Šampon zlatá srst pro psy Francodex 250ml

Kód: 1330360430
175 Kč 145 Kč bez DPH
2 Dny
Můžeme doručit do:
5.12.2022

Šampon pro psy na zlatou srst Francodex podporuje pigmentaci zlaté, zlatohnědé a meruňkové srsti a zintenzivňuje její přirozenou barvu. Nedráždí citlivou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon pro psy na zlatou srst Francodex podporuje pigmentaci zlaté, zlatohnědé a meruňkové srsti a zintenzivňuje její přirozenou barvu. Restrukturalizační polymery podporují pigmentaci ovlivněním melaninu a zintenzivňuje jejich přirozenou barvu.  Srst je lesklá díky silikonové emulzi. Díky neutrálnímu pH produktu nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladinu hydratace. Lze používat dle potřeby. 
 
 
Návod k použití:
Před použitím protřepejte. Důkladně navlhčete zvíře vlažnou vodou, naneste malé množství šamponu a vmasírujte do srsti a kůže, aby se pěna rovnoměrně rozprostřela. Ponechte několik minut, poté důkladně opláchněte. Opakujte postup a vysušte.
 
Upozornění:
Pouze pro vnější použití. Nedovolte, aby vaše zvíře přípravek spolklo. Po aplikaci šamponu na kůži zvířete si umyjte ruce. Zamezte styku s očima. Jestliže se přípravek dostane do očí nebo úst vašeho zvířete, důkladně je opláchněte dostatečným množstvím vody po dobu několika minut. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem. Produkt určený pro zvířata.
 
Složení:
Jemná čisticí báze, restrukturalizační polymery, silikonová emulze, demineralizovaná voda. Obsahuje mono-C12-16-alkyl estery, sodné soli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampon a kondicionér pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: