Klikr pro výcvik psa

Klikr pro výcvik psa - Výcvik pomocí klikru je založen na pozitivní motivaci. Opak tradičního výcviku, kdy psa upozorňujeme a trestáme za to, co dělá špatně.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 1328021769
49 Kč 40 Kč bez DPH
Klikr pro výcvik psa

Klikr pro výcvik psa

Používání klikru je vhodným a zábavným způsobem výcviku. Pomocí klikru naučíte psa netahat na vodítku, povely sednout, lehnout, k noze, přines atd.Díky kliknutí se učíme přesně zachytit okamžik, kdy pes dělá něco správně, a snažíme se ho dostat do takové situace, aby vykonal požadovaný cvik tak, jak žádáme. Výcvik je tak vždy zaměřen na pozitivní zkušenost a radost z provedení cviku bez působení nadměrného stresu.

Klikr samotný je pomůckou, která nám umožní pomocí zřetelného zvuku „KLIK“ přesně označit správné chování psa.

Při tradičním výcviku máme ve zvyku označovat spíše chvíle, kdy pes udělá chybu. Stavíme ho do takových situací, kdy pravděpodobně selže, abychom ho mohli „opravit“.

Odměna

Je velmi důležité, abyste zvolili tu spávnou odměnu, něco velice chutného, ale malého. Velmi se osvědčily Brit Care Lets Bite pochoutky nakrájené na malé kousy. Můžete použít tytéž pochoutky určené pro kočky. Je to totéž jen jsou již nakrájené na malé kousky, takže je můžete ihned použít. Vynikajíci a pro výcvik ideální jsou rovněž Fish4Dog Superstars. Můžete rovněž použít kvalitní granule pro kočky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: