Trovet ASD Urinary Struvite konzerva kočka 200g

Kód: 68903
53 Kč 46 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Trovet ASD konzerva pro kočky - kuřecí. Klinická veterinární dieta určena k dietetickému řešení urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Zvyšuje rozpustnost  krystalů a zátek zajištěním acidity (kyselosti) moči a snížením koncentrace hořčíku a fosfátů v moči. Zkrmována dlouhodobě  je schopna zajistit dosažení vysokého věku dospělých koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trovet ASD Urinary

Urolitáza je tvorba močových kamenů v močovém měchýři. Ke vzniku takových útvarů je nezbytná souhra několika faktorů. Moč musí obsahovat velkou koncentraci minerálních látek, musí mít určité pH moči a ještě musí být přítomno tzv. krystalizační jádro v podobě organických látek. Mezi dva nejčastější typy kamenů patří kalciumoxalátové a struvitové urolity. Přítomnost struvitových kamenů lze řešit  úpravou diety.

Trovet ASD je krmivo (dieta) pro kočky se struvitovou urolitiazou a felinním urologickým syndromem.

Tato klinická veterinární dieta je určena k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Zvyšuje solubilitu (rozpustnost) struvitových krystalů a zátek zajištěním acidity moči a snížením koncentrace hořčíku a fosfátů v moči.
 
Snížené hodnoty hořčíku v dietě kombinované se snížením kyselosti moči pomáhají preventivně tvoření nových kamenů. Dieta TROVET Urinary Struvite je navíc tvořena jako kompletní a balancované krmivo, které může být pod dohledem veterinárního lékaře zkrmované celoživotně, zvláště existuje-li riziko tvorby struvitových krystalů.
 
Může se používat léčebně i preventivně. Snižuje pH moči na hodnoty 6 – 6,4, minimalizuje objem a tvorbu struvitů. Nízký obsah draslíku napomáhá k udržení pH moči na nízké hladině a množství hořčíku zabezpečuje i při dlouhodobém preventivním podávání ochranu proti vzniku hypomagnesie.
 

Indikace:

Trovet ASD pro kočky není určen pro použití v případech ledvinového onemocnění, např. ledvinové selhání. Není určen pro koťata do 6 ti měsíců.

Krmný návod: Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g

Krmte dle tabulky na obale.

Analýza: Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g
Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g, protein 11%, tuk 6,0%, vláknina 0,4%, sušina 1,8%, vlhkost 77%, energetická hodnota 3,9 MJ/kg, vápník 0,26%, fosfor O,26% , vitamín A 3 000 IU/kg, vitamín D3 300 IU/kg, vitamín E 50 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Struvity - močové kameny
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VR Avatar autora | 1.11.2019
Jsme velmi spokojeni, naší mainské mývalí kočičce moc chutná. Touto konzervou testujeme, jestli má potravinovou alergii nebo ne, zatím je to asi nejlepší konzerva.
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Složení Trovet ASD pro kočky? 3.11.2015 22:49
Všude je uvedený jen celkový obsah proteinů a ostatních složek, ale ne podíl živočišných a rostlinných, zda obsahují obilniny atd. Zajímá mě srovnání s dietou Hills a Royal Canin, které bohužel obsahují především obilniny, ty zvyšují pH moči, což se zřejmě přerazí přidáním bůhvíjaké složky. Ale tyto diety mají aspoň přibližné složení přímo na pytlíku, u Trovetu to prý není ani tam - takže bych kupovala zajíce v pytli ... S pozdravem a díky za přesnější informaci RNDr. Renata Žaludová, CSc.
Odpovědět