Protexin Pro Kolin pro psy a kočky 15ml

Kód: 15957
240 Kč 209 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Probiotika Protexin Pro Kolin na léčbu průjmů u psů a koček. Maji zklidňující a absorbční efekt, upravují konzistenci výkalů a ulevují trávicímu traktu. Probiotika mají výbornou chuť a jsou proto zvířaty velmi dobře přijímány. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protexin Pro-Kolin +

Probiotika pro psy a kočky, obsahující prospěšnou střevní mikrobiální kulturu, prebiotikum, kaolin a pektin. Dodává se ve formě pasty, vyznačující se vysokou chutností a bezproblémovým příjmem.

    *
      Zklidňuje střevní výstelku během průjmových poruch.
    *
      Obsahuje Kaolin – přírodní absorpční substanci.
    *
      Obsahuje Pektin – zklidňující substanci.
    *
      Obsahuje prospěšné mikroorganismy, které rychle osidlují trávící trakt.
    *
      Zlepšuje konzistenci výkalů.

PRO-KOLIN pro psy a kočky je probiotický preparát s výbornou chutí, dobře přijímaný zvířaty, obsahující kaolin a pektin, jejichž absorpční a zklidňující vlastnosti jsou používány už léta pro léčbu průjmů.

Prospěšné mikroorganismy obsažené v přípravku Pro-Kolin se vyskytují přirozeně ve střevech všech zdravých zvířat. Tyto mikroorganismy kolonizují nedospělé střevo nebo znovu osidlují a upravují poměry ve střevě narušeném. Zároveň brání usídlení patogenních mikroorganismů mechanismem který se popisuje jako „kompetitivní exkluze“. Tento produkt obsahuje navíc kaolin jako přírodní vyvazující substanci a pektin, který zklidňuje střevní výstelku během trávících poruch. Pro-Kolin pro psy a kočky byl vyvinut jako léčivo první volby během mírnějších forem enteritid.Dávkování:

 Štěňata a kočky: 1-2ml každých 8 hodin

 Dospělí psi: 2-5ml každých 8 hodin

Podávejte perorálně, dokud to považujete za prospěšné nebo dle pokynů veterinárního lékaře. Neexistují žádné kontraindikace pro použití pasty Pro-Kolin u psů a koček


Složení (v 1 kg přípravku):

Protexin probiotikum  Enterococcus faecium M74 2 x 1011 CFU (NCIMB 10415);   Regulation No. 2437/2000/EC No.13


Ostatní ingredience: sojový olej, kaolin, pektin


Analýza nutriční:

protein 6.80%, tuk 52.00%, vláknina 0.10%, popel 1.00%


Skladování:

Skladujte na suchém a čistém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření.


Balení:

2x3ml, 15ml nebo 30ml kalibrované injektory

Doplňkové parametry

Kategorie: Probiotika pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
DM Avatar autora odpověď 14.3.2017 15:21
Dobrý den, paní Jarmilo. Popisky u produktů jsou od výrobce. Je to stejné, jako když si koupíte lék v lékarně a u toho je na krabičce složení, dávkování a popis produktu. Taky za to, že vám lék třeba nepomůžete nebo nechutná nemůže prodejce. Ne všechny produkty mám osobně na svých zvířatech odzkoušené, tento ale ano a mohu z vlastní zkušenosti doporučit. S přijímáním jsme neměli problém ani u jedné ze tří koček. Je to ale individuální. Protexin Pro Kolin je velmi účinné probiotikum a já osobně mohu doporučit, mám naopak velmi dobrou zkušenost. Pokud se vám lépe osvědčil Probican a vaši kočce chutná lépe, pak nezbývá než zůstat u tohoto probiotika. Je také velmi účinné. Děkuji Vám za Váš postřeh a zkušenost. Kočky, jak jistě víte, jsou individuality a co chutná jedné, nemusí zaručeně chutnat druhé. Hlavně ale, že to pomáhá.
Odpovědět
J Avatar autora protexin pro kolin -pasta 14.3.2017 13:52
uvádíte, že tato pasta má výbornou chuť. Myslím, že nemám rozmazlené kočky, ale ani jedna to nechce - přímo se otřesou. Koupila jsem ji specielně pro mého mainského kocoura, který trpí na průjmy, ale ani náhodou si to nevezme. I mně se zdá, že proti Probicanu (který kocour baštil), je tato pasta dost divně cítit - škoda peněz.
Odpovědět