Ecosin chytrá houba Dermasin oil 100ml

Kód: 61021
309 Kč 255 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.10.2022

Ecosin chytrá houba Dermasin oil 100ml je vhodný k péči o suchou kůži náchylnou k atopickému ekzému. Napomáhá regeneraci drobných ložisek poškozené pokožky a může být doplňkem po aplikaci přípravku Chytrá houba Ecosin. Zvláčňuje pokožku a obsahem mikroflóry příznivě ovlivňuje obranné mechanizmy kůže savců, ptáků a plazů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně Ecosin chytrá houba Dermasin oil, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.Ecosin chytrá houba Dermasin oil regeneruje drobná ložiska poškozené pokožky a je vhodným doplňkem chytré houby Ecosin.

 

Složení

Olea EuropaeaOil, Silica, Pythium oligandrum, Tocopherol, EucalyptusGlobulusOil, D-limonene.

Návod k použití

Koupel:

Před použitím důkladně protřepejte lahvičku. Čajovou lžičku oleje přidejte do 1l vlažné koupele (cca 34 °C) a rozmíchejte. Po koupeli nechte přirozeně oschnout. Opakujte podle potřeby.

Na pokožku:

Před použitím důkladně protřepejte lahvičku. Vlažnou vodou (cca 34 °C) zvlhčete pokožku postiženého místa a vetřete olej. Po 10 minutách působení přebytečný olej zlehka osušte např. papírovými ubrousky. Aplikujte podle potřeby.Při aplikaci oleje nepoužívejte žádné jiné přípravky k ošetřování kůže kromě přípravků s Pythiumoligandrum.Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k vnitřnímu užití.Skladování: Výrobek skladujte v suchu při pokojové teplotě 15 - 25 °C a relativní vlhkosti do 40 % v uzavřených originálních obalech.

Chytrá houba Ecosin pomáhá při léčbě kůže při výskytu kvasinek a plísní. Je vhodná k úpravě fyziologické mikrobiální flóry srsti a kůže, pro srst a kůži náchylnou k zapaření, při výskytu hniloby kopyt u koní.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Na léčbu bakteriální a kvasinkové infekce. Na svrab, plísně a roztoče
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: