Fypryst COMBO spot on Cat, fretka 1x 0,5ml 50mg/60mg

Kód: 1330360570
155 Kč 128 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Spot on Fypryst Combo pro kočky, fretky a koťata (od 8mi týdnů) chrání proti klíšťatům, blechám (včetně potlačení dalšího vývoje vajíček a larev) a všenkám. Účinnost proti blechám 6 týdnů, proti klíšťatům 4 týdny. Snadná aplikace na kůži mezi lopatky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fypryst combo spot on pro kočky a fretky je určený k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides spp.), klíšťaty (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus) a všenkami u koček a u fretek.

Kočky:

Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu šest týdnů po aplikaci.
Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 2 týdnů proti klíšťatům.
Léčba napadení všenkami.
Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při zvládání alergické dermatitidy po bleším kousnutí (FAD), pokud již byla dříve diagnostikována veterinárním lékařem.
Fretky:

Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami.
Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu 4 týdnů proti klíšťatům.
Jednoduchá aplikace, doba působení až 6 týdnů proti blechám a 4 týdny proti klíšťatům.

Balení obsahuje 1 pipetu s roztokem pro nakapání na kůži.

Dávkování:
Obsah jedné pipety se vyprázdní přímo na kůži hřbetu zvířete na dolní části krku před lopatkami. Minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.

Složení:
Fipronilum 50 mg, S-methoprenum 60 mg, Butylhydroxyanisol (E320) 0,1 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,05 mg) v jedné pipetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitika
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
GP Avatar autora | 14.8.2019
Výrobek funguje, vše v pořádku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: