TraumaPet oral gel Ag 5ml

Kód: 57969
230 Kč 190 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2022

TraumaPet oral gel s obsahem nanostříbra k běžnému ošetření po stomatologických zákrocích a k podpoře léčby projevů zánětů ústní dutiny, k prevenci parodontitidy (onemocnění dásní). Ústní gel podporuje hojení všech typů ran, například po extrakci zubu, poranění dásní způsobené třískami apod. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je určen pro malá zvířata jak k běžnému ošetření po stomatologických zákrocích a k podpoře léčby projevů zánětů ústní dutiny.

Charakteristika
TraumaPet oral gel Ag je veterinární přípravek pro lokální aplikaci s obsahem nanostříbra. Je hydrofobní, dobře adheruje na sliznici ústní dutiny s perzistencí 2 – 3 hodiny.

Složení TraumaPet oral gel Ag
parafínový olej, methylhydroxypropylcelulosa, polyethylén, koloidní stříbro 200 µg/g

Balení
aplikátor 5 ml

Způsob použití

Před aplikací odstraňte přebytečný povlak, sliny a nečistoty. Pomocí aplikátoru nebo čistého prstu naneste gel na postiženou oblast (sliznici, dásně nebo krk zubů) tak, aby byla oblast pokryta rovnoměrným filmem o tloušťce 1 mm.

Přípravek je určen pro domácí mazlíčky po ošetření u zubaře a nebo jako dodatečná léčba zánětů a poranění v ústní dutině. Ideální teplota pro rozprostření gelu je mezi 15 a 25 ° C. Léčba zánětu: Aplikujte 1 až 2krát denně. Pokud se situace do několika dnů nezlepší, zvažte návštěvu veterináře.

V tomto videu můžete vidět, jak se gel na ústa aplikuje na psa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o zuby u psa
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: