Peroxyderm šampon 200ml

Peroxyderm šampon pro psy a kočky snižuje sekreci kožních žláz a tím omezuje pach kůže a srsti. Vhodný jako podpůrná terapie v léčbě pyodermií, akné, seborey, demodikózy a infikovaných proleženin.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Kód: 1315424287
595 Kč 492 Kč bez DPH
Peroxyderm šampon 200ml

Peroxyderm šampon snižuje sekreci kožních žláz a tím současně omezuje pach kůže a srsti zvířat. Je doporučován jako podpůrná terapie v léčbě pyodermií, akné, seborey, demodikózy, infikovaných proleženin nebo ke koupelím před vlastní aplikací antiparazitik.

Složení:

Účinná látka ve 100 g suspenze: Benzoylis peroxidum 2,5 g.
Pomocná látka: Aqua purificata.

Použití:

Postižená místa nebo celou srst dobře navlhčíme vlažnou vodou, naneseme suspenzi a důkladně vmasírujeme do pokožky, aby se benzoylperoxid jako účinná látka dostal do styku s postiženými místy nejméně po dobu 5 - 10 minut. Poté důkladně opláchneme zvíře vlažnou vodou, jelikož zbytky suspenze v srsti by mohly vést k nežádoucímu dráždění. Zvíře s mastnou kůží musíme ošetřit dvakrát denně. Podle potřeby a poškození kůže léčbu opakujeme denně nebo každý 2. až 7. den.

Upozornění:

Je třeba vyloučit kontakt se sliznicemi a především s okem. Nutno se vyvarovat kontaktu s textiliemi, jelikož benzoylperoxid má bělící účinek.  Nelze užívat současně s jinými dermatologickými preparáty.  Nepoužívat při známé přecitlivělost na benzoylperoxid. Nepoužívat u velmi suché pokožky. Přípravek ukládat mimo dosah dětí.  Jen pro zvířata!

Peroxyderm šampon je vhodný pro psy a kočky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampony a kondicionéry pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

clorex
264 Kč

Clorexyderm antiseptický roztok je desinfekční sprej pro psy a kočky. Dokončuje a doplňuje terapii šamponem v případech kvasinkových dermatitid a u povrchových a hlubokých...

Kód: 71951
douxo pyo
433 Kč

Čistící bezoplachová pěna Douxo PYO pro psy vhodná při zánětlivých onemocněních kůže. Podpůrný prostředek při povrchových bakteriálních infekcích pokožky a dermatitidách. Čistí...

Kód: 47438
Ecosin chytrá houba pro zvířata 10x3g
538 Kč

Chytrá houba Ecosin pro psy, kočky, koně a ostatní zvířata. Mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech...

Kód: 39764
Clorexyderm šampon 4% ICF 250ml
399 Kč

Clorexyderm šampon s chlorexidinem je určený pro čištění kůže a srsti u psů a koček v případech, kdy je potřeba kombinovat čistící efekt se silným desinfekčním účinkem.

Kód: 32070
skinmed chlorhexidin shampoo 236ml 4
1 350 Kč

Koncentrovaný 4% antimikrobiální šampon pro psy, kočky a koně určený k léčbě při problémech s kůží a srstí. Má dezinfekční, čistící a deodorační účinky. 

Kód: 57944