Alavis Multivitamín pro psy a kočky 60g

Multivitamin pro psy a kočky napomáhá ke zmírnění projevů stáří, pro lepší vitalitu a předcházení kognitivních poruch. Doporučujeme jej také podávat jako doplněk pro podporu léčby regenerace jater, při zánětech, diabetes, poruchách plodnosti, poruchách zraku apod.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 74126
427 Kč 381 Kč bez DPH
Alavis Multivitamín pro psy a kočky 60g

Pro lepší vitalitu psů a koček, v zátěži a rekonvalescenci

L- karnitin 100 mg - Taurin 100 mg - Ginkgo biloba 40 mg - Vitamin B3 (niacin) 100 mg NE - Vitamin B1 10 mg - ?Vitamin E 100 UI -TE - Zinek 10 mg - Selen 10 µg - Lactobacillus acidophilus 2,5 mg - Inulin 310,5 mg / v 1 g směsi

 

DOPORUČUJEME PODÁVAT:

v době rekonvalescence a zhoršeného příjmu potravy
při akutních i chronických zánětech zažívacího traktu
pro podporu kardiovaskulárního systému
pro podporu srdeční i kosterní svaloviny
pro snížení rizika vzniku degenerativního onemocnění sítnice u koček z nedostatku taurinu
pro podporu kondice u psů a koček s diabetes mellitus (cukrovkou)

 

ALAVIS™ Multivitamin pro psy a kočky napomáhá ke zmírnění projevů stáří, pro lepší vitalitu a předcházení kognitivních poruch. Doporučujeme jej také podávat jako doplněk pro podporu léčby regenerace jater a také pro předcházení poškození buněk volnými kyslíkovými radikály a oxidačním stresem (při zánětech, diabetes, poruchách plodnosti, poruchách zraku apod.)

 

L-karnitin je esenciální aminokyselina, která pomáhá přeměnit tuk na využitelnou energii v těle psa a kočky a je nezbytná pro správnou funkci srdce, mozku a svalů.


Taurin je nezbytný pro kardiovaskulární funkci a vývoj a funkci kosterního svalstva, sítnice a centrálního nervového systému. Kočkám chybí enzymatický aparát k produkci taurinu, a proto jej musí získávat ze stravy. Nedostatek taurinu u koček může vést k degeneraci sítnice a nakonec ke slepotě.


Ginkgo biloba obsahuje unikátní látky zajímavých biologických vlastností (flavonoidy, terpenické lakto- ny, organické kyseliny, fenolické látky, karotenoidní barvivo, sacharidy aj.). Extrakt z ginkgo biloby rozšiřuje cévy a preventivně se užívá proti náhlým příhodám mozkovým, proti infarktu myokardu i proti poškození buněk vznikající při degenerativních onemocněních.


Vitamin B3 je součástí mnoha důležitých koenzymů a významně se podílí na metabolismu sacharidů, lipidů a proteinů, a také na energetickém metabolismu, dále se podílí na správném fungování imunitního systému.


Vitamin B1 hraje důležitou roli v energetickém metabolismu a je důležitý i pro nervový systém. Udržuje optimální stav nervové tkáně a srdeční svaloviny.


Vitamin E je významný antioxidant, který chrání buněčné membrány před poškozením volnými kyslíkovými radikály, čímž napomáhá zpomalovat stárnutí a působí jako prevence proti nádorovým onemocněním. Dále podporuje činnost nervové soustavy a je důležitý pro vývoj svalstva.


Zinek je důležitý pro řadu enzymů, které jsou potřeba pro metabolismus buňky a podílí se na regulaci rychlosti buněčného dělení, buněčné aktivity a buněčného zrání.


Selen hraje významnou roli v imunitě a svým antioxidačním účinkem chrání buňky organismu, čímž snižuje riziko vzniku nádorového onemocnění. Působí pozitivně na imunitní a kardiovaskulární systém a snižuje riziko infarktu myokardu a cévních onemocnění.


Inulin ve střevě se chová jako vláknina a slouží jako zdroj energie pro symbiotické střevní bakterie, řadí se mezi prebiotika.


Lactobacillus acidophilus je probiotická bakterie, která podporuje růst prospěšných bakterií a potlačuje škodlivé bakterie. Zlepšuje trávení, napomáhá při zažívacích potížích a stimuluje imunitní systém.

Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování do tlamy zvířete, s malým kouskem potravy, případně je možné prášek nasypat do krmiva. Při současném užívání s antibiotiky podávejte přípravek s odstupem 2 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Multivitamíny a minerály pro psa
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

NATURECA Multi dog 250g
169 Kč

Silný přírodní multivitamínový a minerální doplněk výživy, sestavený z tzv. "Super potravin". Přírodní detox, rekonvalescence, podporuje imunitu (obsahuje Beta Glukan,...

Kód: 68312
Brit Dog Vitamins Multivitamin 150g
295 Kč

Multivitamíny Brit pro psy ve formě poloměkkého chutného pamlsku. Celé spektrum důležitých vitamínů doplněno o chondroprotektiva, řasu kelpu, inulin a juku schidigeru.

Kód: 72905
3D MultivitaminForte etiketa
143 Kč

Multivitamin Forte ve formě měkkého želé pro zlepšení fyzické a psychické kondice. Významně zlepšuje kvalitu a lesk srsti. 

Kód: 57157