SYNOQUIN GROW kloubní výživa pro štěňata 60tbl

Synoquin Grow nabízí komplexní podporu pro zdraví kloubů a chrupavek u štěňat a mladých rostoucích jedinců. Podporuje tvorbu zdravé chrupavky. Malé dávkování - pouze 2 tbl denně. Jeho účinnost byla prokázána nezávislými klinickými studiemi.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 78918
650 Kč 580 Kč bez DPH
SYNOQUIN GROW kloubní výživa pro štěňata 60tbl

 

Komplexní podpora pro zdraví kloubů a chrupavek u štěňat od 3 měsíců.

Glukosamin a chondroitin jsou složky chrupavky, které pomáhají udržet klouby pružné a zdravé. 

 
 
 
 
 
 
 
 

Dávkování

Dvě tablety denně (jedna ráno a jedna večer nejlépe s jídlem)

 

Složení

Glukosamin HCl, Chondrotin sulfát, N-acetyl-D-glukosamin, Vitamín C, Zinek

 

Každá žvýkací tableta obsahuje

 

Glukosamin HCl 99 %                           125 mg

Chondroitin sulfát 95 %                         100 mg

N-acetyl D-glukosamin 99 %               15 mg

Vitamin C                                                 12 mg

Zinek                                                         10 mg 

 

 

 

1. GLUKOSAMIN HCI – Hlavní stavební blok pro syntézu nových a zdravých glykosaminoglykanů (GAGs). Podporuje výrobu GAGs v chrupavce. Udržuje kvalitu chrupavky. Pomáhá udržovat správnou funkci kloubů.

 

2. CHONDROITIN SULFÁT – Funguje jako ochrana chrupavky při nárazech. Převládají GAGs v chrupavce. Udržuje správnou matrix synoviální tekutiny. Udržuje obsah vody v chrupavce a vazbou s kolagenem zajišťuje pevnost v tahu. Podporuje syntézu chondrocytů GAG.

 

3. N-Acetyl D-Glukosamin - je univerzální forma glukosaminu především pro podporu zdraví kloubní tkáně. Jedná se o prekurzor kyseliny hyaluronové, která je součástí synoviální tekutiny v kloubech. Synoviální tekutina promazává povrch kloubních tkání a snižuje tření. 

NAG je aminosacharid syntetizovaný z glukózy a aminokyseliny L-glutaminu, který byl stabilizován komplexem s acetylovou skupinou.

  • Glukosamin přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů
  • Glukosamin podporuje zdraví kostí, kloubů, vazů a šlach
  • Je také klíčovou složkou glykoproteinů v ochranné výstelce sliznice střevního traktu, díky čemuž je cennou živinou pro udržení správných funkcí gastrointestinálního traktu.

 

4. KYSELINA ASCORBOVÁ (VITAMÍN C) – Primárně ve vodě rozpustný antioxidant. Kyselina askorbová eliminuje škodlivé účinky volných radikálů na kloubní strukturu.

 

5. ZINEK – Klíčový dietní stopový prvek nezbytný pro enzymatické procesy v celém těle. Obzvlášť důležitý při tvorbě chrupavky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa štěně
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

synoquin large
589 Kč

Synoquin pomáhá udržovat správnou funkci kloubů u psů velkých plemen. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78772
Synoquin MB
1 939 Kč

Synoquin nabízí komplexní podporu pro zdraví kloubů a chrupavek u psů. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78801
synoquin small
1 279 Kč

Synoquin pomáhá udržovat správnou funkci kloubů u psů malých plemen. Odstraňuje bolest, usnadňuje tvorbu zdravé chrupavky, podporuje pohyblivost kloubů. Obohacen o Dexahan -...

Kód: 78774