Healler Animal B2 Strong 60 tbl

Healler Animal B2 Strong pro celkovou regeneraci organizmu, podporu metabolizmu železa a zdravé srdce. U psích seniorů vede k okamžitému zvýšení vitality a zlepšení kondice. U psů s chronickým srdečním selháváním vhodné jako doplňková terapie ke klasické medikaci. U kardiaků po pár dnech od nasazení zmírní kašel a dušnost, zvýší se vitalita.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Kód: 9437
505 Kč 417 Kč bez DPH
Healler Animal B2 Strong 60 tbl
5d7682dce5742 healler animal b2 web (1)
Novinka Tip

Healler Animal B2 Strong pro celkovou regeneraci organizmu, pro podporu normálního metabolizmu železa a zdravé srdce.

Diagnózy

· Urychlení rekonvalescence
· Ischemická choroba srdeční
· Arytmie
· Chronické poškození plic
· Chronické poškození ledvin
· Zhoršené cévní zásobování v oblasti malé pánve a pohlavních orgánů
· Diabetická angiopatie
· Zhoršené prokrvení končetin a uzávěry cév

Složení: THIAMIN, RIBOFLAVIN, BOVINNÍ PROTEINY, KOLAGENNÍ HYDROLYZÁT

Charakteristika:

Thiamin přispívá k normální činnosti srdce a k vyrovnanému energetickému metabolizmu.

Riboflavin je vitamin ze skupiny B přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení optimálního stavu sliznic a pokožky, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k obvyklé činnosti nervové soustavy. Také přispívá k udržení normálního stavu zraku a k standardnímu metabolizmu železa a červených krvinek.

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání včetně cévní stěny. Jednotlivé částečky kolagenu jsou vzájemně propojeny a tvoří silná vlákna, která tvoří strukturu buněk, tkání a orgánů v těle. Kolagen hraje významnou roli při stárnutí organizmu, s přibývajícím věkem se vlastní tvorba kolagenu snižuje. Kolagen obohacený bílkovinou je pro organizmus přirozený a přispívá k dobrému stavu pokožky i pojiva.

Bovinní proteiny jsou izolovány z krevních destiček. V produktu je využíván jejich mohutný regenerační potenciál.

Obecné účinky proteinů a glykoproteinů z krevních destiček:

Trombocytární růstové faktory jsou převážně proteiny a glykoproteiny, které se nacházejí v alfa-granulích krevních destiček. Tyto malé molekuly mají v organizmu významné účinky. Působí na buněčné membrány a pomáhají v procesech hojení. Jsou naprosto nezbytné pro zdravou cévní stěnu a kvalitní prokrvení tkání a orgánů. Je již delší dobu známo, že ateroskleróza, usazování tukových, cholesterolových a nakonec vápenných plátů, je zahájena zánětem cévní stěny. Destičkové faktory jsou schopny tento vývoj zvrátit, pokud jsou v organizmu v dostatečném množství.

 
Použití a doporučené dávkování:
Přípravek podávejte spolu s krmivem. Zvířatům pod 20 kg doporučujeme tobolku vysypat do krmiva, postačí čtvrt až půl obsahu tobolky denně.

U zvířat 20–50 kg doporučujeme půl až jednu tobolku denně.
U zvířat nad 50 kg doporučujeme 1 až 2 tobolky denně.

Výhody produktů řady Healler

  • Silné regenerační účinky všech produktů řady Healer.
  • Podpora hojení a regenerace na principu působení krevních růstových faktorů.
  • Produkty jsou vhodné pro domácí použití i pro profesionály (dermatologická, lázeňská, kosmetická a relaxační zařízení).
  • Při výrobě je využito nejmodernějších vědeckých poznatků k výrobě kosmetiky.
  • Za všemi produkty řady Healer stojí tým českých vědců.
  • Produkt HEALER CREME s výraznými omlazujícími, regeneračními a hojivými účinky je zároveň vhodný i pro velmi problematickou pleť s chronickým akné a jeho účinky jsou viditelné a dlouhodobé.
  • Produkty neobsahují žádnou chemickou ani fyzikální účinnou látku.
  • Produkty nemají vedlejší účinky a nezpůsobuje žádné lékové interakce.
  • Produkt HEALER GEL je vhodný k hojení veškerých jizev po operacích, ideální na čerstvé rány vč. císařského řezu, dohojení oparů, koutů, řezných ran, odřenin, popálenin. Ideální k použití po povrchové abrazi pokožky (tetování, piercing, mezoterapie, depilace, peeling aj.). A působí také na některé typy akné.
  • Doplňky stravy řady HEALLER mají rovněž svou humanní řadu a jsou určeny pro člověka.  Mají zcel identické složení a účinky. Jsou vhodné zejména pro celkovou regeneraci organizmu pro všechny věkové kategorie zejména pro seniory, pro zvýšení vitality a energie, podporu normálního metabolizmu železa a zdravé srdce.

 

Ve vhodných indikacích doporučujeme Healler Animal B2 Strong kombinovat s lokálními účinky Healer Animal gelu pro podporu hojení.

HEALLER ANIMAL B2 STRONG neobsahuje žádné léčivo nebo hormony.

 

Balení:
60 tobolek.

Skladování
Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě
Minimální trvanlivost 3 roky.

Číslo schválení: 072-19/C
Pouze pro zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Srdce / Cardio
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Betaglukan sirup pro zvířata 200ml
250 Kč

Betaglukan pro posílení imunity. Betaglukany zvyšují v těle počet bílých krvinek, které chrání organismus před choroboplodnými zárodky, proti virům, parazitům, bakteriím a...

Kód: 1330360264
Betaglukan sirup pro zvířata 1000ml
Tip
Doprava zdarma
1 031 Kč

Betaglukan pro posílení imunity. Betaglukany zvyšují v těle počet bílých krvinek, které chrání organismus před choroboplodnými zárodky, proti virům, parazitům, bakteriím a...

Kód: 1330360263
zeus1
Tip
330 Kč

Lososový olej z norského lososa - 100% čistý za studena lisovaný. Má velmi pozitivní zdravotní účinky: posiluje imunitu, zlepšuje chuť k jídlu, zlepšuje stav srsti a kůže....

Kód: 47156