Koloidní stříbro 500ml koncentrace 15 ppm

Koloidní stříbro je dokonalý, přírodní, netoxický, bezpečný, prostředek proti bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům. Připravek má mnohostranné využití při léčbě lidí i zvířat.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 57457
375 Kč 310 Kč bez DPH
Koloidní stříbro 500ml koncentrace 15 ppm

KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Dokonalý, přírodní, netoxický, bezpečný, prostředek proti bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Působí jako
antiseptikum (aplikace vnější)
sanitizér (aplikace na předměty)

Možnosti použití:

Desinfekce vody: 1 ml koloidního stříbra 10 ppm na 1 litr vody. Pro domácí zvířata dávka 1 ml koloidního stříbra 5 ppm na 1 litr vody.

Chřipka (jakákoliv): Aplikujte koloidní stříbro o koncentraci 15-20 ppm (pouze na vnější užití, popř. kloktání). Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň pak 2 l denně k vyplavení patogenů.

Akné: Ráno a večer před spaním vyčistěte důkladně pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro o koncentraci 10-30 ppm (postřikem nebo použitím vatového tampónu) přímo na postiženou oblast.

Zánět dásní: Pro tuto kůru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 10-15 ppm. Aplikujte nezředěné koloidní stříbro přímo na dásně, 3x 10ml denně. Poté, co příznaky ustoupí, pokračujte s udržovací denní dávkou 10ml ještě dalších 14 dnů.

Plísňové onemocnění nohou: Řádně chodidlo umyjte a usušte. Aplikujte koloidní stříbro 30-40 ppm nástřikem přímo na postiženou oblast a nechte uschnout.

Infekce horních cest dýchacích, nachlazení: Pro tuto kůru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 15-20 ppm ve spreji.

Pásový opar: Pro tuto kůru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm + 30 ppm ve spreji.

Další možné použití:

Používá se buď nanesením roztoku bezprostředně na kůži pomocí obkladů nebo pomocí rozprašovače v těchto případech poranění:

Popáleniny, spálení kůže při opalovaní, svědění kůže, opar, kvasinková nákaza, měkké kožní bradavice, obměna pokožky, infekce uší a nosu, akutní zánět spojivek, kožní houby, spalničky, kožní záněty, otevřené rány a zranění, štípnutí hmyzem, lupénka. 

Domácí zvířata: Spousta majitelů domácích zvířat má dobré zkušenosti s užíváním koloidního stříbra při jejich léčení. Koloidní stříbro může být použito orálně, k léčbě očí, uší, nosu a malých ran. Může být také použito k odčervení zvířat a jako prevence před různými druhy parazitů. 1 ml koloidního stříbra 5 ppm na 1 litr vody. Výsledky vás určitě mile překvapí.


Koloidní stříbro je vyráběno elektrolýzou, kdy průchodem elektrického proudu jsou oddělovány z elektrod částice Ag o velikosti 1,5 – 5 nm a tyto jsou zachytávány ve vodním filtru, který tvoří čištěná voda (Aqua Purificata). Koloidní stříbro je bezbarvé, nezapáchá, může mít lehce kovovou chuť.

Koloidní stříbro ničí jen nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganizmy a neubližuje přátelským bakteriím, které potřebují k životu kyslík.

Stříbro neničí tyto bakterie přímo, ale rozkládá enzymy těchto bezkyslíkatých bakterií, virů, plísní, které bez těchto enzymů nemohou existovat. Stříbro tak funguje jako katalyzátor a efektivně enzymy vyřazuje z činnosti.

Velikost částic koloidního stříbra je od 1,5 do 5 nm, viry mají velikost od 15 do 150 nm a bakterie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů. Výsledkem této činnosti je, že si bakterie nemůže rozvíjet vůči stříbru odolnost, jako je tomu u antibiotik.

Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut.


Nežádoucí účinky: Ve výjimečných případech se může objevit Herxheimerova reakce (Náhlé zhoršení příznaků po podání antibiotik – je způsobena rozpadem mrtvých bakteriálních buněk a uvolněním velkého množství bakteriálních endotoxinů do organismu. Může být až život ohrožujícím stavem, kdy je v tomto případě nutné dávku antibiotik dočasně snížit), která je vyvolána pročištěním organismu od nashromážděných toxinů, které v průběhu uvolňování se do krevního oběhu mohou způsobovat krátkodobé potíže jako: únavu, pocity slabosti, lehký průjem (v tomto případě je vhodné doplnění prospěšných střevních bakterií konzumací jogurtu nebo acidofilního mléka, doporučuje se také pít větší množství vody, aby se zabránilo odvodnění) a zdánlivé zhoršení zdravotního stavu. V takovém případě je vhodné snížit dávku na polovinu. U osob přecitlivělých na stříbro se mohou mimo jiné objevit otoky, vyrážky, hnisání v očích a silná rýma.

Působení stříbra na jednotlivé struktury mikroorganizmů:

Ionty stříbra formují komplexy s početnými komponenty bakteriálních buněk, které sestávají z kyslíku, dusíku, síry atd. Tyto atomy jsou obsaženy v mnohých částech buněk jako proteiny, enzymy a DNA/RNA. Tímto způsobem je stříbro účinné současně na více místech a způsobuje tím přerušení životního cyklu bakterie.


• ionty stříbra a jejich působení na enzymy
buňky mikroorganizmů obsahují vysoký počet funkčních proteinů – enzymy. Enzymy vykonávají specifické funkce jako např. transport živin do nitra buňky nebo dopravu z buňky ven. Ionty stříbra proniknou do nitra těchto mikroorganizmů, naváží se na tyto enzymy a naruší jejich transportní funkci nutnou k životu.


• ionty stříbra a jejich působení na proteiny
Ionty stříbra nepůsobí jen na funkční proteiny, ale i na proteiny strukturální. Oba typy proteinu jsou lokalizovány jak v buněčné membráně, tak i její plasmě. Ionty stříbra ovlivňují strukturální pevnost buňky mikroorganizmu. Následkem je ztráta esenciálních součástí buňky což vede k zániku samotné buňky.


• Ionty stříbra a jejich působení na buněčnou membránu
ionty stříbra dezorganizují strukturu membrány a vedou ke ztrátě uvolňování esenciálních iontů jako natrium a kalium. Takto vyvolaná nerovnováha vede k zániku mikroorganizmu.


• ionty stříbra a jejich působení na stěnu buňky
Stěna buňky tvoří ochrannou zeď okolo membrány. Ionty stříbra vyvolávají změny v molekulární úrovni, které přímo ovlivňují životně důležitou odolnost a funkčnost


• ionty stříbra a jejich působení na nukleové kyseliny
Ionty stříbra interagují se základem DNA/RNA mikroorganizmu a jeho genetickou informaci. Tímto dochází k poruše dělení a množení mikroorganizmu.

Koloidní stříbro je účinný prostředek pomáhající při léčbě nemocí vyvolaných bakteriálními infekcemi, virových onemocnění, mykóz a též jako antiseptický prostředek.
Stříbro je stopovým prvkem, nezbytným pro správné fungování lidského organismu. Působení stříbra má profylaktickou neboli ochrannou povahu a pomáhá posilovat imunitní systém. S mírou stárnutí organismu dochází ke zhoršení schopnosti asimilovat stříbro, což vede k jeho nedostatku a k postihu imunitního systému. Existuje jasná spojitost mezi nízkou hladinou stříbra a náchylností k různým druhům chorob. Vyčerpáním zemědělských půd aj. strava už prakticky neobsahuje stříbro charakteru stopového prvku. Jestliže se v organismu vyskytne nedostatek stříbra, následuje poškození imunitního systému.


Koloidní stříbro se ukázalo jako vysoce účinné v předcházení a léčbě infekcí a chorob, jako je AIDS, stafylokoků a streptokoků. Je doporučované jako posilující prostředek při nachlazení, může se aplikovat zevně u kožních nemocí, pro dezinfekci pitné vody, nebo jako dezinfekční prostředek v domácnosti. Vědecké výzkumy nepoukazují na žádné vedlejší účinky ústního nebo nitrožilního podávání správně připraveného koloidního stříbra. Dosud nebyla zaznamenána negativní reakce na koloidní stříbro ani na žádné jemu příbuzné preparáty v podobě léků. Stříbro postihuje enzymy, které všechny jednobuněčné patogeny využívají ve svém metabolismu. To způsobuje, že dané mikroorganismy po bezprostředním kontaktu se stříbrem umírají. Stříbro také značnou měrou přispívá k růstu kostí a urychluje hojení poškozených tkání. Stimuluje kostitvorné buňky, léčí nejvytrvalejší infekce a stimuluje léčbu kůže a měkkých tkání. Britský časopis British Medical Journal uvádí, že koloidní stříbro napomáhá obnovování Eustachovy trubice a uvolňování nosně-krční rýmy. Vědeckými výzkumy bylo též zjištěno, že stříbro dokáže zastavit mitózu (dělení) rakovinných buněk. Působí příznivě i v boji s AIDS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hojení ran
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 6.4.2020
Velká spokojenost, podělila jsem se s rodiči :-) Hlavně moc děkují, že jsem u Vás sehnala, velké díky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Koloidní stříbro 100 spray, koncentrace 30 ppm
295 Kč

Koloidní stříbro je dokonalý, přírodní, netoxický, bezpečný, prostředek proti bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům. Připravek má mnohostranné využití při léčbě...

Kód: 47049
dermazyme zinc pro psy a kocky 50tbl
360 Kč

Dermazyme Zinpro s obsahem organického zinku na obnovu poškozené kůže pro psy a kočky. Napomáhá hojení ran.

Kód: 19343
dezacin vet gel 30ml
165 Kč

Antimikrobiální krytí Dezacin Vet gel na všechny druhy zánětů na pokožce a sliznici. Používá se přímo do rány nebo na poraněné místo jako sekundární krytí, pod kterým dochází ke...

Kód: 47761
bittersprej
237 Kč

Bittersprej = hořký sprej proti olizování ran, okusování srsti, kůže a tlapek, proti okusování obvazu, atd. pro psy a kočky

Kód: 19346