Blue Repelent na koně 750ml

Repelent na koně Blue působí proti bodavému hmyzu včetně komárů, moskytů, muchniček a ovádů, s dlouhodobým účinkem.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Kód: 47534
720 Kč 595 Kč bez DPH
Blue Repelent na koně 750ml
 

Repelent na koně Blue je účinný proti bodavému hmyzu včetně komárů, moskytů, muchniček a ovádů, s unikátní kombinací vysoce účinných repelentních látek. Obsahuje DEET, IR 3535, pyrethriny a pyrethroidy a geraniol.  Aplikuje se na suchou a čistou srst koně. Je vhodný pro každodenní použití.


Účinné látky
21,7 g/100 g DEET; 10,3 g/100 g ethyl-butylacetylaminopropionát (IR 3535); 0,5 g/100 g pyrethriny a pyrethroidy; 0,1 g/100 g geraniol v unikátní kombinaci.

Pomocné látky, nebezpečné složky
Citronelová silice, levandulová silice, silice máty peprné, eukalyptová silice, isopropylmyristát, kopovidon, benzylalkohol, ethanol denaturovaný.

Návod k použití
Přípravek nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20 až 30 cm na suchou a čistou srst koně! Možné aplikovat též jako nátěr. Na hlavu koně aplikujte vždy jako nátěr pomocí čistého a suchého hadříku nebo houbičky. Vyvarujte se aplikaci přípravku do očí, nozder, huby koně nebo na poraněná místa. Aplikaci lze zopakovat podle potřeby. V období vysoké aktivity hmyzu se doporučuje aplikovat vícekrát za den. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Při aplikaci doporučujeme používat ochranné brýle nebo jinou ochranu očí. Při nanášení nátěrem doporučujeme nosit ochranné rukavice. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Přípravek může leptat některé plasty a syntetické tkaniny.

Pouze pro zvířata.

Skladování
Blue Repelent pro koně uchovávejte v původních těsně uzavřených nádobách na větraném místě při teplotě do 30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelentní spreje pro koně
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: