VetriScience UT Strenght Everyday moč. cesty koček 90g

Žvýkací pamlsek pro kočky obsahuje recepturu na podporu zdraví močových cest.

Dostupnost 2 dny
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 42286
475 Kč 393 Kč bez DPH
VetriScience UT Strenght Everyday moč. cesty koček 90g
Žvýkací pamlsek UT (Urinarry Tract) Strength Everyday pro kočky obsahuje recepturu na podporu zdraví močových cest. Byl vytvořen na podporu zdraví močových cest a může být používán dlouhodobě u koček, které mají predispozici k infekcím a tvorbě močových kamenů.

D-Mannosa je přírodně se vyskytující jednoduchý cukr, který odstraňuje „špatné“ bakterie z jejich uchycení a uvolňuje je. Je absorbován osmkrát pomaleji než glukóza a pokud se jeho hladina zvýší, tak není převeden na glykogen nebo uložen v játrech, ale spíše jde přímo do krevního toku z ledvin do močového měchýře. Bakterie vysídlované Mannosou jsou zodpovědné za 80–90% infekcí močových cest, zatímco léčba antibiotiky může způsobovat nerovnováhu normální flóry.

N-Acetyl Glucosamin (NAG) – je důležitá forma glukosaminu v těle. Je to forma, která se používá pro výrobu glukoproteinů. Glukoproteinová vrstva sliznice močových cest obsahuje velké množství NAG. Tato vrstva slizničních buněk působí jako ochranná vrstva proti kyselinám a bakteriím a je vyměněna každé 3–4 dny. Vzhledem k takto časté výměně buněk, potřebuje GI trakt zvýšené množství NAG na podporu strukturální integrity a funkčnosti.

Ganeden BC30TM (Bacillus coagularis) je gram-pozitivní sporotvorný kyselinu mléčnou produkující kmen Bacillus coagulans. To je pokryto 13 domácími a mnoha mezinárodními patenty a ostatními neuzavřenými.

Výzkumy prokázaly jejich schopnost:
- Udržuje správnou biologickou rozmanitost (pestrost všech kmenů) v tenkém i tlustém střevě.
- Blokování zjevných a oportunistických patogenů, které se množí ve velmi alkalickém prostředí.
- Zlepšuje trávení tím, že produkuje široké spektrum enzymů.
- Využívá nestrávené sacharidy a tuky v tenkém střevě.
- Napomáhá regulovat střevní aktivity související s činností cytosinů.

Cranberry extract (brusinkový extrakt) – pomáhá okyselit moč. Přirozeně obsahuje proanthocyanidiny (PCO) , které neutralizují volné radikály a zabraňují tak přilnutí patogenních bakterií na buňky, které lemují močový měchýř a močové cesty. Brusinky byly také používány jako deodorant moči, protože snižují silný zápach amoniaku.

Návod k použití / dávkování žvýkacích pamlsků
Podávejte 1 žvýkací pamlsek 2× denně.
Jedno balení obsahuje 60 žvýkacích kousků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Močové cesty / urolity, struvity
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: