Relaxis na zklidnění pro psy 60tbl

Kód: 57187
355 Kč 309 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.10.2022

Relaxis pro rychlé a bezpečné zklidnění psa. Rychlý nástup účinku - cca do 40ti minut a přetrvává po dobu 3-6ti hodin. Relaxis používá čistě přírodní účinnou látku, získávanou ze zeleného čaje. Nevyvolává otupělost ani ospalost, nemá sedativní ani hypnotické účinky, naopak přispívá k pocitu pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxis je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-theanin, která je obsažena v zeleném čaji. L-theanin je biolátka, která vyvolává relaxační reakci. Studiemi bylo prokázáno po podání l-theaninu začne mozek pracovat k uklidňujícím rytmu alfa vln.

 Relaxis je určen pro rychlé zklidnění psa v případě (stresu z):

Bouřky
Dělobuchů a ohňostrojů
Cesty autem
Návštěvy veterinárního lékaře
Výstav
Jiných stressových situací 
 
Účinnost:

Relaxis se vyznačuje rychlým nástupem účinku, cca do 40ti minut a přetrvává po dobu 3-6ti hodin.
 
Bezpečnost:

Relaxis používá čistě přírodní účinnou látku, získávanou ze zeleného čaje. Nevyvolává otupělost ani ospalost, nemá sedativní ani hypnotické účinky, naopak přispívá k pocitu pohody.
 
Složení Relaxis:
Veterinární přípravek s 60 mg l-theaninu v jedné CANIS tabletě. 
 
 
Relaxis podávejte v tomto dávkování:
 
malé plemeno (do 25 kg) 1-2 tablety 1-3x denně
střední plemeno (25 – 50 kg) 2-4 tablety 1-3x denně
velké plemeno (nad 50 kg) 4-6 tablet 1-3x denně

Dávky je možné opakovat vždy po 6ti hodinách. Přípravek lze podávat dlouhodobě, je zcela nenávykový.

 
Balení a forma:

60 CANIS tablet v balení.
 
CANIS tablety: 

Unikátní technologie výroby tablet vyvinutá přímo pro psy. Veterinární přípravky WOYKOFF jsou všechny vyráběny technologií CANIS tablety, které se vyznačují:

Atraktivní sýrovou vůní - pes se řídí především čichem, proto jsou CANIS tablety doplněny sýrovým extraktem, na který psi velice dobře reagují.
Velikostí tablety - tablety jsou relativně velké, odpovídá velikosti průměrné granule suché stravy.
Křehkostí tablety – CANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí psu rozkousnout a poté spolknout snadněji. Tvrdé tablety, které nejdou snadno rozkousnout, má pes tendenci vyplivnout.
Barvou a povrchovou úpravou - CANIS tableta je speciálně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, kterou psi bez problémů přijímají. Klasické hladké tablety s atypickou barvou vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány. CANIS tablety jsou psy většinou snadno přijímány buď přímo ve formě pamlsku, nebo pak jako součást stravy, a to jak suché, tak z konzervy.
V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoliv formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože, a prášek přidáte do stravy.
CANIS tableta umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet.  
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zklidnění psa pomocí přípravků proti stresu
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VF Avatar autora | 20.1.2021
Jsem spokojená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: