Gimcat Pasta MULTI-VITAMIN EXTRA 50g

Pasta GimCat Multi-Vitamin Paste Extra s jedinečnou recepturou na buněčnou ochranu obsahuje komplex esenciálních omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Inovativní kombinace 3v1 z 12 životně důležitých vitaminů, kvalitního rybího tuku a betaglukanu zaručuje posílení imunitního systému. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, hlavně DHA a EPA, které jsou přirozenou součástí rybího tuku, jsou důležité zejména pro tvorbu buněk, mozek a zrak.

Dostupnost 2 dny
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Kód: 57878
95 Kč 85 Kč bez DPH
Gimcat Pasta MULTI-VITAMIN EXTRA 50g

Gimpet pasta multivitamín Extra obsahuje 12 důležitých vitamínů pro posílení imunitního systému kočičího těla. Pasta je vhodná především pro chovné kočky a výstavní kočky. Gimpet pasta multivitamín Extra obsahuje 12 důležitých vitamínů pro posílení imunitního systému kočičího těla. Konkrétně je pak vhodný obsah zinku a omega 3 a 6, jenž posiluje ydraví kůže a srsti koček. Pasta je vhodná především pro chovné kočky a výstavní kočky.

Krmný návod: Podávejte asi 5 cm denně (1 cm = cca 0,5 g pasty) nejlépe přímo rukou z tuby. Pasta může být přidaná také do jídla. Podávejte při pokojové teplotě. Pastu uchovávejte v chladu.

Složení: Vedlejší výrobky rostlinného původu, tuky a oleje (30,8%; 8,6% rybího tuku), kvasnice.

Upozornění: Pasta multivitamin Extra obsahuje více vitamínu D3 než kompletní krmiva jím obohacená. Při krmení takovými krmivy by kočka by měla být krmena množstvím pasty odpovídajícím cca 10% doporučené denní dávky vitamínu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a léčiva pro kočky
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: