Allegris antidepresivum pro psy 60tbl

Allegris je přírodní antidepresivum pro psy s atraktivní sýrovou vůní. Obsahuje esenciální aminokyseliny l-tryptofan, které spouští vyplavování neurohormonů serotoninu a melatoninu, tzv. hormonů dobré nálady. Je vhodný pro psy, kteří dlouhodobě trpí úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem, bázlivostí, nežádoucí agresivitou, každodenními stresovými situacemi.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: 13117
510 Kč 455 Kč bez DPH
Allegris antidepresivum pro psy 60tbl
 
Allegris stimuluje produkci serotininu. Nedostatek serotoninu se projevuje širokou škálou psychoneurotických problémů. Patří k nim podrážděné chování, neopodstatněná agresivita, úzkosti a bázlivost, neadekvátní reakce na stresové situace. Přípravek působí dlouhodobě a účinek se dostaví až po 10ti až 14ti dnech podávání. 
 
 
Dávkování:
malé plemeno (do 25 kg) 1 tableta denně
střední plemeno (25 – 50 kg) 2 tablety 1x denně
velké plemeno (nad 50 kg) 3 tablety 1x denně
Přípravek podávejte dlouhodobě, nejlépe po dobu 3 měsíců. Účinek se dostaví po 10ti až 14ti dnech podávání. 
 
Složení:
Veterinární přípravek s 120 mg l-tryptofanu v jedné CANIS tabletě.

Další složky:
Lactomin 80 %, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, mastek, stearan hořečnatý, povidon, hypromelosa, ethylcelulosa, sacharosa krystalická, práškové aroma sýr. 
 
 
CANIS tablety:
Unikátní technologie výroby tablet vyvinutá přímo pro psy. Veterinární přípravky WOYKOFF jsou všechny vyráběny technologií CANIS tablety, které se vyznačují:
 
Atraktivní sýrovou vůní - pes se řídí především čichem, proto jsou CANIS tablety doplněny sýrovým extraktem, na který psi velice dobře reagují.
Velikostí tablety - tablety jsou relativně velké, odpovídá velikosti průměrné granule suché stravy.
Křehkostí tablety – CANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí psu rozkousnout a poté spolknout snadněji. Tvrdé tablety, které nejdou snadno rozkousnout, má pes tendenci vyplivnout.
Barvou a povrchovou úpravou - CANIS tableta je speciálně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, kterou psi bez problémů přijímají. Klasické hladké tablety s atypickou barvou vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány. CANIS tablety jsou psy většinou snadno přijímány buď přímo ve formě pamlsku, nebo pak jako součást stravy, a to jak suché, tak z konzervy.
V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoliv formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože, a prášek přidáte do stravy.
CANIS tableta umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zklidnění psa pomocí přípravků proti stresu
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZV Avatar autora | 6.7.2022
Jsem velmi spokojena, nám funguje. Mám fenku s panickou hrůzou z bouřky. Po jedné velké bouřce, kdy nám prohrabala zeď v koupelně, jsem se rozhodla o použití něčeho na zklidnění. Hledala jsem na Heuréce podle hodnocení a jako nejlepší vyšel právě Allegris antidepresivum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Schránka 3
Doprava zdarma
4 976 Kč

Zylkene pozitivně ovlivňuje poruchy chování u psů související se stresem, úzkostí, strachem. Doporučeno veterináři. Zylkene 450mg je vhodný pro psy vážící nad 20kg. Zylkène®...

Kód: 2674