Hyalgel horse jablko 5l

Výživa kloubů pro koně s obsahem hyaluronanu sodného a chondroitin sulfátu.Sladká příchuť jablko.Velmi dobře přijímán.
Dostupnost 3-5 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 27050
3 500 Kč 2 893 Kč bez DPH
Hyalgel horse jablko 5l

Hyalgel Horse

 

 

 


Veterinární dietetický přípravek Hyalgel Horse, schválený Ústavem pro kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně.

Hyalgel je speciální přípravek s obsahem hyaluronanu sodného a chondroitin sulfátu pro správnou výživu kloubních chrupavek. Obě tyto látky jsou přirozenou součástí pojiv a zajišťují jejich odolnost proti poškození.Kyselina hyaluronová je viskózní kapalina, která je přítomna v epitelových a pojivových tkáních (kůže, šlachy, krevní cévy, chrupavky, kosti,jako mezikloubní kapalina plní úlohu kloubní lubrikace, kdy umožňuje hladký pohyb a zamezuje tření, zvyšuje odolnost tkáně proti tlaku a zlepšuje její pružnost. V přípravku Hyalgel je tato látka ve formě sodné soli.Hyaluronan sodný podporuje kloubní pohyblivost.Chondroitin sulfát se nachází zejména v pojivových a epitelových tkáních, je přítomen i v kostech a pokožce. Je nedílnou součástí chrupavek, kdy může tvořit až 40% jejich hmoty.Chondroitin sulfát jako významná složka chrupavky pomáhá udržovat klouby v pohyblivé a zdravé a pomáhá chránit kloubní chrupavku proti degeneraci.

Výrobek je vhodný především pro koně s vyšším zatížením kloubů při sportu, přípravě na závodní sezónu, v práci a po úrazech, ale i pro starší koně pro správnou výživu kloubního aparátu.

Hyalgel je sirup slazený cukrem, s chutí jablka a je koňmi velmi dobře přijímán. Je možno jej podávat přímo, anebo zamíchat do nápoje nebo krmiva. Je balen v 5 litrových kanystrech.

Doporučené užití je 150 ml sirupu 1 – 2x denně po dobu 3 měsíců, při větší zátěži je možno podávat 2 dávky trvale.

Jedna dávka obsahuje 5 g chondroitin sulfátu a 400 mg hyaluronanu sodného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro koně
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: