Hyalutidin HC Aktiv 2 x 500ml

Hyalutidin_Logo

Kloubní přípravek pro lidi s nejvyšší možnou koncentrací lehce vstřebatelné formy kyseliny hyaluronové. Výrazně pomáhá při artróze. Při doporučeném dávkování 30ml denně, vydrží balení 1 měsíc. Již po 14ti dnech (v závislosti na stupni artrózy) poznáte zlepšení.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: 24052
3 632 Kč 3 243 Kč bez DPH
Hyalutidin HC Aktiv 2 x 500ml
profi 4
Tip
Doprava zdarma

Hyalutidin HC Aktiv 2x500ml

Charakteristika přípravku:

 • Kloubní přípravek s nejvyšší možnou koncentrací LEHCE VSTŘEBATELNÉ FORMY kyseliny hyaluronové.

 • Nahradí injekční aplikaci do kloubu

 • Unikátní výroba - přípravek je v Německu registrován jako lék

 • V poměru CENA/ÚČINEK nejlepší investice do zdraví vašich kloubů

 

Doporučujeme:

 • SPORTOVCŮM – Aktivní síla – k stabilním maximálním výkonům

 • všem sportovcům s enormním zatížením pohybového aparátu

 • veškeré sportující mládeži a juniorům pro bezproblémový vývin a vývoj pohybového aparátu
 • všem sportovcům pro regeneraci po prodělaných úrazech či operacích pohybového aparátu
 • všem rekreačním sportovcům jako součást komplexní péče o pohybový aparát
 • SENIORŮM – Aktivní síla – pro bezbolestný pohyb 

 • všem osobám s věkem a zatížením podmíněném projevu opotřebení, s bolestmi kloubů a obratlů páteře
 • všem seniorům pro bezproblémový a bezbolestný pohyb vedoucí k aktivitě a pohodě, jako součást komplexní péče o pohybový aparát

 

Hlavní výhody a přednosti potravinového doplňku HYALUTIDIN HC AKTIV, v boji proti bolestem kloubů

1.) HYALURON – CHONDROITIN – KOMPLEX (HCK) : „ … JE VÍC než jen kloubní výživa “

 • Zcela nová generace přípravku v intenzivní péči o pohybový aparát a jeho výživu
 • Bezkonkurenční a jedinečné složení výrobku
 • Vysoká koncentrace komponentů kloubní výživy vázaných do komplexu
 • Protizánětlivý účinek vedoucí k zastavení zánětu a utlumení bolesti
 • Kvalitativní doplnění kloubní tekutiny a posílení její funkčnosti
 • Zastavení degradace kloubní chrupavky a její následná obnova
 • Dlouhodobá působnost bez rizika z vedlejších ú­činků
 • Dermatologický efekt v působení na organizmus 

2.) TONIKUM: „ Včera pouze s injekcí, dnes jako tonikum ve formě potraviny “

 • Příjemná chuť a vysoká vstřebatelnost
 • Výborná snášenlivost a šetrnost k trávicímu ústrojí
 • Rychlá absorpce k depozitním místům v organismu
 • Maximální komfort užívání – jediná denní dávka účinných látek
 • Bezpečnost při dlouhodobém užívání
 • Efekt energetického doplňku

 

Lékařský výzkum kráčí dopředu mílovými kroky a pro řadu nemocí se neustále objevují stále nové a nové poznatky. Toto rovněž platí i pro artrózu. Ale i přes enormní vědecká studia zůstává ještě otevřena řada základních otázek pro její vznik a vývoj. Teprve když budou nalezeny všechny odpovědi na tyto otázky, bude možné vyvinout takové způsoby ošetřování, které budou přímo nasazeny na příčiny artrózy a které umožní její léčbu.

Pokud zatím chybí léčebné terapie, soustřeďují se vědci na to, aby zpomalovali pokračování artrózy. Artróza ještě není stále vyléčitelná, ale dnes již jsme schopni průběh nemoci zpomalit nebo dokonce i zastavit. Dnes již existují účinné léčebné metody, kterými jsme schopni snížit potíže a zabránit zhoršení onemocnění.

Chtěli bychom Vás touto formou informovat, že se do Vašich rukou dostal náš potravinový výživový doplněk nové generace HYALUTIDIN® HC AKTIV, jedinečný ve svém působeni na pohybový aparát člověka, který byl vyvinut kolektivem vědeckých pracovníků firmy Gramme-Revit ze SRN. Dovolte nám, abychom Vás touto formou blíže informovali o souvislostech mezi artrózou a Hyaluron-Chondroitin-Komplexem a pokusili se objasnit problematiku a působení tohoto preparátu v lidském organizmu. Mnoho lidí, kteří onemocněli artrózou, absolvovali pitnou kúru s pozitivními výsledky. Jistě tato kúra může pomoci i Vám.

Jaké jsou hlavní výhody a přednosti výrobku HYALUTIDIN® HC AKTIV oproti výrobkům, které jsou dnes nabízeny na trhu ?

Co je to Hyaluron-Chondroitin-Komplex (HCK) ?

Pro optimální ochranu chrupavky je nyní kyselina hyaluronová k dispozici ve vstřebatelné formě jako doplněk výživy v komplexu s chondroitin sulfátem jako Hyaluron-Chondroitin-Komplex, ve zkratce HCK.

Tyto dvě hlavní složky synoviální tekutiny působí synergisticky (součinně), tzn. že se navzájem podporují při ochraně a výživě chrupavčité tkáně. Komplex kyseliny hyaluronové a chondroitinu vykazuje mnohem účinnější vlastnosti než každá z těchto látek samostatně.

HCK - tento klinicky ověřený komplex účinných látek je nyní k dispozici jako tonikum, v tekuté, chutné a lehce vstřebatelné formě, takřka s okamžitou absorpcí a doplňováním depozitních míst v organizmu, čímž je zajištěna velmi rychlá účinnost.

Výhodou této formy výživy a jejího složení je maximální komfort v doplňování pouze v jediné denní dávce a dále výborná snášenlivost a šetrnost k sliznicím trávicího ústrojí, která podstatně méně zatěžuje organismus než prášek či tablety.

Nicméně, HCK ve formě doplňku stravy není lékem, ale nutričním posilujícím povzbuzujícím prostředkem – doplňkem krmiva, který nemá žádné známé vedlejší účinky. Po vstřebání jsou obě složky HCK rozvedeny mimo jiné do kloubů, kde podporují kvalitnější tvorbu synoviální tekutiny a do určité míry i ochranu chrupavky. Tímto je snížen, či dokonce zastaven postup degradace chrupavky kloubu, zlepšuje se jejich pohyblivost a artritická bolest zmizí nebo je výrazně menší.

Proč je Hyalutidin HC Aktiv tak účinný?

Díky svému složení a speciálnímu postupu úpravy hyaluronové kyseliny při výrobě.

1. Kyselina hyaluronová – Základní stavební kámen „maziva“ kloubů

Tato látka je důležitou součástí mnoha tkání: napíná kůži a pojivovou tkáň, udržuje pružnost chrupavky a promazává naše klouby. Kyselina hyaluronová je základní součástí synoviální (kloubní) tekutiny, “maziva” kloubů. Bez ní by naše klouby nemohly fungovat tak snadno, jak obvykle fungují. Navíc synoviální tekutina slouží jako poduška a jako zdroj živin pro buňky chrupavky, která se musí pravidelně obnovovat.

Dosud mohla být kyselina hyaluronová používána výhradně vstřikováním a to artikulárně (přímo do postiženého kloubu). Tento způsob však má některé známé nevýhody. Přímý vstřik injekcí do kloubu je bolestivý jako při každém zásahu do organizmu existuje nebezpečí, že s injekcí bude do sterilní kloubní dutiny zavlečen původce nemoci a tam spustí nebezpečnou kloubní infekci. Dále tento zákrok musí provádět veterinář lékař, což je náročné na čas i peníze.

Dříve nebylo perorální (ústní) doplňování kyseliny hyaluronové účinné, a to kvůli její velké molekulární váze, která do značné míry nedovolovala vstřebávání ve střevech a efektivní výživu tkání.

Proto vědci vyvinuli speciální postup úpravy hyaluronové kyseliny, díky němuž se tato látka z velké části ze střev vstřebává a je tak efektivně použita tam, kde je její nedostatek v organizmu. Zároveň jejím doplněním do pohybového aparátu stimuluje produkci endogenní kyseliny hyaluronové, má za následek normalizaci viskoelastických vlastností synoviální tekutiny a aktivuje procesy reparace tkáně na úrovni kloubní chrupavky. Kromě toho byly prokázány protizánětlivé a analgetické účinky. Tyto vlastnosti mají za následek zlepšení funkce kloubu a subjektivní i objektivní zlepšení příznaků, které onemocnění kloubu provázejí.

Dnes již tedy může být kyselina hyaluronová podávána jako „lehká váha“ vázána v komplexe. V této formě může být přijímána zažívacím traktem spolu s denní dávkou krmiva, odváděna do krevního oběhu a dále rozdělována na depozitní místa, do všech tkání, včetně kůže, očí, kostí, srdečních chlopní, meziobratlových plotének a samozřejmě kloubů. Jednotlivá depozitní místa v organizmu (v tomto případě i kloubní tekutina) jsou znovu postupně saturované (doplněné) kyselinou hyaluronovou a to v takovém množství, které mnohonásobně převyšuje podíl v preparátech, jež do organizmu aplikujeme injektováním.

2. Chondroitin – Garant pružnosti tkáně

Dalším elementem komplexu HCK, nezbytná složka hmoty chrupavek a zároveň “magnetem na tekutiny” je mukopolysacharid Chondroitin (viz strukturální vzorec). Bioaktivní formou chondroitinu je chondroitinsulfát, díky svému silnému negativnímu náboji a efektivnímu vázání vody, která se nenechá stlačovat, zajišťuje pružnost chrupavky.

Protože chrupavčitá tkáň není protahována cévami, nedostává svou výživu krevním oběhem, nýbrž je zaopatřována kloubní tekutinou (synovia). Chondroitinsulfat se stará o to, že chrupavčitá tkáň bude průchodná pro potřebnou výživu chrupavčitých buněk. Pokud není k dispozici dostatek chondroitinu, vede to jednostranně k malému množství živin v chrupavce. Chrupavčité buňky vysychají, scvrkávají se a nakonec odumírají.

Stručně řečeno, nedostatek chondroitinu způsobuje degeneraci chrupavky a napomáhá vývinu a tvorbě artrózy. Dle doporučení EULAR vykazuje chondroitin středně silný až silný účinek na snížení bolesti a na zvýšení funkčnosti kloubu.

Rovněž je prokázáno, že účinnost Chondroitinu je závislá na dostatečné přítomnosti přirozené koncentrace kyseliny hyaluronové. Samostatně v podávaných přípravcích víceméně neúčinkuje, protože pouze za přítomnosti kyseliny hyaluronové dochází k aktivizaci chontrocitů, které jsou následně schopné metabolizovat chondroitin. Tento vzájemný poměr je v komplexu HCK ve vyváženém stavu.

Vitamín E - Nejen přirozený „elixír mládí.

Mimo jeho zařazení mezi význačné antioxidanty, se vitamín E v organismu spolupodílí na obnově a podpoře pohybového aparátu a to především při růstu svalové tkáně, dále v urychlení hojení a rekonvalescenci po úrazech a operacích a rovněž ve zvyšování schopnosti organizmu v odbourávání škodlivin – detoxikace. Také je nazýván jako přirozený „omlazovač“ organizmu. Nejde ani tak o proces omlazování jako spíše o zpomalení rozvoje změn souvisejících se stárnutím.

 

Doporučené dávkování:

HCK se vyrábí pouze z přírodních produktů a jako doplněk stravy nahradí nedostatek kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu v pohybovém aparátu. Toho se dá jednoduše dosáhnout požitím:

30 ml denně

po dobu minimálně 30 dnů nepřetržitě.

V případech starších lidí s dlouhotrvajícími problémy s pohybem a zvětšené bolestivosti (v závislosti na jedincem nahromaděných požadavcích) a rovněž na stupni namáhání kloubů sportovním vytížením a s tímto spojeným vyšším zatížením a opotřebováním pohybového aparátu se pro prvních deset dní doporučuje zvýšit dávkování na 50 ml.

Na základě výše uvedeného příjmu, v závislosti na stupni poškození kloubních tkání a na zatížení kloubu, může uvedená saturace neboli doplňování depozit kyseliny hyaluronové a chondroitinu trvat různou dobu.

Samozřejmě se účinek neprojeví hned, neboť zásoba kyseliny hyaluronové a chondroitinu musí být nejprve doplněna. Již po druhém týdnu denního podávání můžeme pozorovat začínající úlevu od bolesti, zlepšenou pohyblivost, rychlejší uvolnění a větší ohebnost. Během následující doby se tato zlepšení stávají více a více zřejmými, s občasnými výkyvy v závislosti na počasí a namáhaní kloubů.

Jakmile je pohyblivost a ohebnost do velké míry zlepšena a i případná úleva od bolesti je značná, efekt pro jednotlivce potrvá bez užívání HCK různou dobu, obvykle čtyři až šest měsíců, především v závislosti na namáhání kloubů a stupni poškození chrupavky. Jakmile se potíže či bolest vrátí nebo opět zvětší, doporučujeme denně užívat doplněk HCK po dobu dalších čtyř týdnů.

Pravidelným užíváním doplňku HCK v dobách potíží plus užívání s přestávkami můžeme potlačit a až zastavit bolestivost způsobenou artrózou a podstatně zvýšit pohyblivost pohybového aparátu společně s částečnou regenerací kloubní chrupavky, v závislosti na stupni opotřebení.

Co je to artróza ?

Artróza patří do skupiny revmatických onemocnění. Označení tohoto onemocnění pochází od F. von Miller (1913), který byl ovlivněn změnami struktury viditelnými v anatomickém preparátu chrupavky. Oproti zánětlivému kloubnímu revmatismu (artritida) se u artrózy jedná o proces chronického úbytku nebo odbourávání kloubních chrupavek a jejich zkostnatění. Chronicky znamená, že zůstává trvale a nemůže být léčitelná, ale přesto může být ošetřována. Příčiny jsou velmi četné a často velmi rozdílné.

Obecně hovoříme o projevech opotřebení kloubů. Nejprve je postižena pouze chrupavka kloubu. Postupně jsou ale vtahovány do spoluúčasti všechny struktury ve výstavbě a funkci kloubu, kloubní maz i vnitřní plášť kloubu – nitroblána, jakož i pouzdro obklopující kloub, dále vazy a svalstvo.

V zásadě může být postižen kterýkoliv kloub. Zvlášť náchylné jsou však klouby, které nesou největší zatížení, jako jsou kolenní klouby, kde hovoříme o (Gonartroze), kyčelní klouby (Koxartroza), páteře a bederních obratlů (Spondylartroza), méně již klouby palce u ruky (Risartroza),. Tato nemoc je samozřejmě známá i u krčních obratlů, ramenního, loketního a hlezenního kloubu a kloubu prstů.

Zdravé klouby – stěžejní bod pohyblivosti

Běhat, tančit, chodit, uchopit – den za dnem se pohybujeme nespočetněkrát. Možné to je pouze pohyblivými spojovacími členy mezi kostmi – klouby. Klouby jsou spojovacími články mezi kostmi a umožňují tak tělesný pohyb. Z vnějšku jsou klouby obklopeny pevným pouzdrem z vaziva, tzv. kloubním pouzdrem. Pomocí vazů a šlach jsou klouby integrovány do pohybového systému. Uvnitř kloubů se nacházejí hlavice kostí potažené něco mezi tři až pěti mm silnou elastickou vrstvou chrupavky. Tato slouží jako ochraňující vycpávka pro kosti ležící mezí ní – chrupavka vyrovnává tvrdé spoje a nenadálé pohyby. Zdravá chrupavka rozděluje zatížení na plochy kloubů, tlumí a pruží.

Kloubní chrupavka se skládá z matrixu (substance mezi buňkami), do které je vložena třidimenzionální mřížka z kolagenního vlákna. Mezitím leží chondrocyty, které produkují bílkovinu (protein) pro kolagenní vlákna (osnova bílkoviny) a stavební látky pro základní substanci. Matrix se skládá z velmi velkých molekul, tzv. proteoglykanů (spojení sacharid-bílkovina), které mohou ve velkém množství vázat vodu a tak se starat o elasticitu a tlumení nárazů. Kromě toho matrix obsahuje glykosaminglykany, ke kterým patří mimo jiné také kyselina hyaluronová a chrondroitinsulfat obsažený v kloubním mazu.

Vazivové kloubní pouzdro je uvnitř vyloženo speciálním povlakem zvaným synovia. Tato nitroblána poskytuje živiny chrupavce a produkuje „kloubní mazivo“, synoviální tekutinu. Kloubní mazivo je čirá bezbarvá vazká tekutina tvořená z částí krve a z největší části z kyseliny hyaluronové, která je více než jen “mazivo kloubů”. Tato jí poskytuje vysokou viskozitu a zlepšuje tak schopnost klouzavosti.

Zdravý kloub „se maže sám“.

Tento průběh si můžete představit následujícím způsobem: – Při ulehčení se nasává kloubní chrupavka jako nějaká houba kloubní tekutinou. Při zatížení je tato tekutina zase vytlačována zpět. Je vytlačena nejvíce právě tam, kde je zatížení nejvyšší. Přitom tekutina odděluje vzájemně od sebe části kloubu a vzniká skluzný film. Tímto „promazáváním“ má kloub pětkrát lepší schopnost klouzavosti než led. Měnící se zatížení a odlehčení kloubu je tímto také podkladem pro zásobování chrupavky. Neboť když se chrupavka plně nasaje kloubní tekutinou, dostávají se také důležité živné roztoky do hmoty chrupavky. Proto je pohyb tak důležitý.

Jak vzniká artróza ?

Při artróze dochází nejprve k poškození kloubní chrupavky a následnému uvolnění chemických látek, které toto poškození dále prohlubují. V chrupavce postupně vznikají trhliny, chrupavka se ztenčuje a ztrácí se z ní voda, čímž se zhoršuje její pružnost. Typickým znakem artrózy je vznik tzv. osteofytů, což jsou nejprve chrupavčité a později zkostnatělé výrůstky, které vyrůstají zejména uvnitř kloubu v těsné blízkosti úponu kloubního pouzdra. Tyto výrůstky zvyšují tlak na kloubní pouzdro a zhoršují bolestivost. Mění se i kvalita kosti přiléhající ke kloubním plochám, hlavně ve smyslu zhoršení pružnosti.

Protože pokročilé artrotické změny kloubu jsou spojené se silnými až nesnesitelnými bolestmi, snaží se postižená osoba pohybovat co nejméně. Tím se však produkuje ještě méně kloubního maziva, chrupavka je ještě hůře zásobována nutnými živinami, svalová hmota atrofuje, kloub tuhne v průběhu času stále víc a více a člověk se stává méně a méně pohyblivým. Nedostatek mobility s tímto onemocněním spojený znamená enormní snížení kvality života a samostatnosti a to zejména pro starší osoby.

Typické druhy bolestí

 • Bolest při zatížení nebo únavě – na základě pokračujícího poškozování chrupavčité vrstvy se pokouší tělo odbourávat buněčné a tkáňové zbytky, při čemž se uvolňují bílkoviny. Tyto uvolňované látky napadají dodatečně již předtím poškozenou chrupavku a tím vzniká zápalová reakce v kloubu. 
 • Klidová bolest – zápalovými procesy, které probíhají v kloubu, dochází ke vzniku bolestí v klidovém stavu, tzv. ztuhlost – při setrvání v jedné poloze, která obvykle nebývá delší než 30 minut. Zde se mluví o aktivované artróze. 
 • Rozbíhající se bolest – pokud není kloub dostatečně promazáván a kloubní chrupavka je již rozsáhle odbourána, třou se povrchy kostí o sebe. Tento průběh způsobuje potud bolesti, dokud dalším pohybem není do kloubní štěrbiny transportován dostatečně kloubní maz. Postižený člověk strnuleji vstává z lůžka a až po určitém čase „rozchodí“ bolesti.

Rizikové faktory vzniku

K příčinám vzniku artrózy se řadí kromě procesu stárnutí (v odborné literatuře se uvádí, že ve čtyřiceti letech stáří se tvorba kyseliny hyaluronové v chondrocitech sníží až o polovinu a v šedesáti je to pouze deset procent tvorby mladého, zdravého jedince), také přetížení kloubů jednostrannou tělesnou námahou a sportem, špatné postavení kostí po úrazech či operacích, chybné postavení kloubů od narození (nohy do X nebo do O), vadná pohyblivost, genetické či hormonální faktory, hormonální poruchy a poruchy metabolismu, špatná a nevyvážená výživa, náchylnější ženské pohlaví apod.

V minulosti se na artrózu nahlíželo jen jako na nemoc stáří. Dnes se již ví, že nemá své příčiny pouze ve věku. Sice postupující věk má často vinu na vytvoření artrózy, ale i mladý člověk může artrózou onemocnět. Téměř polovina všech lidí po 50. roku věku žijících v průmyslových zemích má klouby postižené artrotickými změnami. Rovněž i psychické vypětí, stres a deprese mohou vést ke změnám kloubního maziva.

K velkému rizikovému faktoru patří zejména nadváha, kdy enormní přetížení kloubu a posléze především nedostatek pohybu může způsobit poruchy látkové výměny v kloubech a tím přispět ke vzniku artrózy.

Abychom se vyhnuli a ovlivnili všechny možné rizikové faktory vzniku této choroby je velice důležité zajistit pohybovému aparátu náležitou péči a potřebnou výživu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa speciálně pro lidi
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg
5
46x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FK Avatar autora | 21.12.2023
spokojen, uvidime vysledky doufam po 14 dnech jak je prezentovano na obalu
5
L Avatar autora | 14.11.2023
Jsem velice spokojená, mám problémy s kolenem, už nemám chrupavky, měla jsem velké bolesti , vyzkoušela jsem snad všechno dostupné v lékárnách, kamarádka mi doporučila Hyalutidin HC Activ, to jediné mi zabralo a jsem bez bolestí.
5
NT Avatar autora | 1.10.2023
Výrobek, který jsem použil, je velmi dobrý
5
K Avatar autora | 16.7.2023
krátká doba na to, abych mohla hodnotit. Výrobek je chutný, jestli pomůže, se teprve uvidí
5
MH Avatar autora | 6.7.2023
Užívám cca 14 dní a cítím zlepšení.
5
DP Avatar autora | 19.12.2022
????????????????????????????
5
IK Avatar autora | 13.12.2022
Rychlé dodání, užívám již asi 4 rok (manželka). Velmi si to pochvaluje.
5
PP Avatar autora | 18.7.2022
Dobrý den.Zatím nemohu hodnotit. Produkt užívám 10 dnů.Doprava a dodání OK.
5
JM Avatar autora | 12.7.2022
Ještě nemohu posoudit, užívám teprve 11 dnů. Dodávka byla ale velmi rychlá.
5
ČE Avatar autora | 18.3.2022
Dobrý den, rychlé dodání, zatím spokojenost
5
JH Avatar autora | 16.3.2022
je to 30 denní kůra, nejsem ještě v půlce. Halámek
5
IJ Avatar autora | 5.3.2022
Produkt užívám krátkou dobu, ale zdá se, že má účinek
5
VN Avatar autora | 22.2.2022
dobrý
5
BS Avatar autora | 22.12.2021
Dobrý den ,jsem spokojená ,zdá se že to opravdu nějaký účinek má,zatím dobré ,usínám bez bolestí. Mám dotaz mohu přípravek užívat i nadále , i po 30 dnech když jej doberu? Děkuji za odpověď.
5
JH Avatar autora | 10.12.2021
Rychlá dodávka, dokonale zabaleno. Co se týče zdravotního efektu, uvidím za měsíc....!?
5
PJ Avatar autora | 20.11.2021
Rychlé dodání, perfektně zabezpečené
5
MM Avatar autora | 5.9.2021
Velmi
5
JD Avatar autora | 8.6.2021
Funguje, spokojeni velmi.
5
IK Avatar autora | 17.5.2021
Objednávám již poněkolikáté, takže jsem spokojen.
5
VK Avatar autora | 19.3.2021
Víra tvá tě uzdravila, takže já tomu přípravku věřím.
5
Avatar autora | 6.1.2021
Pomáhá při bolestech kloubů, spokojenost.
5
SH Avatar autora | 4.1.2021
Dobrý den potvrzují velice dobré výsledky ohledně užívání tohoto produktu, cvičím a klouby fungují jako hydraulika ???????????? jak já říkám vše jde se "SÍLOU MEDVĚDA A LEHKOSTÍ LABUTĚ".
5
KD Avatar autora | 30.9.2019
Jsem spokojená.
5
RA Avatar autora | 8.7.2019
Velice mi pomáhá, vypadá to na dobrý produkt.
5
VK Avatar autora | 4.6.2019
splnil mé očekávání
5
VK Avatar autora | 21.5.2019
Užívám krátce, tak zatím nemohu hodnotit, mám to na doporučení.
5
HD Avatar autora | 19.4.2019
Objednávám opakovaně, tak z toho plyne že jsem s produktem spokojená. A to nejen já ale i můj psí kamarád. Vždy doručeno v krátké lhůtě, není problém když nemohu být v určenou dobu doma, vždy se domluvím s PPL na uložení v jejich výdejním místě
5
MC Avatar autora | 10.1.2019
Užívám krátce, tak zatím nemohu hodnotit, mám to na doporučení.
5
MV Avatar autora | 12.12.2018
Opravdu pomáhá ,Jsem spokojen.
5
I Avatar autora | 7.12.2018
Koupila jsem mamce na kolena, po měsíci užívání pociťuje viditelnou úlevu od bolesti. Objednali jsme další balení. Za nás naprostá spokojenost.
5
Avatar autora | 27.11.2018
objednávám ho už potřetí - jsem spokojena
5
LK Avatar autora | 19.11.2018
Opravdu pomáhá. Syn velmi rychle vyrostl a v kombinaci s velkou sportovní zátěží měl velké problémy s koleny. Doktoři doporučili skončit se sportem. Toto ho během měsíce "postavilo na nohy" a mohl sportovat dál...
5
HD Avatar autora | 28.10.2018
ANO
5
LM Avatar autora | 19.10.2018
S produktem jsem spokojená.
5
Avatar autora | 10.8.2018
S produktem jsem velmi spokojená, pomáhá od bolesti při artroze.
5
VL Avatar autora | 16.5.2018
Velká spokojenost.
5
JM Avatar autora | 26.2.2018
Užívá manželka 7 dnů zatím nelze hodnotit.
5
PD Avatar autora | 20.2.2018
We bought it for grandma and hope it will help her.
5
PP Avatar autora | 13.2.2018
Užívá manžel, po týdnu říká, že lepší uvidíme. Prozatím ano za 5,0
5
TP Avatar autora | 27.12.2017
Asi to opravdu funguje. Po injekcích jsem nemohl asi 6 měsíců pořádně chodit, takže zůstanu u tohoto produktu.
5
Avatar autora | 9.12.2017
Užívá ho manžel, měl již letos jednu kůru a byla účinná. Proto objednávám další balení
5
MP Avatar autora | 7.12.2017
Užívám to devátý den,zatím je to krátká doba na hodnocení.
5
KH Avatar autora | 28.11.2017
Jsem spokojen, na rozdíl od jiných vyzkoušených produktů mi tento skutečně pomohl. Objednal jsem jej ještě pro manželku.
5
DB Avatar autora | 5.10.2017
pomáhá, je dobrý
5
HS Avatar autora | 22.9.2017
Konečně něco, co fakt funfuje
5
JB Avatar autora | 6.9.2017
U me dobry????.funguje skvele.????️‍♀️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

profi 1
Tip
Doprava zdarma
1 050 Kč

Kloubní výživa pro psy a kočky Hyalutidin DC vyrobena pomocí bakteriálních kultur zajišťující její maximální vstřebatelnost do kloubů, postaví vašeho psa i kočku opět na nohy....

Kód: 2427
profi 6
Tip
Doprava zdarma
3 100 Kč

Kloubní výživa pro koně všech věkových kategorií. Vyjímečnost spočívá ve spojení účinku, šetrnosti vůči organismu a celkové ceně léčby. Hyaluron-chondroitin-komplex.

Kód: 1223