VETERINOL gel 250 ml

VETERINOL je superoxidovaný, netoxický a nedráždivý přípravek k čištění, zvlhčování a ošetřování akutních a chronických ran, abscesů, popálenin a oděrek, k čištění očí, uší a ústní dutiny, na ekzémy a "hot-spoty",...u všech druhů zvířat.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 74305
319 Kč 264 Kč bez DPH
VETERINOL gel 250 ml
VETERINOL gel 250 ml
Novinka Tip

VETERINOL je superoxidovaný, netoxický a nedráždivý přípravek ve formě roztoku nebo gelu, který se používá k čištění, zvlhčování a ošetřování akutních a chronických ran, abscesů, popálenin a oděrek u všech druhů zvířat. Snižuje mikrobiální zátěž ran a napomáhá vytvoření vlhkého prostředí v raně, čímž umožňuje organismu rozvinout vlastní proces hojení.

 

VETERINOL můžete použít na:

 

drobné rány, eroze a škrábance
kousnutí, abscesy, tržné rány, bodné rány a další
ekzémy a "hot-spoty"
chronické a nehojící se rány
popáleniny (všechny stupně)
čištění očí, uší a ústní dutiny
péče o rány po operaci
a další (viz Další informace)
Jak se VETERINOL aplikuje?

 

VETERINOL je možné aplikovat postřikem, mytím, oplachem, vetřením v případě gelu, stejně tak pomocí obkladů. Rány, zejména ty infikované, je třeba ošetřovat několikrát denně (minimálně 3 - 4x denně). Doporučujeme rány vyplachovat postřikem, protože pod tlakem roztoku dochází k odstranění odumřelých buněk a nečistot z rány. Následně je vhodné aplikovat gázové čtverečky namočené v roztoku VETERINOL, nebo VETERINOL gel, který udrží ránu čistou, vlhkou a zabrání možné kontaminaci z okolí.

 

Druh a kategorie zvířat: Všechny druhy zvířat

 

Charakteristika: Je to superoxidovaný roztok, který se používá k zvlhčení a ošetření akutních a chronických ran, popálenin a odřenin u zvířat. Sníží mikrobiální zátěž ran a napomáhá vytvoření vlhkého prostředí v ránu, čímž umožňuje organismu rozvinout vlastní proces hojení. Produkt je určen k ošetření ran v jakémkoli stádiu a jakékoliv etiologie.

 

Jaké jsou vedlejší účinky VETERINOLU?

 

V případě chronických a těžce infikovaných ran a abscesů je možné pozorovat exacerbaci léčebného procesu, po kterém následuje zmírnění zánětlivé reakce a celkové výrazné zlepšení vzhledu rány. VETERINOL při aplikaci nepálí, nebolí a zvířata ho velmi dobře snášejí. Nepřekáží jim mírně slaná chuť, ani slabý zápach chloru. Velmi dobře ho přijímají ve vodě, stejně tak při samotné aplikaci na citlivá a bolavá místa (kůže, sliznice, oči, uši). U některých zvířat je možné pozorovat nepohodlí při aplikaci spreje a to z důvodu zvukového vnímání, které při stříkání vytváří. V takovém případě je možné aplikaci provádět formou výplachu pomocí stříkačky, nebo v kombinaci s namočenou gázou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hojení ran
Hmotnost: 0.3 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 14.3.2024
velice jsem spokojená,děkuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: