ArthroVet Collagen 60 sáčků

Kód: 61030
478 Kč 416 Kč bez DPH
2 dny

Kolagen pro psy a kočky s poruchami správné funkce kloubních chrupavek a kloubů. Efektivně podporuje správnou funkci kloubů u psů trpících osteoartritidou. Doporučuje se rovněž pro mladá zvířata v intenzivním růstu. Kolagen je účinnou podporou při poruchách hybnosti nebo ztuhlosti kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolagen pro psy a kočky pro podporu správné funkce kloubních chrupavek a kloubů. Je doporučen jak pro mladá zvířata v období intenzívního růstu, tak pro starší zvířata trpící osteoartritidou.

Složení: Kolagen 2500mg

Proč použít Arthrovet Collagen?

  • jednoduché složení založené na přírodní látce
  • účinná podpora kloubů
  • lze použít v kombinaci s dalšími přípravky na podporu kloubů

Složení:

Arthrovet Collagen obsahuje pečlivě vybraný hydrolyzát kolagenu II typu, který je přirozenou součástí pojivové tkáně.

Kolagen je přítomen v kostech, chrupavkách, šlachách a vazech, stará se o tvorbu synoviální tekutiny a elasticitu a tvrdost chrupavek.

Je účinnou podporou při poruchách hybnosti nebo ztuhlosti kloubů.

Účinná látka: kolagen II typu

Vlastnosti a použití: Kolagen obsažený v produktu je vyroben speciální metodou enzymatické hydrolýzy optimalizované pro aktivní molekulární stimulaci metabolismu kloubních chrupavek. Efektivně podporuje správnou funkci kloubů u psů trpících osteoartritidou. Funkčnost byla zkoumána pomocí analýzy intenzity kulhání, pohyblivosti kloubů a indexu bolesti a zároveň pomocí speciálního dotazníku pro veterinární lékaře a majitele psů. Kolagen je také schopen výrazně snížit koncentrace enzymu MMP-3, který je jedním z hlavních enzymů způsobujících degradaci artikulárních chrupavek. Výsledek průzkumu ukázal, že užití kolagenu vedlo ke zlepšení stavu u 70%psů s osteoartritidou.

 

Dávkování: Psi 1 sáček na 20 kg hmotnosti denně. Produkt může být smíchán se suchým nebo vlhkým krmivem. Zvíře musí mít neustálý přístup k čerstvé vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro psy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: