Hills Can. PD I/D Stress Mini 3kg

Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy Hills I/D stress MINI ke zmírnění akutních střevních poruch vstřebávání, jako kompenzace v případě nedostatečného trávení, v případě exokrinní pankreatické nedostatečnosti a také jako podpora ve stresových situacích.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Kód: 71191
800 Kč 714 Kč bez DPH
Hills Can. PD I/D Stress Mini 3kg

Krmivo Hill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care bylo speciálně vyvinuto pro psy malých plemen do 14 kg, kteří trpí zažívacími potížemi způsobenými stresem.

Receptura obsahuje zvýšené množství elektrolytů, nízký obsah tuku, prebiotickou vlákninu z technologie ActiveBiome+ a vysoce stravitelné složky. Společně s hydrolyzátem mléčných bílkovin může krmivo podpořit vašeho psa při stresu. K tomu je přidána vyvážená směs vitamínů, minerálů a stopových prvků, stejně jako betakaroten a přírodní antioxidanty.

 

Hill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care s kuřecím:

 • Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy ke zmírnění akutních střevních poruch vstřebávání, jako kompenzace v případě nedostatečného trávení, v případě exokrinní pankreatické nedostatečnosti a také jako podpora ve stresových situacích
 • Speciálně pro psy malých plemen do 14 kg
 • S nízkým obsahem tuku: zmírňuje zátěž střev
 • Vysoce stravitelná receptura: skládá se ze snadno stravitelných surovin, jako je kuřecí a kukuřičný gluten
 • Obsahuje hydrolyzát mléčných bílkovin: může mít zklidňující účinek při stresu a úzkostných poruchách
 • Zvýšený obsah elektrolytů: působí proti nedostatečnému zásobování v případě zažívacích potíží a poruch absorpce
 • S nízkým obsahem tuku: zmírňuje zátěž střev
 • S prebiotickými zdroji vlákniny: technologie AktivBiome+ podporuje a reguluje přirozený mikrobiom ve střevech, může zlepšit stav stolice
 • Vyvážené a bohaté na životně důležité látky: s vitamíny, minerály, stopovými prvky, omega-3 mastnými kyselinami z rybího oleje, betakarotenem a přírodními antioxidanty, pro normální imunitní systém
 • Vysoké přijetí: chutné složení s kuřecím
 • Doporučeno veterináři: klinicky ověřené krmivo často předepisované veterináři
Složení
Pivovarská rýže, kuřecí (9 %) a krůtí moučka, kukuřičný gluten, bílkovinný hydrolyzát, sušené řepné řízky, živočišné tuky, lněné semínko, minerální látky, mleté skořápky pekanových ořechů, sušený zázvor, sušená citrusová dužina, vitamíny, rybí olej, sušené brusinky, hydrolyzát mléčných bílkovin, stopové prvky a betakaroten.
Lehce stravitelné složky: pivovarská rýže, kuřecí a krůtí moučka, kukuřičný gluten, živočišné tuky, rybí olej.

Přídatné látky
Nutriční přídatné látky:
Vitamín A (7.836 IU/kg), vitamín D3 (721 IU/kg), vitamín E (600 mg/kg), vitamín C (100 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), železo (73,2 mg/kg), jód (1,8 mg/kg), měď (7,2 mg/kg), mangan (7,6 mg/kg), zinek (152 mg/kg), selen (0,2 mg/kg), hydrolyzát mléčných bílkovin (1.052 mg/kg), s přírodními antioxidanty (směs tokoferolů).

Složení doplňujícího mokrého krmiva:
Vepřové, rýže, krocan, kukuřice, rýžová mouka, sušené řepné řízky, minerální látky, sušená vejce, lněné semínko, mleté skořápky pekanových ořechů, bílkovinný hydrolyzát, sójový olej, sušený zázvor, sušená citrusová dužina, vitamíny, sušené brusinky a stopové prvky.

Přídatné látky:
Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A (22.604 IU/kg), vitamín D3 (328 IU/kg), železo (9,4 mg/kg), jód (0,3 mg/kg), měď (0,9 mg/kg), mangan (2,1 mg/kg), zinek (29,8 mg/kg).

Doplňkové parametry

Kategorie: Gastrointestinal/Pancreas
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: