Šampon černá srst pro psy Francodex 250ml

Kód: 1330360429
175 Kč 145 Kč bez DPH
2 Dny
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Šampon pro psy na černou srst Francodex podporuje pigmentaci černé srsti a zintenzivňuje její přirozenou barvu. Nedráždí citlivou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon pro psy na černou srst Francodex podporuje pigmentaci černé srsti a zintenzivňuje její přirozenou barvu. Látky pro posílení barvy podporují pigmentaci ovlivněním melaninu obsaženého v tmavé srsti (černá, čokoládová, šedá atd.)  Srst je lesklá díky silikonové emulzi. Díky neutrálnímu pH produktu nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladinu hydratace. Lze používat dle potřeby. 
 
Návod k použití:
Před použitím protřepejte. Důkladně navlhčete zvíře vlažnou vodou, naneste malé množství šamponu a vmasírujte do srsti a kůže, aby se pěna rovnoměrně rozprostřela. Ponechte několik minut, poté důkladně opláchněte. Opakujte postup a vysušte.
 
Upozornění:
Pouze pro vnější použití. Nepolykejte. Nedovolte, aby vaše zvíře přípravek spolklo. Po aplikaci šamponu na kůži zvířete si umyjte ruce. Zamezte styku s očima. Jestliže se přípravek dostane do očí nebo úst vašeho zvířete, důkladně je opláchněte dostatečným množstvím vody po dobu několika minut. Může vyvolat alergické kožní reakce. V případě podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Zabraňte úniku do životního prostředí. Chraňte před teplem. Produkt určený pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Složení:
Jemná čisticí báze, látky pro posílení barvy, silikonová emulze, demineralizovaná voda. Obsahuje ethoxylovaný alkohol, C12-C14; sulfáty, sodné soli; hydroxycitronellal; mono-C12-16-alkyl estery síranu sodného; amidy, C12-C18 a C18-nenasycené., N, Nbis (hydroxyethyl).

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampon a kondicionér pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: