FURminator kartáč Dual Brush pro psy

FURminator oboustranný kartáč 2v1 má na jedné straně pevné jehličky a na druhé měkké štětiny pro péči o srst a její finální úpravu. Strana s odolnými štětinami z nerezové oceli (tvrdými štětinami) je určená k rozčesávání, odstranění nečistot a masírování kůže zvířete. Strana s kančími štětinami (měkkými) srst uhladí a dodá jí lesk.

Dostupnost 2 dny
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Kód: 10316
291 Kč 240 Kč bez DPH
FURminator kartáč Dual Brush pro psy

FURminator® oboustranný kartáč 2v1 má na jedné straně pevné jehličky a na druhé měkké štětiny pro péči o srst a její finální úpravu. Používejte 5 až 10 minut denně.

  • Kartáč 2v1 pro péči o srst a její finální úpravu
  • Strana s odolnými štětinami z nerezové oceli (tvrdými štětinami) je určená k rozčesávání, odstranění nečistot a masírování kůže zvířete
  • Strana s kančími štětinami (měkkými) srst uhladí a dodá jí lesk
  • Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou pro maximální preciznost
NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a často kladené otázky. Používejte FURminator® oboustranný kartáč dle pokynů.

KROK 1

Je důležité, abyste na péči o srst vašeho mazlíčka měli klid. Vyhraďte si proto na ní dostatek času a najděte klidné místo, kde si můžete se svým psem sednout. Jemně přejíždějte po srsti ve směru růstu chlupů. Začněte na hlavě zvířete a postupujte přes záda. S velkou opatrností kartáčujte srst zvířete v oblasti břicha, nohou a v blízkosti pohlavních orgánů a řitního otvoru. Nekartáčujte srst v jedné oblasti příliš dlouho, mohli byste tak podráždit srst či kůži vašeho psa. Kartáčujte psa, dokud se vám nepodaří odstranit všechny nečistoty, zacuchané chomáče a dokud nepročešete celou jeho srst.

KROK 2

Čas, kdy pečujete o srst vašeho psa, můžete využít ke kontrole jeho zdravotního stavu. Při česání se zaměřte na výskyt ran, pohmožděnin a nepravidelností, které může srst ukrývat. Objevíte-li některý z těchto problémů u vašeho psa, vyhledejte veterinárního lékaře a s péčí o srst vyčkejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro údržbu srsti psa
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: