Protexin Fibreplex pst 15ml

Protexin Fibreplex pasta - probiotika, prebiotika plus vláknina pro obnovení střevní mikroflóry u králíků a jiných malých zvířat s výbornou chutí, takže je dobře přijímán.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Kód: 19349
306 Kč 266 Kč bez DPH
Protexin Fibreplex pst 15ml

Protexin Fibreplex probiotika, prebiotika plus vláknina pro obnovení střevní mikroflóry u králíků a jiných malých zvířat 

Pro osídlení střevního traktu v průběhu trávících poruch, obnovení travících funkcí a po léčbě ATB.

Hlavní složky a jejich účinky:

  1. Probiotika: Probiotika jsou živé mikroorganismy, které poskytují zdravotní přínosy hostiteli, když se podávají ve správném množství. V případě Fibreplexu obsahuje specifické kmeny bakterií, které podporují zdravou střevní mikroflóru a pomáhají při regeneraci "dobrých" bakterií ve střevech zvířat.

  2. Prebiotika: Prebiotika jsou nestravitelné složky potravy, které podporují růst a aktivitu prospěšných bakterií ve střevech. Fibreplex obsahuje prebiotika, která podporují růst dobrých bakterií ve střevě a zlepšují celkové zdraví zažívacího systému.

  3. Vláknina: Vysoký obsah vlákniny v tomto produktu pomáhá podpořit zdravou funkci zažívacího systému. Vláknina pomáhá udržovat pravidelnou střevní peristaltiku a stimuluje vylučování trusu, což pomáhá předcházet zácpě a dalším střevním potížím.


Dávkování:
1 m na kg živé hmotnosti 3x denně po dobu 1-2 dnů. Podávejte perorálně dokut to považujete za prospěšné nebo dle pokynů veterinárního lékaře. Neexistují žádné kontraindikace pro použití pasty Fibreplex.

Doplňkové parametry

Kategorie: Probiotika pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: