DOKONALÁ LÁSKA 14 Intenzivní boswelie 30ml

Vhodné při akutních pohybových obtížích a při rekonvalescenci pooperačních stavů - zmírňuje bolesti pohybového aparátu, snižuje otoky a zvyšuje pohyblivost kloubů. Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti. Vhodné pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 67179
291 Kč 240 Kč bez DPH
DOKONALÁ LÁSKA 14 Intenzivní boswelie 30ml

Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodné pro sportovně aktivní zvířata. Vhodné při akutních pohybových obtížích a při rekonvalescenci pooperačních stavů. Vhodné pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.

Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze. V takovém případě aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem. Přípravek pomůže k harmonizaci svalstva kolem průdušnice, a tím podpoří normální dechovou činnost.

Způsob použití

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem.

Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

V případě dechové nedostatečnosti při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem.

SLOŽENÍ

Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

KADIDLO

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

MYRHOVNÍK PRAVÝ

myrha

Myrha působí protizánětlivě, protiinfekčně a harmonizuje nervovou soustavu.

UPOZORNĚNÍ

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Neaplikovat březím a kojícím fenám. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Účinná pomoc při problémech se zúženou průdušnicí

 

Čistě přírodní veterinární přípravek LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je určený k jemnému vtírání do kůže a srsti psa v oblasti hrudníku a krku. Uvolňuje napětí svalů obepínajících průdušnici, a tím ulevuje při dechové nedostatečnosti a celkově komfortizuje dýchání.

Láska 14 pomáhá také jako všeobecný harmonizant. Nejen psychiky, svalů, nervů, ale i – dýchání.

Jak se s ním pracuje?

Přípravek Láska 14 Intenzivní boswelie je určen k jemnému vtírání v místě postižení, tedy v místě, kde vede průdušnice (pod krkem až na předhrudí). Přírodní účinné látky po vetření do kůže a srsti se překvapivě rychle dostanou do správného místa a dochází k úlevě.

Přípravek Láska 14 používejte
  • Pravidelně, pro dlouhobější zlepšení stavu a také jako podporu při jiných dýchacích obtížích. Každý den vetřete přiměřené množství směsi do kůže a krku v oblasti průdušnice (od krku k hrudníku).
  • Pro rychlou úlevu – při dechové nedostatečnosti a odkašlávání vetřete malé množství směsi do kůže a srsti v oblasti průdušnice.

 

 

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 074-19/C

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro psy
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.1.2024
Moc pomáhá,i při trachealnim kolapsu,jsme moc spokojeni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

synoquin large
2 279 Kč

Synoquin nabízí komplexní podporu pro zdraví kloubů a chrupavek u psů a koček. Odstraňuje bolest, podporuje tvorbu zdravé chrupavky a zlepšuje pohyblivost kloubů. Obohacen o...

Kód: 20621
synoquin large
589 Kč

Synoquin pomáhá udržovat správnou funkci kloubů u psů velkých plemen. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78772
Synoquin MB
1 939 Kč

Synoquin nabízí komplexní podporu pro zdraví kloubů a chrupavek u psů. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78801
Synoquin MB
489 Kč

Synoquin nabízí komplexní podporu pro zdraví kloubů a chrupavek u psů. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78802
synoquin small
439 Kč

Synoquin pomáhá udržovat správnou funkci kloubů u psů malých plemen. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78773
synoquin small
1 279 Kč

Synoquin pomáhá udržovat správnou funkci kloubů u psů malých plemen. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78774