Šampon proti vypadávání chlupů pro psy Francodex 250ml

Kód: 1330360425
175 Kč 145 Kč bez DPH
2 Dny
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Šampon Francodex proti vypadávání chlupů ideální pro období línání.  Vitaminový komplex přípravku bohatý na vitamin F a esenciální mastné kyseliny podporují metabolismus srsti. Nedráždí citlivou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon Francodex proti vypadávání chlupů je ideální pro období línání, ale můžete ho používat kdykoli dle potřeby. Tento šampon lze zvláště doporučit pro domácí zvířata s problémy se srstí. Díky neutrálnímu pH produktu šampon nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladinu hydratace. Vitaminový komplex přípravku bohatý na vitamin F a esenciální mastné kyseliny podporují metabolismus srsti. Látky upravující srst umožňují snadné rozčesávání.
 
Návod k použití:
Před použitím protřepejte. Důkladně navlhčete zvíře vlažnou vodou, naneste malé množství šamponu a vmasírujte do srsti a kůže, aby se pěna rovnoměrně rozprostřela. Ponechte několik minut, poté důkladně opláchněte. Opakujte postup a vysušte.
 
Upozornění:
Produkt určený pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Nedovolte, aby vaše zvíře přípravek spolklo. Po aplikaci šamponu na kůži zvířete si umyjte ruce. Zamezte styku s očima. Jestliže se přípravek dostane do očí nebo úst vašeho zvířete, důkladně je opláchněte dostatečným množstvím vody po dobu několika minut. V případě podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem. Škodlivý pro vodní organismy; může způsobit dlouhodobé nepříznivé účinky. Zabraňte úniku do životního prostředí.
 
Složení:
Jemná čisticí báze, vitaminový komplex, esenciální mastné kyseliny, demineralizovaná voda. Obsahuje N,N-bis (2-hydroxyethyl) dodecanamid; galactomannan (2-hydroxypropyl) trimethylamoniumchlorid ether.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampon a kondicionér pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: