Plerasan V sirup 120ml

Kód: 1329227534
310 Kč 256 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021
Plerasan V sirup - Veterinární přípravek pro imunitu a vitalitu zvířat. Klinicky ověřené účinky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plerasan V sirup

- posílení imunity u psů, koček, koní, prasat a skotu

- rapidně urychluje hojení ran

- zlepšuje hojení operačních ran

- eliminuje sekundární infekce po chirurgickém zákroku

 


 
Veterinární přípravek pro imunitu a vitalitu zvířat. Klinicky ověřené účinky!

 


Charakteristika

Plerasan® V sirup je veterinární přípravek na posílení imunitního systému a vitality zvířat s beta-glukanem pleuran. Je vhodný na ochranu před infekcemi. Doporučuje se užívat i při zvýšené fyzické zátěži, stresových vlivech a celkové únavě organismu.

Výhodná je jeho aplikace při antibiotických terapiích. Zvyšuje intenzitu imunitní odpovědi, a tím zkracuje dobu nástupu produkce specifických protilátek po vakcinaci. Jeho systémová i typická aplikace pomáhá rapidně urychlit hojení ran, zlepšit hojení operačních ran a eliminovat sekundární infekce po chirurgickém zákroku.

Druh a kategorie zvířat: Pes, kočka, ovce, kůň, prase, skot

 
Plerasan® V sirup obsahuje účinnou látku beta-(1,3/1,6)-D-glukan pleuran, která výrazně stimuluje přirozenou imunitní odpověď organismu. Působí imunomodulačně, posilňuje vlastní imunitní mechanismy a obranyschopnost zvířat vůči infekcím. Aktivuje důležité buňky imunitního systému, hlavně makrofágy (pohlcovače cizorodých látek), neutrofilní bílé krvinky a NK-buňky (natural killer cells – přirozené zabíječe). Makrofágy hrají rozhodující úlohu v nastartování a udržovaní imunitní odpovědi, výsledkem které je zničení nežádoucích mikroorganismů a tělu cizích látek (bakterií, virů, mutovaných buněk), které způsobují často závažná onemocnění. Účinek beta-glukanu pleuran byl ve veterinární medicíně ověřen na zvýšení ochrany vůči mnohým bakteriálním, virovým, mykotickým a parazitárním chorobám.

 
Použití

Plerasan® V sirup se doporučuje na zvýšení ochrany zvířat vůči bakteriálním, virovým, mykotickým a parazitárním chorobám. Napomáhá normalizovat snížení obranyschopnosti při opakovaném podávání antibiotik, má podpůrný účinek při terapii onkologických onemocnění, posiluje vitalitu u starších zvířat, urychluje dobu léčení, zkracuje a zmírňuje průběh onemocnění. Použití sirupu Plerasan V je vhodné i při prevenci chorob po odstavení zvířat, při rekonvalescenci a pro zlepšení jejich celkové tělesné kondice.

 

Dávkování:

pes a kočka 2 ml/5 kg hmotnosti /od 1 do 5 kg: fixní dávka 2 ml/ 1x denně

ovce a prase 1 ml/5 kg hmotnosti 1 x denně

kůň a skot 1 ml/10 kg hmotnosti 1 x denně

 
Na posílení obranyschopnosti se doporučuje používat Plerasan® V sirup dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce). Denní dávku je možné zdvojnásobit při začínajících infekcích a při oslabení obranyschopnosti organismu. Zvýšenou denní dávku je potřebné užívat minimálně 3 dny.

 
Způsob podání: Sirup přidávat přiloženým dávkovačem nebo injekční stříkačkou do potravy, vody, případně vstříknout přímo do ústní dutiny zvířete.

Před každým použitím je nutné sirup důkladně protřepat.

 
Složení a balení

1 ml sirupu Plerasan® V obsahuje: beta-(1,3/1,6)-D-glukan pleuran 10 mg (není stanovena doporučená denní dávka)

Účinné látky v přípravku Plerasan® V sirup  jsou obsaženy v množství, které je možné považovat i při dlouhodobém používaní za bezpečné. Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko.

 
Nežádoucí účinky: Z pozorování a klinických studií nebyly zjištěny v porovnání s placebem žádné vedlejší účinky beta-(1,3/1,6)-D-glukanu na organismus zvířat. Přípravek Plerasan® V je kontraindikovaný u imunosuprimovaných zvířat.

Balení: 120 ml

Větší balení na objednávku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a léčiva pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TH Avatar autora | 20.1.2021
Tento produkt je perfektní a skutečně pomáhá ptakum s poruchou opereni v kombinací se skeletem
5
MP Avatar autora | 24.8.2020
Jsem velmi spokojená, pejsek je lepší, objednávám už po několikáté.