Venzymel Intensive 120 veterinární ústní gel 30ml

Kód: 13183
Novinka
Značka: VENZYMEL
197 Kč 163 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Venzymel Intensive ústní gel pro účinnou antimikrobiální hygienu a péči o dutinu ústní u psů a koček. Vhodný při paradentóze a krvácivých dásních, jako hygiena po chirurgických zákrocích. Obsahuje patentovanou směs proteolytických enzymů působící jako antiseptikum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VENZYMEL INTENSIVE 120 veterinární gel:

Vhodný při paradentóze a krvácivých dásních.
Ústní gel určený pro účinnou antimikrobiální hygienu a šetrnou péči o dutinu ústní u domácích zvířat.
Snižuje mikrobiální zátěž a udržuje tak ústa bez zápachu.
Vodný jako hygiena po chirurgických zákrocích. 
Má zcela neutrální chuť, neobsahuje vonné ani chuťové přísady.

Obsahuje patentovanou směs proteolytických enzymů trypsinu a chymotrypsinu a chlorhexidinu diglukonátu v koncentraci 0,12%. Směs s proteolytickými enzymy a chlorhexidinem působí jako antiseptikum v koncentraci .

VENZYMEL INTENSIVE 120 s 0,12% koncentrací chlorhexidinu je určen k intenzivní, 2-6 týdenní péči např. při chronickém zánětu nebo po chirurgickém výkonu. Po ukončení péče nebo balení doporučujeme používat veterinární gel VENZYMEL PREVENT 35 s nižší koncentrací chlorhexidinu, který je možný používat dlouhodobě při trvání obtíží nebo jako podpora pro udržení zdravých dásní a sliznic. 

Zcela neutrální chuť je důležitou a jedinečnou vlastností antimikrobiálního enzymatického gelu na dásně VENZYMEL INTENSIVE 120. Díky neutrální chuti má gel dlouhou dobu účinnosti, protože nedochází k nadměrné tvorbě slin v dutině ústní a k rychlému vymytí gelu. 

VENZYMEL INTENSIVE 120 můžete aplikovat pomocí aplikátoru odzadu dopředu mezi zuby a dáseň, případně na jiné části dutiny ústní. Lze použít i ke standardnímu čištění zubů. Množství použitého gelu je třeba přizpůsobit velikosti zvířete. Domácí zvíře by 30 minut před aplikací gelu a 30 minut po aplikaci nemělo přijímat jídlo ani pití.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 25.12.2022
Jsem spokojena
5
PH Avatar autora | 5.11.2022
Používáme u psího seniora s a rakovinou čelisti.Výrazně snížil zápach z tlamy.
5
DM Avatar autora | 7.6.2022
Účinkuje dobře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: