Vet Life Natural DOG Oxalate 2kg

Kód: 57678
379 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Farmina Vet Life Oxalate je veterinární dietetické krmivo pro dospělé psy určené k redukci tvorby oxalátových, urátových a cystinových močových kamenů nebo jako podpora u jedinců s onemocněním ledvin ve vážném stádiu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Farmina Vet Life Oxalate je kompletní dietetické krmivo pro dospělé psy určené pro podporu snížení urátových, oxalátových a cystinových močových kamenů. Je také určeno jako podpora jedinců s onemocněním ledvin ve vážném stádiu.

 

Způsob působení: Krmivo Farmina Vet Life Ossalati obsahuje malé množství vápníku a vitamínu D3, což přispívá ke snižování koncentrace oxalátových kamenů. Malé množství proteinů a aminokyselin s obsahem síry snižuje koncentraci urátových a cystinových kamenů. Díky působení citranu draselného je dosaženo alkalického pH moči a tím se zvyšuje bod nasycení pro tvorbu krystalů. Krmivo navíc obsahuje velmi nízké koncentrace mědi z důvodu předcházení jejího toxického působení na psy, kteří trpí poruchou utilizace nadbytku mědi v játrech.

Způsob použití: Doporučuje se vyhledat názor veterináře před tím, než váš pes začne krmivo užívat a před prodloužením doby užívání krmiva. Produkt je připraven k přímé konzumaci dle doporučeného denního dávkování uvedeného v tabulce.

Doporučená doba užívání: pro snížení tvorby urátových kamenů až šest měsíců, po celý v život v případě nevratných poruch metabolismu kyseliny močové, pro snížení tvorby oxalátových kamenů až šest měsíců, pro snížení tvorby cystinových kamenů až jeden rok, po celý život v případě chronické ledvinové nedostatečnosti (2-4 týdny v případě přechodné renální insuficience). Denní množství se může měnit v závislosti na plemeni, prostředí, fyzické námaze, dispozici a závažnosti onemocnění. Zajistěte psu přístup k misce čisté a čerstvé vody po celý den, abyste zvíře co nejvíce hydratovali.

Složení: Rýže, oves, kuřecí tuk, sušená vejce, lněné semínko, hydrolyzovaný rybí protein, sušené řepné řízky, rybí olej, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.

Zdroj proteinů: sušená vejce, hydrolyzovaný rybí protein.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 28.4.2021
Moc chutná pejskovi , děkujeme