Alavis Sanicell pro psy a kočky 60cps

Alavis Sanicell k regeneraci jater, podpoře imunity a doplněk při léčbě močových kamenů. Doporučeno jako podpora u léčby nádorových onemocnění.  Účinky Sanicellu jsou doloženy řadou studií.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 18503
780 Kč 696 Kč bez DPH
Alavis Sanicell pro psy a kočky 60cps
 

Alavis Sanicell je patentovaný přípravek ověřený řadou studií, který pomáhá při léčbě rakoviny, pomáhá regenerovat játra po otravách a onemocněních jater a v neposlední řadě podporuje léčbu močových kamenů u psů i koček.

- pomáhá zpomalovat rychlost nadměrného a neřízeného buněčného dělení
- podporuje správnou fyziologii buněk
- podporuje činnost tzv. přirozených zabíječů (NK buněk)
- pomáhá potlačovat zánět
- je silným antioxidantem
- zesiluje apoptózu (přirozený naprogramovaný zánik) rakovinotvorných bu­něk
- podporuje inhibici metastáz
- podporuje činnost jater a nervových buněk

Sanicell™ doporučujeme podávat:

- pro podporu léčby nádorových onemocnění
- pro podporu imunity
- pro regeneraci jater
- na snížení hladiny cholesterolu a triacylglycerolů
- jako doplněk při léčbě močových kamenů


Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunitních funkcí, zvýšení ochrany před nádorovým onemocněním, v podpoře činnosti nervů, regeneraci jater a ve významných antioxidačních a detoxikačních účincích. Tyto látky se ve svých účincích vzájemně doplňují.

Sanicell™ se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell™ patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicellu™ zvyšuje.

Sanicell™ je také silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem, potlačujícím proces rozvinutí zánětů.

Mezi specifické účinky Sanicellu™ patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty jeho součástí.
Účinné látky obsažené v přípravku Sanicell™:

Sanicell™ – patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a CA2+-Mg2+Obsah účinných látek v jedné tabletě:

patentově chráněná látka Sanicell  – 500 mg

Pomocné látky: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, síťovaná celulóza, kyselina stearová, želatina
Dávkovací tabulka:


Dávkování:

Hmotnost psa, kočky Denní dávka
1 - 5 kg 1/4 - 1/2 tablety
5 - 10 kg 1/2 - 1 tableta
10 - 20 kg 1 - 2 tablety
20 - 30 kg 2 - 3 tablety
30 - 40 kg 3 - 4 tablety
40 - 50 kg 4 - 5 tablety
50 - 60 kg 5 - 6 tablet
60 - 70 kg 6 - 7 tablet
70 a více kg 7 - 8 tablet

 

Způsob použití:

Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Přípravek podávejte alespoň 30 minut před podáním stravy.

Délka užívání:

Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

Upozornění: V případě nádorových onemocnění je možné na začátku podávání denní dávku zvýšit na dvojnásobek až trojnásobek.

Velikost balení: 60 tablet

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 030–12/C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora imunity
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VH Avatar autora | 12.10.2023
Objednávám již několik let, v pořádku
5
LK Avatar autora | 6.2.2023
Objednávám Sanicell, který má stejné složení jako Inocell od stejné společnosti, který je ale určen pro lidi. Máme s ním dobré zkušenosti skrze babiččinu rakovinu tlustého střeva. Velmi ji pomohl a získal nám hodně let navíc. Měla jsem radost, že je to samé již i pro pejsky. Jen doufám, že nám dorazí opravdu obratem. Tlačí nás s Bellinkou čas. Ale na rakovinu je to opravdový zázrak, pokud vaše chlupatá ratolest má ještě dost silnou imunitu, aby boj nevzdávala.
5
VH Avatar autora | 1.12.2022
Psovi pomáhá
5
VH Avatar autora | 3.1.2022
Kupuju často, produkt je pro zdraví mého psa prospěšný.
5
LP Avatar autora | 11.5.2021
Již po týdnu bylo na krevních testech u kocourka znát, že játra se lepší! Je to až neuvěřitelné. Opravdu doporučuji :-)
5
JV Avatar autora | 26.5.2020
U starych psů je vždy mnoho nejistot ale Sanicell patří mezi jistoty .
5
SH Avatar autora | 25.5.2020
Bohužel kvůli nějakým "komplikacím" s přepravou, které mi přepravce nevysvětlil, dorazil sanicell až po samovolném vymizení problému ( opakující se papilomy - operativní řešení situaci pouze zhoršilo).. Tedy účinnost nemohu hodnotit... Leda by účinnost byla tak velká, že pomáhá už jen objednávka... pravděpodobně tedy poputuje do útulku, kde se hodí vše... a snad bude pomáhat tam.
5
MB Avatar autora | 4.7.2019
Spokojenost má pejsek už několikáté baleni
5
JK Avatar autora | 27.3.2019
Spokojenost, koupili jsme podruhé.
5
IL Avatar autora | 22.1.2019
Podávám našemu hafanovi s karcinomem močového měchýře už skoro rok a naprostá spokojenost.
5
JK Avatar autora | 5.12.2018
Zatím velice. Pejsek -yorkšír- 9.let, již déle než rok užívá kortikoidy. Po těch kortikoidech má oslabenou imunitu. Asi před více než měsícem se mu objevila krev v moči. Byl přeléčen antibiotiky proti zánětu. Dva týdny klid a pak zase krev. Po poradě s veterinářem jsme zakoupili Sanicell na zlepšení funkce jater i močových cest. Takže zatím klid a jsme tomu moc rádi.
5
HS Avatar autora | 27.6.2018
Proste super!!!
Nevyplňujte toto pole:
Sanicell Vyhojeny nádor na hlavě kocoura 5.2.2017 09:43
Mám 8,5kocoura plemeno Mainsky m yvaly. Byl jako kotě nalezen ve velice špatném stavu. Jelikož nebyl kojen mateřským mlékem dostával ode me sušene mléko pro koťata. V8letech se mu na hlavě udělala rakovinova leze a bulka rostla. Použila jsem krmivo Royal Canin,nasadila různé bylinky a masticky k tomu jsem použila Sanicell. Jen asi8tablet a kocour má nádor pryč.Je zdráv.
Odpovědět

Podobné produkty

alavis curenzym enzymoterapie 80
Tip
863 Kč

Alavis Enzymoterapie Curenzym pro psy a kočky urychluje hojení tkání, při zánětech, pro posílení imunity, pro podporu při léčbě nádorů.

Kód: 31131
alavis curenzym enzymoterapie 20
324 Kč

Alavis Enzymoterapie Curenzym pro podporu hojení tkání, po úrazech a operacích, pro posílení imunity, při zánětech, pro podporu při léčbě antibiotiky, při léčbě nádorů u psů a...

Kód: 31127
Betaglukan sirup pro zvířata 1000ml
Tip
Doprava zdarma
1 031 Kč

Betaglukan pro posílení imunity. Betaglukany zvyšují v těle počet bílých krvinek, které chrání organismus před choroboplodnými zárodky, proti virům, parazitům, bakteriím a...

Kód: 1330360263
Betaglukan sirup pro zvířata 500ml
572 Kč

Betaglukan pro posílení imunity. Betaglukany zvyšují v těle počet bílých krvinek, které chrání organismus před choroboplodnými zárodky, proti virům, parazitům, bakteriím a...

Kód: 1330360265