Trovet Urinary ASD konzerva kočka 12x175g

Kód: 3867_14
504 Kč –4 %
0bc2f93cfa694b68fc569434a5b724c0
504 Kč –4 % 484 Kč 421 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
11.5.2021
Klinická veterinární dieta určena k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Zvyšuje solubilitu struvitových krystalů a zátek zajištěním acidity moči a snížením koncentrace hořčíku a fosfátů v moči.zkrmována dlouhodobě a je tak schopna zajistit dosažení vysokého věku dospělých koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trovet ASD Urinary

Urolitáza je tvorba močových kamenů v močovém měchýři. Ke vzniku takových útvarů je nezbytná souhra několika faktorů. Moč musí obsahovat velkou koncentraci minerálních látek, musí mít určité pH moči a ještě musí být přítomno tzv. krystalizační jádro v podobě organických látek. Mezi dva nejčastější typy kamenů patří kalciumoxalátové a struvitové urolity. Přítomnost struvitových kamenů lze řešit  úpravou diety.

Trovet ASD je krmivo (dieta) pro kočky se struvitovou urolitiazou a felinním urologickým syndromem.

Tato klinická veterinární dieta je určena k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Zvyšuje solubilitu struvitových krystalů a zátek zajištěním acidity moči a snížením koncentrace hořčíku a fosfátů v moči. Snížené hodnoty hořčíku v dietě kombinované se snížením kyselosti moči pomáhjí preventivně tvoření nových kamenů. Dieta TROVET Urinary Struvite je navíc tvořena jako kompletní a balancované krmivo, které může být pod dohledem veterinárního lékaře zkrmované celoživotně, zvláště existuje li riziko tvorby struvitových krystalů. Může se používat léčebně i preventivně. Snižuje pH moči na hodnoty 6 – 6,4, minimalizuje objem a tvorbu struvitů. Nízký obsah draslíku napomáhá k udržení pH moči na nízké hladině a množství hořčíku zabezpečuje i při dlouhodobém preventivním podávání ochranu proti vzniku hypomagnesie.
 

Indikace:

Trovet ASD pro kočky není určen pro použití v případech ledvinového onemocnění, např. ledvinové selhání. Není určen pro koťata do 6 ti měsíců.

Krmný návod: Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g

Krmte dle tabulky na obale.

Analýza: Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g
Konzerva TROVET Feline Urinary Struvite ASD 175g, protein 11%, tuk 6,0%, vláknina 0,4%, sušina 1,8%, vlhkost 77%, energetická hodnota 3,9 MJ/kg, vápník 0,26%, fosfor O,26% , vitamín A 3 000 IU/kg, vitamín D3 300 IU/kg, vitamín E 50 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro kočky, konzervy a pamlsky pro kočky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: