Hyalutidin DC Aktiv 2 x 125ml

Kloubní výživa pro psy a kočky Hyalutidin DC vyrobena pomocí bakteriálních kultur zajišťující její maximální vstřebatelnost do kloubů, postaví vašeho psa i kočku opět na nohy. Protizánětlivé účinky vedou k zastavení zánětu a úlevy od bolesti. Vysoká koncentrace účinných látek, malé dávkování (pro 30-50kg psa vydrží balení na 40 dní). Vhodné i jako prevence štěňatům a mladým jedincům. Nově s aplikátorem.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 2427
1 050 Kč 938 Kč bez DPH
Hyalutidin DC Aktiv 2 x 125ml
profi 2
Tip
Doprava zdarma

Kloubní výživa pro psy Hyalutidin DC Aktiv je velmi účinná a praxí prověřená kloubní výživa pro psy. Unikátnost spočívá v moderním inovativním procesu výroby pomocí bakteriálních kultur. Nahradí injekční aplikaci kyseliny hyaluronové do kloubu a postaví vašeho psa opět na nohy. Vhodné i jako prevence štěňatům a mladým jedincům.

Pro koho je Hyalutidin DC určen:

Seniorům s opotřebenými klouby trpící  bolestmi kloubů
Aktivním pracovním psům jako prevenci a péči o pohybový aparát
Štěňatům od tří měsíců stáří v období maximálního růstu jako podporu pro správný vývin pohybového aparátu
Psům po úrazech nebo prodělané kloubní operaci jako řešení prevence možnosti vzniku artrózy

Přednosti této kloubní výživy:

Zcela nová generace přípravku v intenzivní péči o pohybový aparát a jeho výživu
Bezkonkurenční a jedinečné složení výrobku
Vysoká koncentrace účinných látek
Protizánětlivý účinek vedoucí k zastavení zánětu a utlumení bolesti
Kvalitativní doplnění kloubní tekutiny a posílení její funkčnosti
Zastavení degradace kloubní chrupavky a její následná obnova
Dlouhodobá působnost bez rizika z vedlejších účinků
Dermatologický efekt v působení na organizmus
Příjemná chuť a vysoká vstřebatelnost
Výborná snášenlivost a šetrnost k trávicímu ústrojí
Rychlá absorpce k depozitním místům v organizmu
Maximální komfort užívání - jediná denní dávka účinných látek
Bezpečnost při dlouhodobém užívání
Efekt energetického doplňku
 

 

Hlavní účinná látka: Hyaluron-Chondroitin-Komplex 2.500,0 mg/100ml

 

Dávkování:

Jednorázově před krmením nebo s krmením, po dobu 30 dnů nepřetžitě. 

malá plemena (do 10-ti kg) - 2 ml / den
střední plemena (10 - 30 kg) - 4 ml / den
velká plemena (30 - 50 kg) - 6 ml / den (2x125ml v balení vydrží na 40 dní)
obří plemena (50 - 70 kg) - 8 ml / den


V případech starších zvířat s dlouhotrvajícími problémy s pohybem a zvětšené bolestivosti či výrazně namáhaných zvířat ve sportovním vytížením a s tímto spojeným vyšším zatížením a opotřebováním pohybového aparátu se pro prvních deset dní doporučuje zvýšit denní dávku a to u malých plemen na 3 ml, u středně velkých na 6 ml, velkých na 9 ml a obřích plemen na 12 ml.

Za jak dlouho se projeví účinky:

Na základě výše uvedeného příjmu a doplňování zásoby kyseliny hyaluronové a chondroitinu v organizmu v závislosti na stupni poškození kloubních tkání a na zatížení kloubu, může uvedená saturace neboli doplňování depozit výše uvedených základních stavebních látek synoviální tekutiny trvat různou dobu.

Samozřejmě se účinek neprojeví ihned, neboť zásoba kyseliny hyaluronové a chondroitinu musí být nejprve dále doplněna na optimální mez. Ale již po druhém týdnu denního podávání můžeme pozorovat u zvířat začínající úlevu od bolesti – zvíře lépe vstává, má větší chuť do práce či pohybu vůbec, zlepšenou pohyblivost a větší ohebnost. Během následující doby se tato zlepšení stávají více a více zřejmými, s občasnými výkyvy v závislosti na počasí a namáhaní kloubů.

Obvykle na konci čtyřtýdenního podávání HCK je většina artritických bolestí a potíží snížena na lehce snesitelnou úroveň nebo úplně zmizí. V některých případech se ale v závislosti na jedincem nahromaděných požadavcích a na namáhání kloubů podávání HCK musí prodloužit na šest až osm týdnů, dokud není u zvířete dosaženo dostatečné úlevy od bolesti a tím zlepšení pohyblivosti.

Jakmile je pohyblivost do velké míry zlepšena a úleva od bolesti je značná, efekt pro jednotlivce potrvá bez užívání HCK různou dobu, obvykle čtyři až šest měsíců, především v závislosti na namáhání kloubů. Jakmile se potíže zvířete opět začnou projevovat, doporučujeme denně užívat doplněk HCK po dobu dalších čtyř týdnů.

Pravidelným užíváním doplňku HCK v dobách potíží plus užívání s přestávkami, můžeme potlačit a zastavit bolestivost způsobenou artrózou a podstatně zvýšit pohyblivost, uvolnění a ohebnost pohybového aparátu všech plemen psů.

Co je to Hyaluron-Chondroitin-Komplex (HCK)?
Pro optimální ochranu chrupavky je nyní kyselina hyaluronová k dispozici ve vstřebatelné formě jako doplněk výživy v komplexu s chondroitin sulfátem jako Hyaluron-Chondroitin-Komplex, ve zkratce HCK.

Tyto dvě hlavní složky synoviální tekutiny působí synergisticky (součinně), tzn. že se navzájem podporují při ochraně a výživě chrupavčité tkáně. Komplex kyseliny hyaluronové a chondroitinu vykazuje mnohem účinnější vlastnosti než každá z těchto látek samostatně.

HCK - tento klinicky ověřený komplex účinných látek je nyní k dispozici jako tonikum, v tekuté, chutné a lehce vstřebatelné formě, takřka s okamžitou absorpcí a doplňováním depozitních míst v organizmu, čímž je zajištěna velmi rychlá účinnost.

Výhodou této formy výživy a jejího složení je maximální komfort v doplňování pouze v jediné denní dávce a dále výborná snášenlivost a šetrnost k sliznicím trávicího ústrojí, která podstatně méně zatěžuje organismus než prášek či tablety.

Nicméně, HCK ve formě doplňku stravy není lékem, ale nutričním posilujícím povzbuzujícím prostředkem – doplňkem krmiva, který nemá žádné známé vedlejší účinky. Po vstřebání jsou obě složky HCK rozvedeny mimo jiné do kloubů, kde podporují kvalitnější tvorbu synoviální tekutiny a do určité míry i ochranu chrupavky. Tímto je snížen, či dokonce zastaven postup degradace chrupavky kloubu, zlepšuje se jejich pohyblivost a artritická bolest zmizí nebo je výrazně menší.

 

Proč je Hyalutidin DC Aktiv tak účinný?

1. Kyselina hyaluronová – Základní stavební kámen „maziva“ kloubů
Tato látka je důležitou součástí mnoha tkání: napíná kůži a pojivovou tkáň, udržuje pružnost chrupavky a promazává naše klouby. Kyselina hyaluronová je základní součástí synoviální (kloubní) tekutiny, “maziva” kloubů. Bez ní by naše klouby nemohly fungovat tak snadno, jak obvykle fungují. Navíc synoviální tekutina slouží jako poduška a jako zdroj živin pro buňky chrupavky, která se musí pravidelně obnovovat.

Dosud mohla být kyselina hyaluronová používána výhradně vstřikováním a to artikulárně (přímo do postiženého kloubu). Tento způsob však má některé známé nevýhody. Přímý vstřik injekcí do kloubu je bolestivý jako při každém zásahu do organizmu existuje nebezpečí, že s injekcí bude do sterilní kloubní dutiny zavlečen původce nemoci a tam spustí nebezpečnou kloubní infekci. Dále tento zákrok musí provádět veterinář lékař, což je náročné na čas i peníze.

Dříve nebylo perorální (ústní) doplňování kyseliny hyaluronové účinné, a to kvůli její velké molekulární váze, která do značné míry nedovolovala vstřebávání ve střevech a efektivní výživu tkání.

Proto vědci vyvinuli speciální postup úpravy hyaluronové kyseliny, díky němuž se tato látka z velké části ze střev vstřebává a je tak efektivně použita tam, kde je její nedostatek v organizmu. Zároveň jejím doplněním do pohybového aparátu stimuluje produkci endogenní kyseliny hyaluronové, má za následek normalizaci viskoelastických vlastností synoviální tekutiny a aktivuje procesy reparace tkáně na úrovni kloubní chrupavky. Kromě toho byly prokázány protizánětlivé a analgetické účinky. Tyto vlastnosti mají za následek zlepšení funkce kloubu a subjektivní i objektivní zlepšení příznaků, které onemocnění kloubu provázejí.

Dnes již tedy může být kyselina hyaluronová podávána jako „lehká váha“ vázána v komplexe. V této formě může být přijímána zažívacím traktem spolu s denní dávkou krmiva, odváděna do krevního oběhu a dále rozdělována na depozitní místa, do všech tkání, včetně kůže, očí, kostí, srdečních chlopní, meziobratlových plotének a samozřejmě kloubů. Jednotlivá depozitní místa v organizmu (v tomto případě i kloubní tekutina) jsou znovu postupně saturované (doplněné) kyselinou hyaluronovou a to v takovém množství, které mnohonásobně převyšuje podíl v preparátech, jež do organizmu aplikujeme injektováním.

2. Chondroitin – Garant pružnosti tkáně
Dalším elementem komplexu HCK, nezbytná složka hmoty chrupavek a zároveň “magnetem na tekutiny” je mukopolysacharid Chondroitin (viz strukturální vzorec). Bioaktivní formou chondroitinu je chondroitinsulfát, díky svému silnému negativnímu náboji a efektivnímu vázání vody, která se nenechá stlačovat, zajišťuje pružnost chrupavky.

Protože chrupavčitá tkáň není protahována cévami, nedostává svou výživu krevním oběhem, nýbrž je zaopatřována kloubní tekutinou (synovia). Chondroitinsulfat se stará o to, že chrupavčitá tkáň bude průchodná pro potřebnou výživu chrupavčitých buněk. Pokud není k dispozici dostatek chondroitinu, vede to jednostranně k malému množství živin v chrupavce. Chrupavčité buňky vysychají, scvrkávají se a nakonec odumírají.

Stručně řečeno, nedostatek chondroitinu způsobuje degeneraci chrupavky a napomáhá vývinu a tvorbě artrózy. Dle doporučení EULAR vykazuje chondroitin středně silný až silný účinek na snížení bolesti a na zvýšení funkčnosti kloubu.

Rovněž je prokázáno, že účinnost Chondroitinu je závislá na dostatečné přítomnosti přirozené koncentrace kyseliny hyaluronové. Samostatně v podávaných přípravcích víceméně neúčinkuje, protože pouze za přítomnosti kyseliny hyaluronové dochází k aktivizaci chontrocitů, které jsou následně schopné metabolizovat chondroitin. Tento vzájemný poměr je v komplexu HCK ve vyváženém stavu.

Vitamín E - Nejen přirozený „elixír mládí.
Mimo jeho zařazení mezi význačné antioxidanty, se vitamín E v organismu spolupodílí na obnově a podpoře pohybového aparátu a to především při růstu svalové tkáně, dále v urychlení hojení a rekonvalescenci po úrazech a operacích a rovněž ve zvyšování schopnosti organizmu v odbourávání škodlivin – detoxikace. Také je nazýván jako přirozený „omlazovač“ organizmu. Nejde ani tak o proces omlazování jako spíše o zpomalení rozvoje změn souvisejících se stárnutím.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.3 kg
5
115x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RM Avatar autora | 24.5.2024
Zatím sem spokojen
5
VS Avatar autora | 8.5.2024
Velmi
5
AO Avatar autora | 1.5.2024
pro nás spokojenost naší devítileté fence zjistili artrozu a kousek kosti se jí odlomil,takže přestala chodit nemohla došlápnout na nohu,vyzkoušeli jsme kde co ale nic moc nepomáhalo,tento výrobek jsem našla na netu a zkusili jsme,opravdu po cca 14 dnech se to zlepšilo,mohla už došlápnout, dobrali jsme obě lahvičky a chodí už i na sice kratší procházku, objednala jsem další balení takže budem po čase pokračovat.
5
MH Avatar autora | 24.4.2024
Velmi spokojena fenka začala krásně chodit v rámci možností stáří.
5
JL Avatar autora | 26.3.2024
Mám již po druhé, používám pro dva pejsky ve věku 12 a 10 let , jeden byl v mládí operován po úrazu páteře . V současné době používám jako prevenci .
5
JT Avatar autora | 25.3.2024
Mám 12 letou bíglici, která má mírnou nadváhu a artrózu. Chodím s ní každý den na procházky všude možně v přírodě. Vyzkoušeli jsme různé přípravky a tento produkt je jednoznačně nejlepší. Po ostatních přípravcích bolest ustala, ale tento produkt na ní funguje jednoznačně nejlépe. Poznal jsem to na jejím pohybu, více běhá, skáče, je mnohem obratnější a vydrží bez jakýchkoliv problémů i delší procházky. Dokonce začala sama od sebe chodit i po skalách jako za mlada. Všem jedině doporučuji, troufám si říct, že na českém trhu není lepší produkt než tento. Výrobci moc děkuji a všude všem doporučuji
5
DS Avatar autora | 19.3.2024
Ano jsem spokojená
5
Avatar autora | 5.3.2024
Jsem spokojená, proto jsem už 2x objednala. Fenka se cítí daleko lépe, už tolik nebručí kdyz si lehá, nebo vstává. Dokonce si i zaběhá pro aportík. Je vidět opravdu zlepšení !!!!!👍👍
5
IV Avatar autora | 13.2.2024
Velmi, pejsek také spokojený
5
VH Avatar autora | 6.2.2024
velmi
5
AO Avatar autora | 4.2.2024
naše fenka má zjištěnou artrozu a nemohla chodit ,dávali jsme alavis, prášky od bolesti no nic moc to to nepomáhalo,našla jsem tento doplněk a tak zkoušíme cca 14 dní a zdá se že pomáhá,začala lépe chodit a skáče i na pohovku(i když to má zakázané) tak snad to vydrží popř.to bude ještě lepší. Budem dávat dále. Moc děkujeme.
5
LH Avatar autora | 17.1.2024
Zatím nevím, budeme hodnotit po 30 dnech užívání
5
PD Avatar autora | 5.1.2024
Velice spokojena.
5
JB Avatar autora | 30.11.2023
Zatím užíváme preventivně. Ale s polykáním nejsou žádné problémy, dávkování příjemné.
5
LL Avatar autora | 15.11.2023
Skvělý produkt!!!! Doporučuji !!!
5
R Avatar autora | 7.11.2023
Přípravek mě nadchl,pejskovi viditelně pomohl a doporučuji
5
JM Avatar autora | 30.10.2023
Naše fenečka má dysplazii kyčlí a hyalutidin ji pomáhá. Spokojenost.
5
YK Avatar autora | 20.10.2023
Spokojenost
5
MG Avatar autora | 15.10.2023
Ze všech produktů na klouby je tento absolutní vítěz, fakt topka, naše desetiletá fenka běhá jako mladice.
5
LL Avatar autora | 5.10.2023
Skvělý preparát na klouby, jsem spokojená a pes taky.
5
DS Avatar autora | 19.9.2023
Podáváme krátce malinke zlepšení
5
ZW Avatar autora | 19.9.2023
Bereme ho krátce,nemohu zatím hodnotit.
5
VH Avatar autora | 11.7.2023
Pes užívá preparát krátkou dobu, zatím snad dobré.
5
MH Avatar autora | 30.6.2023
Bohužel jsem objednala pro mého pejska pozdě. Stačila jsem mu podat pouze 1 dávku (2ml). Věřím, že by mu tento přípravek pomohl, ale jeho zdravotní stav byl už velice vážný a stále se horšil...musela jsem se rozhodnout pro to nejbolestivější řešení...
5
PD Avatar autora | 1.6.2023
Výborný
5
JK Avatar autora | 23.5.2023
bereme dlouhodobě, jsme spokojeni
5
LL Avatar autora | 3.5.2023
Skvělý preparát na bolavé psí nohy..moc děkuji!
5
JD Avatar autora | 8.3.2023
Zatím užíváme krátkou dobu, ale podle recenzí pevně věřím v zlepšení.
5
TT Avatar autora | 14.2.2023
Zatím užíváme necelý měsíc,ale mírné zlepšení tam vidím..každopádně mám objednané další balení. doporučuji vyzkoušet ????
5
VF Avatar autora | 7.2.2023
Zatím užíváme 6 dní
5
LL Avatar autora | 7.2.2023
Skvělá věc pro bolavé psí klouby! Kupuji již skoro rok a pes běhá jak za mlada. Doporučuji!
5
Avatar autora | 10.1.2023
Rychle a spolehlive
5
Avatar autora | 19.12.2022
Velice
5
DN Avatar autora | 22.11.2022
Vynikající ????
5
TF Avatar autora | 21.11.2022
Super produkt,my i pejsek jsme spokojeni.
5
VF Avatar autora | 25.10.2022
Mohu jen doporučit, výborná věc.
5
RK Avatar autora | 20.10.2022
Produkt je super. . Byli jsme na rentgenu a v 6 měsících, když mě Tosa začala kulhat. Tam bylo vše v pořádku. Po týdenním používání je vidět jasné zlepšení stavu. Vřele doporučuji
5
MP Avatar autora | 12.10.2022
S produktem jsem byla velmi spokojená.
5
MZ Avatar autora | 5.10.2022
Tento doplňek je ideální pro štěňata obřích plemen. Štěňátka rychle rostou což se pak někdy objeví na pohyblivosti. Některá rychleji, některá pomaleji, je to individuální. Doporučuji dávat preventivně
5
IH Avatar autora | 2.9.2022
Výborná věc, používám už u třetího psa jako prevenci ve stáří a vždy je vidět rozdíl, když se kůra nasadí. Rodiče používají lidskou variantu a taky super. Určitě doporučuji!
5
JH Avatar autora | 10.8.2022
S produktem jsme maximálně spokojeni , můžeme doporučit.
5
LL Avatar autora | 27.7.2022
Zakoupila jsem již druhé balení léku a naprostá spokojenost, musím jen doporučit, psa mi to postavilo na nohy a běhá jako mladík!!
5
LL Avatar autora | 30.6.2022
Jsem moc spokojená, psovi lék pomáhá, má špatné lokty, dědičná vada bohužel..ale věřím , že ho tento lék postaví na nohy a bude běhat jako dřív .
5
Avatar autora | 28.6.2022
Kloubní výživa která opravdu pomáhá.
5
MM Avatar autora | 13.6.2022
Přesto že si nás 15 lety prožil dvě operace torza měl bouračky a boli ho všechny čtyři. Pořád tu s námi chce být a poskakovat a hrát si .....máme už druhé baleni
5
ES Avatar autora | 6.6.2022
Kdybychom nepoužívali hyalutidin, náš pejsan by už nechodil.
5
MD Avatar autora | 26.5.2022
Diky tomuto produktu muze nas 13lety dedecek stale na prochazky. Po vysazeni se jeho chuze rapidne zhorsila vratili jsme se zpet k uzivani.
5
RB Avatar autora | 19.5.2022
spokojenost,10letá labradorka již špatně stává,při používání hyalutidinu je to ohodně lepší
5
BB Avatar autora | 24.3.2022
jsem velmi spokojena...
5
MK Avatar autora | 1.3.2022
super
5
Avatar autora | 29.1.2022
Novofundlandský pes 8 let, dysplazie lokte od štěněte, aplikovali jsme v jednom roce a pak v šesti letech kolagen do chrupavky, ale v osmi letech opět začal kulhat. Celý život užívá kolagen + chondroitin . Vzhledem k věku už jsme nechtěli aplikovat v anestezii kolagen do kloubů, tak jsme vyzkoušeli Hyalutidin . Po 14-ti dnech užívání zlepšení pohyblivosti. Byli jsme příjemně překvapeni účinkem. Velká spokojenost .
5
KK Avatar autora | 20.1.2022
Velká spokojenost. Náš pejsek po deseti dnech užívání se velice zlepšil. Má opět dobrou náladu, lépe se pohybuje. Je vidět že jej nožka tolik nebolí. Sirup mu nejen pomáhá, ale také velmi chutná. Moc děkujeme.
5
JH Avatar autora | 13.1.2022
Dávám našemu psovi 2 měsíc, váží 74kg, tak uvidíme. Výrobek doporučuji.
5
ML Avatar autora | 10.1.2022
Kloubní výživu mám odzkoušenou a jsem s ní velice spokojen po týdnu zlepšení a po měsíci úplné vyléčení pejska jeho bolavých zad a proto opakuji podávání výživy podle návodu a pejsek je bez bolesti. Mám 13 letého jezevčíka a běhá jako mladík. Kloubní výživu doporučuji opravdu funguje injekce a tablety proti bolesti jsou k ničemu.
5
MF Avatar autora | 4.12.2021
Výborný a osvědčený výrobek. Používám u zvířat jako prevenci (dospělý pes - opakované doporučené kůry výrobcem), ale i terapeuticky u starších zvířat (kocour a kočka). Výborný výsledek při pravidelném podávání výrobku již po cca 3 týdnech. U 11-ti letého kocoura není třeba používat chemické léky na předpis veterinárním lékařem. Velice doporučuji.
5
Avatar autora | 30.11.2021
Užívaný již 3 měsíc po operaci vazu v koleni. Naprostá spokojenost
5
BB Avatar autora | 23.11.2021
Jsem spokojena...sirup pomáhá...
5
MF Avatar autora | 4.11.2021
pomáhá, dobré výsledky
5
MP Avatar autora | 29.10.2021
Výborný syrup který opravdu pomáhá ????
5
PB Avatar autora | 25.10.2021
Jsem spokojen. Preventivně funguje
5
JV Avatar autora | 20.10.2021
zatím užívá krátkou dobu, snáší ho dobře, věříme, že pomůže ????????????
5
IH Avatar autora | 11.10.2021
S výrobkem jsem spokojená, pejsek přestal kulhat a to jsem zkoušela i jiné výrobky, až tento zabral ...
5
PT Avatar autora | 28.9.2021
Výborný produkt
5
JO Avatar autora | 24.9.2021
Luxusní
5
JK Avatar autora | 20.9.2021
Výborný produkt, který opravdu pomáhá.
5
VJ Avatar autora | 13.9.2021
Výborný produkt, který opravdu pomáhá.
5
ES Avatar autora | 10.9.2021
Jsem velmi spokojená,užíváme dlouhodobě a je to poznat.
5
ES Avatar autora | 17.8.2021
Ano, nebyl schopný se udržet dlouho na nohách. Ušel jen pár kroků. Na doporučení jsem produkt zakoupila a myslím, že jsem udělala dobře. Začal se o dost lépe pohybovat, na nožkách se udrží. Budeme pokračovat...
5
Avatar autora | 5.8.2021
Velice spokojeni
5
IR Avatar autora | 4.8.2021
Podáváme preventivně štěněti labradora.
5
JO Avatar autora | 15.6.2021
Po měsíci zlepšení
5
HC Avatar autora | 18.5.2021
Ano jsem spokojená
5
MS Avatar autora | 7.5.2021
Ač má pejsina těžkou artrozu a vet se netvářil na to, že ji nechceme nechat uspat, ona sama se rozhodla to nevzdat. A my s ní. Začaly jsem jí podávat Hyaluditin a ona začala nohu, kterou v podstatě jen "nosila", zase používat. Není to na sportovní výkony :-), ale krátké procházky 5x denně zvládá, i běhání po zahradě.
5
MG Avatar autora | 27.4.2021
Dost dobrý!!pejsek opět chodí..po 3týdnech odpočinku a pravidelných dávek sirup začal i běhat..
5
IH Avatar autora | 15.3.2021
Hodně spokojená, pejsek kulhal a už po týdnu bylo vidět zlepšení a po měsíci už běhá jako o závod .
5
BB Avatar autora | 24.2.2021
Jsem moc spokojená..
5
LF Avatar autora | 9.2.2021
Zatím bere týden, tak uvidím.
5
IH Avatar autora | 15.12.2020
Vřele doporučuji, po 14 dnech je pejsek pohyblivější a spokojenější i panička.
5
Avatar autora | 24.11.2020
????????
5
PS Avatar autora | 17.11.2020
ano, spokojená
5
JF Avatar autora | 4.11.2020
Mohu doporučit.
5
KJ Avatar autora | 22.10.2020
Najince podáváno na granule a bez problémů. Uzivame preventivně.
5
MV Avatar autora | 6.10.2020
100% spokojenost!!
5
MK Avatar autora | 27.7.2020
Jsme moc spokojeni.
5
VP Avatar autora | 5.5.2020
Užíváme již delší dobu,Max-zlatý retrívr-14 let měl najednou velké problémy s chůzí,hodně se to zlepšilo a drží se.
5
BS Avatar autora | 25.3.2020
Pro mého pejska super,už jí máme po páté.
5
JD Avatar autora | 12.3.2020
Zatím nevíme ,snad pomůže.Psům chutná takže podávání je bez problémů
5
EJ Avatar autora | 10.3.2020
Jsme velmi spokojeni, pejskovi vždy pomůže, určitě je veselejší. Užíváme balení 1x ročně, po zimě.
5
MR Avatar autora | 19.2.2020
Myslim si ze super????
5
DM Avatar autora | 3.2.2020
Maxík je 12 let, vlčák.Muzu říct že super,chodí.doporucuji.
5
M Avatar autora | 10.12.2019
Moc
5
EB Avatar autora | 17.10.2019
Velice. Moc pomáhá, zmírňuje artrozu a usnadňuje miláčkovi chůzi.
5
KD Avatar autora | 16.10.2019
Zatím ještě nemůžu hodnotit,neboť to užíváme teprve týden.
5
KD Avatar autora | 18.9.2019
Zatím je krátká doba užívání.
5
M Avatar autora | 16.9.2019
Podávám ho psovi asi 1,5 roku a myslím,že mu pomáhá,i když artrózy se už nezbaví.
5
JK Avatar autora | 14.7.2019
Již jsem měla,jsem spokojena
5
JP Avatar autora | 29.5.2019
Ano jsem spokojená moc , náš Německý ovčák je mu 13 let a dysplazie na zadních nohách ,těžce chodil ,vstával a nyní 14 dnů bere tuto výživu a je veselejší bez bolestí a i chůze i vstávání lepší a i běhá děkuji za tento výrobek .
5
JM Avatar autora | 13.5.2019
Naprostá spokojenost ode mne i od našeho psíka
5
ŠI Avatar autora | 29.3.2019
užíváme již dlouhodobě a 100% spokojenost!!
5
RS Avatar autora | 25.3.2019
Zatím nemohu hodnotit, krátká doba na hodnocení.
5
JG Avatar autora | 17.1.2019
Naše retrívří slečna (8let) měla problém se zadními klouby, ale po prvním podání přípravku, přestala kulhat během deseti dnů, a byla jak za mlada. Nyní ho podáváme preventivně. Proti ostatním přípravkům (Alavisům), tento opravdu funguje, a i když je poměrně drahý, je účinný a psovi vrátí pohyblivost a odstraní bolest. Mohu jen doporučit.
5
ŠI Avatar autora | 14.11.2018
S produktem jsem velmi spokojená. Máme 13-ti letého zlatého retrívra a evidentně se mu po podávání tohoto přípravku značně ulevilo. Je to poznat z jeho chování. Zadní nožky má ale stále slabé, ale v tomto věku už to lepší nebude. Hlavně, že je teď veselejší. Užívá již druhé balení. První jsme zakoupili na doporučení u naší veterinářky.
5
LV Avatar autora | 18.9.2018
nas rotwajler ma displasii ,davame mu ho trvale,mam za to. ze je mu lepe.myslim .ze je to jeden z nejlepších SOUCASTNYCH pripravku na trhu.
5
HJ Avatar autora | 9.9.2018
Přípravek pro 13-ti letého holandského ovčáka - máme již 3. balení a naprostá spokojenost. Pejsek netrpí bolestí a lépe se pohybuje, i když změny na kloubech to neléčí, tak je pejsek mnohem šťastnější.
5
BB Avatar autora | 21.6.2018
Jsem spokojená na 100%...doporučuji..
5
MH Avatar autora | 27.4.2018
Přípravek jsem teprve začal podávat,na hodnocení je příliš brzo.
5
MP Avatar autora | 26.3.2018
10 z 10 ti.
5
JK Avatar autora | 16.3.2018
Nas 13 lety vlcak ktery uz nemohl ani vstavat a ktery ma stale ohromnou radost do zivota po 14 dnech podavani Hyalurinu je zase veselej a hravej jako stene. Cekal jsem jak to zabere a musim konstatovat ze vysledky jsou opravdu znat uz po tech 14 dnech. Doufam ze tento stav bude stale a jeste lepsi pri podavani pripravku. Konecne jsem nasel co funguje a nenici organismus pejska. Vsem doporucuji , opravdu se tato investice vyplati.
5
JB Avatar autora | 14.2.2018
Je to jedna z nejlepších prodejen. Rychlost ,spolehlivost a hlavně slušně jednání. Doporučuji všem. A samotný produkt ? Je pravda, že je dražší, ale kam se hrabe Alavis . Hyalutidin dávám boxerovi, nemohl chodit, nevyskocil na křeslo. Za 14 dnů po podávání jsem sám nevěřil te změně. Kdybych to neviděl asi bych taky nevěřil. Opravdu doporučuji.
5
PG Avatar autora | 5.2.2018
velmi dobrý doporučuji všem
5
MP Avatar autora | 26.1.2018
Doporučuji všem.
5
FP Avatar autora | 10.1.2018
Vřele doporučuji,naše 14tiletá fenka běhá jak zamlada
5
MP Avatar autora | 24.11.2017
sto ze sta!Doporučuji.
5
J Avatar autora | 10.10.2017
S přípravkem jsem maximálně spokojena. Naší rotvajlerce pomohl při potížích. Od té doby ho dostává preventivně 2x ročně a je bez potíží. Všem doporučuji.
5
JB Avatar autora | 7.9.2017
S výrobkem jsem velice spokojen. Hlavní je, že zabírá tak, usnášení boxerovi pomáhá tak, že přestal kulhat Doporučuji všem
Nevyplňujte toto pole:
obsah? 12.9.2016 23:36
Dobrý den, zajímá mě obsah látek - kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát - v mg. Nikde jsem to nedohledala, děkuji!
Odpovědět
štěně tosa inu 18.3.2016 21:49
Zdravím, od jakého věku psa je dobré podávat kloubní výživu? A jak často a dlouho podávat? Máme 3-měsíční štěně a krmíme granulema Pro-plan / Purina. Děkuji FR
Odpovědět
Hyalutidin 14.8.2013 21:20
Věděl by, prosím, někdo, jestli pes musí užívat hyalutidin od vzniku potíží s klouby do konce života, nebo po nějakou omezenou dobu? Můj pejsek využíval 2x125 ml, potíže opravdu pominuly a já nevím, jestli mu hyalutidin mám přestat dávat, nebo přerušit, či případně dávat, kdyby potíže zase vznikly. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Hyalutidin 27.7.2015 09:28
Dobrý den, po odeznění potíží je možno přípravek přestat podávat. Po nějakém čase(měsíce - roky) se však výživa kloubu opět zhorší, pak doporučujeme opět podpořit Hyalutidinem. Je to velice individuální, podle věku, genetických predispozic, či zátěže.

Podobné produkty

profi 6
Tip
Doprava zdarma
3 100 Kč

Kloubní výživa pro koně všech věkových kategorií. Vyjímečnost spočívá ve spojení účinku, šetrnosti vůči organismu a celkové ceně léčby. Hyaluron-chondroitin-komplex.

Kód: 1223
profi 4
Tip
Doprava zdarma
3 632 Kč

Kloubní přípravek pro lidi s nejvyšší možnou koncentrací lehce vstřebatelné formy kyseliny hyaluronové. Výrazně pomáhá při artróze. Při doporučeném dávkování 30ml denně, vydrží...

Kód: 24052