ArthroVet Collagen 60 sáčků

Kolagen pro psy a kočky s poruchami správné funkce kloubních chrupavek a kloubů. Efektivně podporuje správnou funkci kloubů u psů trpících osteoartritidou. Doporučuje se rovněž pro mladá zvířata v intenzivním růstu. Kolagen je účinnou podporou při poruchách hybnosti nebo ztuhlosti kloubů.

Dostupnost 2 dny
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: 61030
491 Kč 438 Kč bez DPH
ArthroVet Collagen 60 sáčků

Kolagen pro psy a kočky pro podporu správné funkce kloubních chrupavek a kloubů. Je doporučen jak pro mladá zvířata v období intenzívního růstu, tak pro starší zvířata trpící osteoartritidou.

Složení: Kolagen 2500mg

Proč použít Arthrovet Collagen?

  • jednoduché složení založené na přírodní látce
  • účinná podpora kloubů
  • lze použít v kombinaci s dalšími přípravky na podporu kloubů

Složení:

Arthrovet Collagen obsahuje pečlivě vybraný hydrolyzát kolagenu II typu, který je přirozenou součástí pojivové tkáně.

Kolagen je přítomen v kostech, chrupavkách, šlachách a vazech, stará se o tvorbu synoviální tekutiny a elasticitu a tvrdost chrupavek.

Je účinnou podporou při poruchách hybnosti nebo ztuhlosti kloubů.

Účinná látka: kolagen II typu

Vlastnosti a použití: Kolagen obsažený v produktu je vyroben speciální metodou enzymatické hydrolýzy optimalizované pro aktivní molekulární stimulaci metabolismu kloubních chrupavek. Efektivně podporuje správnou funkci kloubů u psů trpících osteoartritidou. Funkčnost byla zkoumána pomocí analýzy intenzity kulhání, pohyblivosti kloubů a indexu bolesti a zároveň pomocí speciálního dotazníku pro veterinární lékaře a majitele psů. Kolagen je také schopen výrazně snížit koncentrace enzymu MMP-3, který je jedním z hlavních enzymů způsobujících degradaci artikulárních chrupavek. Výsledek průzkumu ukázal, že užití kolagenu vedlo ke zlepšení stavu u 70%psů s osteoartritidou.

 

Dávkování: Psi 1 sáček na 20 kg hmotnosti denně. Produkt může být smíchán se suchým nebo vlhkým krmivem. Zvíře musí mít neustálý přístup k čerstvé vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro psy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

profi 1
Tip
Doprava zdarma
1 050 Kč

Kloubní výživa pro psy a kočky Hyalutidin DC vyrobena pomocí bakteriálních kultur zajišťující její maximální vstřebatelnost do kloubů, postaví vašeho psa i kočku opět na nohy....

Kód: 2427
alavis celadrin 500 mg box
606 Kč

Patentově chráněná směs Celadrin pro psy a kočky s osteoartrózou. Pomáhá při zánětu šlach a vazů. Velmi efektivně tlumí zánět a bolest. Zlepšuje pohyblivost.

Kód: 17759
600g
2 478 Kč

Canina Canhydrox GAG obsahuje extrakt z mlže druhu Perna canaliculus a hydroxypalit (minerální základ kostí) - posiluje vazy, šlachy a svaly, napomáhá růstu silné kostry,...

Kód: 34177
geloren
580 Kč

Geloren DOG L/XL kloubní výživa pro psy určena zejména pro velká plemena. Vhodné pro dospělé a starší psy při akutních pohybových problémech i jako prevence pro mladé rostoucí...

Kód: 11463