Šampon proti vypadávání chlupů pro psy Francodex 250ml

Šampon Francodex proti vypadávání chlupů ideální pro období línání.  Vitaminový komplex přípravku bohatý na vitamin F a esenciální mastné kyseliny podporují metabolismus srsti. Nedráždí citlivou pokožku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: 1330360425
215 Kč 178 Kč bez DPH
Šampon proti vypadávání chlupů pro psy Francodex 250ml
Šampon Francodex proti vypadávání chlupů je ideální pro období línání, ale můžete ho používat kdykoli dle potřeby. Tento šampon lze zvláště doporučit pro domácí zvířata s problémy se srstí. Díky neutrálnímu pH produktu šampon nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladinu hydratace. Vitaminový komplex přípravku bohatý na vitamin F a esenciální mastné kyseliny podporují metabolismus srsti. Látky upravující srst umožňují snadné rozčesávání.
 
Návod k použití:
Před použitím protřepejte. Důkladně navlhčete zvíře vlažnou vodou, naneste malé množství šamponu a vmasírujte do srsti a kůže, aby se pěna rovnoměrně rozprostřela. Ponechte několik minut, poté důkladně opláchněte. Opakujte postup a vysušte.
 
Upozornění:
Produkt určený pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Nedovolte, aby vaše zvíře přípravek spolklo. Po aplikaci šamponu na kůži zvířete si umyjte ruce. Zamezte styku s očima. Jestliže se přípravek dostane do očí nebo úst vašeho zvířete, důkladně je opláchněte dostatečným množstvím vody po dobu několika minut. V případě podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem. Škodlivý pro vodní organismy; může způsobit dlouhodobé nepříznivé účinky. Zabraňte úniku do životního prostředí.
 
Složení:
Jemná čisticí báze, vitaminový komplex, esenciální mastné kyseliny, demineralizovaná voda. Obsahuje N,N-bis (2-hydroxyethyl) dodecanamid; galactomannan (2-hydroxypropyl) trimethylamoniumchlorid ether.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampony a kondicionéry pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

dermanorm olej 250ml
671 Kč

Olej Dermanorm pro kočky, psy a koně ke zlepšení kondice kůže a srsti. Vynikající kombinace oleje z brutnáku lékařského a oleje z mořských ryb.  Dermanorm olej...

Kód: 1771
dermanorm olej 500ml
1 187 Kč

Olej Dermanorm pro kočky, psy a koně ke zlepšení kondice kůže a srsti. Vynikající kombinace oleje z brutnáku lékařského a oleje z mořských ryb.

Kód: 1772
fell
358 Kč

Canina Biotin Forte gel pomáhá zajistit a udržet prvotřídní osrstění a optimální pigmentaci zejména u malých a trpasličích plemen. Zabraňuje vypadávání srsti u březích a...

Kód: 40246