Ušní kapky Očista pro psy TOPVET 50ml

Kód: 57616
169 Kč 140 Kč bez DPH
2 Dny
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Ušní kapky Očista jsou určeny k důkladnému vyčistění znečistěného zvukovodu a zevního ucha. Přípravek intenzivně rozpouští kožní maz. Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků moderní fytofarmacie. Přípravek obsahuje celou řadu přírodních látek, které mají antiseptický a hojivý účinek. Bazalka silice, Bříza bělokorá, Grapefruit jádra, Heřmánek lékařský, Myrha pryskyřice, Měsíček lékařský.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ušní kapky očista jsou určeny k důkladnému vyčistění znečistěného zvukovodu a zevního ucha. Přípravek intenzivně rozpouští kožní maz. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření dokonale čistá. Přípravek obsahuje celou řadu přírodních látek, které mají antiseptický a hojivý účinek.

Návod k použití: 
Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Po dokonalé očistě doporučujeme ošetřit zvukovod a pokožku zevního ucha přípravkem Ušní kapky prevent – Topvet.

Složení:  Propylene glycol, Voda, Glycerin, Kolliphor EL, CBD, Bazalka silice, Bříza bělokorá, Grapefruit jádra, Heřmánek lékařský, Myrha pryskyřice, Měsíček lékařský

Doplňkové parametry

Kategorie: Ušní a oční kapky pro psy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: