Trovet ASD Urinary Struvite konzerva Chicken kočka 6x100g

Trovet ASD konzerva pro kočky - kuřecí. Klinická veterinární dieta určena k dietetickému řešení urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Zvyšuje rozpustnost  krystalů a zátek zajištěním acidity (kyselosti) moči a snížením koncentrace hořčíku a fosfátů v moči. Zkrmována dlouhodobě  je schopna zajistit dosažení vysokého věku dospělých koček.

Dostupnost 2 dny
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 50282
263 Kč 235 Kč bez DPH
Trovet ASD Urinary Struvite konzerva Chicken kočka 6x100g

Trovet ASD Urinary

Urolitáza je tvorba močových kamenů v močovém měchýři. Ke vzniku takových útvarů je nezbytná souhra několika faktorů. Moč musí obsahovat velkou koncentraci minerálních látek, musí mít určité pH moči a ještě musí být přítomno tzv. krystalizační jádro v podobě organických látek. Mezi dva nejčastější typy kamenů patří kalciumoxalátové a struvitové urolity. Přítomnost struvitových kamenů lze řešit  úpravou diety.

Trovet ASD je krmivo (dieta) pro kočky se struvitovou urolitiazou a felinním urologickým syndromem.

Tato klinická veterinární dieta je určena k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Zvyšuje solubilitu (rozpustnost) struvitových krystalů a zátek zajištěním acidity moči a snížením koncentrace hořčíku a fosfátů v moči.
 
Snížené hodnoty hořčíku v dietě kombinované se snížením kyselosti moči pomáhají preventivně tvoření nových kamenů. Dieta TROVET Urinary Struvite je navíc tvořena jako kompletní a balancované krmivo, které může být pod dohledem veterinárního lékaře zkrmované celoživotně, zvláště existuje-li riziko tvorby struvitových krystalů.
 
Může se používat léčebně i preventivně. Snižuje pH moči na hodnoty 6 – 6,4, minimalizuje objem a tvorbu struvitů. Nízký obsah draslíku napomáhá k udržení pH moči na nízké hladině a množství hořčíku zabezpečuje i při dlouhodobém preventivním podávání ochranu proti vzniku hypomagnesie.
 

Indikace:

Trovet ASD pro kočky není určen pro použití v případech ledvinového onemocnění, např. ledvinové selhání. Není určen pro koťata do 6 ti měsíců.

Krmný návod: Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g

Krmte dle tabulky na obale.

Analýza: Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g
Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g, protein 11%, tuk 6,0%, vláknina 0,4%, sušina 1,8%, vlhkost 77%, energetická hodnota 3,9 MJ/kg, vápník 0,26%, fosfor O,26% , vitamín A 3 000 IU/kg, vitamín D3 300 IU/kg, vitamín E 50 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Močové kameny / Urolity / Struvity
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Schránka 9
661 Kč

Trovet Urinary Calm UCD pro dospělé kočky je navržena tak, aby nedocházelo k tvorbě nebo recidivě tvorby struvitu a šťavelanu vápenatého v moči. Krmivo také snižuje úroveň stresu.

Kód: 49736
Vet Life Natural Cat konz. Struvite 85g
38 Kč

Krmivo Vet Life Struvite Cat konzerva - podporuje rozpouštění struvitových kamenů a reguluje pH moči. Snížený obsah hořčíku v krmivu omezuje tvorbu urátů. Snížený obsah fosforu...

Kód: 56608
vet life natural cat struvite 10kg
513 Kč

Krmivo Vet Life Struvite Cat podporuje rozpouštění struvitových kamenů a reguluje pH moči. Snížený obsah hořčíku v krmivu omezuje tvorbu urátů. Snížený obsah...

Kód: 47186
bezopet
440 Kč

Bezopet Gel pro kočky k zamezení tvorby trichobezoárů a k odstranění již stávajících trichobezoárů u koček.

Kód: 26451