opakujte aplikaci 2x denně, případně podle potřeby i vícekrát denně. V případě potřeby je možná kombinace s dalšími přípravky stanovenými veterinárním lékařem pro léčbu ucha včetně antibiotik, antimykotik a dalších preparátů.

Manipulace a skladování:
Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat maximálně do teploty 30°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ušní a oční kapky pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: