RenalVet 60 cps (Twist off)

Kód: 58020
310 Kč 270 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2022

RenalVet je přípravek pro psy a kočky s příznaky chronického selhání ledvinTwist Off kapsle zaručuje vysokou chutnost a snadné podávání. Tobolku podávejte jako pamlsek v celku nebo obsah tobolky vymačkáme do úst nebo na tlapku. Je velmi chutný, vhodný pro zvířata se ztrátou chuti k jídlu, což je velmi častý jev u pacientů se selhávajícími ledvinami a urémií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určeno pro psy a kočky trpícími chronickým onemocněním ledvin. Podávejte při krmení. Látky vychytávající fosfor účinně redukují absorpci fosforu v zažívacím traktu, snižují hladinu fosforu v séru, snižují koncentraci parathormonu (PTH) a snižují množství fosforu vylučovaného močí. Doplněk také předchází možnému nedostatku vitamínu D. Je velmi chutný, vhodný pro zvířata se ztrátou chuti k jídlu, což je velmi častý jev u pacientů se selhávajícími ledvinami a urémií.


Proč RenalVet ?

 • podporuje vazbu fosforu u zvířat s chronickým selháním ledvin
 • jediný přípravek s  fosforem ve formě chelátu  na trhu obsahující aktivní vitamín D.
 • má kombinované působení 
 • pohodlí při podávání - Twist Off kapsle                                                                                                                                                                   Složení:     

   

 • RenalVet je přípravek podporující chronické selhání ledvin. Hlavní složkou je uhličitan vápenatý , který váže fosfor v trávicím traktu. Jeho působení je podpořeno přídavkem chitosanu se silnými absorpčními vlastnostmi. RenalVet také obsahuje vitamín D , jehož přídavek doplňuje případné nedostatky v organismu způsobené poruchou funkce ledvin v případě selhání ledvin.  

 • Účinné látky: Uhličitan vápenatý 200 mg, chitosan 100 mg, vitamín D 0,02 mg

   

   

  Dávkování:

  Psi a kočky <10 kg ž.hm. - 1 tobolka denně

  Psi > 10 kg živé hmotnosti - 1 Twist off kapsle / 10 kg živé hmotnosti denně

  Balení obsahuje 60 Twist Off kapslí.

  Twist Off kapsle zaručuje vysokou chuť a snadné podávání. Tobolku podáváme jako pamlsek v celku nebo obsah tobolky (tobolka je jedlá) vymačkáme do úst nebo na tlapku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a léčiva pro psy
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: