Horse Aktiv Boost pasta 20g

Energetický přípravek pro koně rychlý přísun energie poskytující vyvážený a přísun výživných látek, elektrolytů a vitamínů zajištuje rychlou stabilizaci fyzického stavu, efektivní nastartování regenerace a rychlý návrat k plné výkonnosti. Jednoduchá aplikace pomocí perorálního dávkovače HORSE ACTIVE BOOST poskytuje koním spolehlivou dodávku živin, minerálů a vitamínů důležitých pro jejich zdraví, výkonnost a správnou funkci životně důležitých orgánů.

Dostupnost 3-5 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Kód: 13594
320 Kč 286 Kč bez DPH
Horse Aktiv Boost pasta 20g

Horse Aktiv Boost pasta 20g na zvýšení výkonnosti koně a efektivní regeneraci. Jednoduchá aplikace pomocí perorálního dávkovače HORSE ACTIVE BOOST poskytuje koním spolehlivou dodávku živin, minerálů a vitamínů důležitých pro jejich zdraví, výkonnost a správnou funkci životně důležitých orgánů. Vyvážený přísun výživných látek, elektrolytů a vitamínů zajištuje rychlou stabilizaci fyzického stavu, efektivní nastartování regenerace a rychlý návrat k plné výkonnosti.

- Pohotový přísun energie před zátěží

- Rychlé doplnění elektrolytů a vitamínů během zátěže

- Efektivní regenerace po zátěži

- Snížení zánětlivých procesů a míry poškození tkání po zátěži

- Vhodné při stavech spojených s nadměrným pocením a vyčerpáním organismu

- Podpůrná terapie při regeneraci průjmových onemocnění

- Pozitivní vliv na reprodukci

Přírodní složka MELOFEED® svým vysokým antioxidačním potenciálem SOD (superoxid dismutázy), indukuje obranu proti volným kyslíkovým radikálům, podporuje zachování integrity kloubní chrupavky a svalové hmoty, omezuje zánětlivé reakce a pomáhá snížit míru poškození tkání po zátěži.

Složka ALKOSEL® jako přírodní zdroj selenu synergicky zvyšuje odolnost svalových buněk a toleranci k fyzické zátěži. Po pravidelném podávání byl prokázán také pozitivní vliv na kvalitu semene a životaschopnost spermií u hřebců.

Vitamíny skupiny B podporují energetický metabolismus a dobrý příjem krmiva.

Železo zajišťuje optimální krvetvorbu a dostatečné okysličení tkání.

Esenciální aminokyseliny dodávají metabolickou stabilitu a tvorbu svaloviny.

Elektrolyty udržují dobrý přenos vzruchu na nervových zakončeních. Antioxidanty chrání biomembrány před volnými kyslíkovými radikály, podporují metabolismus a využití kyslíku ve svalstvu.

Složení

Dextrosa 10 %, sacharosa 10 %, chlorid sodný 2,95 %, chlorid draselný 2,1 %, glukonan vápenatý 0,7 %, fosforečnan hořečnatý 0,65 %

Důležité složky:

MELOFEED® jako přírodní zdroj SOD (superoxid dismutázy), aktivuje ochranu proti volným kyslíkovým radikálům a pomáhá utlumovat zánětlivé procesy po zátěži.

ALKOSEL® je kvasinka Saccharomyces cerevisiae obohacená Selenem s velmi dobrou využitelností účinné látky. Působí synergicky se složkou MELOFEED® a vitamínem E, jako ochrana proti volným kyslíkovým radikálům a pomáhá omezovat poškození tkání.

Vitamín E (tokoferol) Vitamín E – ve formě alfa tokoferolu. Působí jako účinný antioxidant membrán. Vitamín E podporuje činnost reprodukčního, svalového, nervového, endokrinního a imunitního systému.

Skupina vitamínů B Vitamíny skupiny B: thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina panthotenová (B5), vitamín B6, mají klíčovou funkci v metabolismu jako celek. Jsou nezbytně důležité zejména pro energetický metabolismus, správnou funkci nervového a reprodukčního systému, zlepšují příjem krmiva. Inositol je jednoduchý sacharid funkčně propojený se skupinou vitamínů B, který pozitivně ovlivňuje přenos impulsů v mozku, celkový metabolismus a srdeční zdraví.

Železo zlepšuje dodávku kyslíku do tkání a zvyšuje tím výkonnost.

Lysin a methionin patří do skupiny aminokyselin. Významnou roli mají tyto aminokyseliny především u mladých koní, kde jsou využívány ve svalech jako základní stavební jednotky.

Minerály - kombinace minerálních látek (Ca, P, Mg, Na, K, Zn), která pohotově doplní ztráty po tréninku, zátěži a zvýšené svalové námaze.

Podáním pasty je zaručena v poměrně krátkém časovém intervalu regenerace.

Ca (vápník) – má velký význam při svalové kontrakci. P (Fosfor) – reguluje nervovou a svalovou výkonnost, má příznivý vliv na metabolismus. Na (sodík) a K (draslík) mají velký význam pro vodní hospodářství organismu, udržují acidobazickou rovnováhu. Zn (zinek) zvyšuje obranyschopnost organismu. Mg (hořčík) přispívá ke správné funkci svalů a nervového systému.

NEOBSAHUJE DOPINGOVÉ LÁTKY 

Cílové druhy zvířat : Kůň

Dávkování

kůň (ž.hm. 500 kg): 20 g (1 aplikátor) střední plemena koní: 10 g (1 aplikátoru) malá plemena koní: 5 g (1 aplikátoru)

Časová perioda Obecně pro zlepšení kondice koně 2 × týdně do zotavení.

Závodní koně při extrémní krátkodobé zátěži (trénink, závody) 2 - 5 hodin před závodem a po něm Balení 1 x 20 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro koně
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: