Easy Pill cat L-lysine 30ks

Kód: 57734
180 Kč 157 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Easypill L-lysine nutriční doplněk pro kočky s obsahem lysinu ve formě pamlsku usnadní podávání léků vaší kočce a stimuluje chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Easypill  L-lysine nutriční doplněk pro kočky s obsahem lysinu:

L-lysin inhibuje dostupnost argininu, který je nezbytný pro replikaci felinního herpesviru.

Speciální produkt Easypill , L-lysine ve formě pamlsku navíc usnadní podávání léků vaší kočce a stimuluje chuť.

Podávání: Vyndejte kuličku ze sáčku. Sáček dobře uzavřete. Tabletu dobře zamodelujte do kuličky Easypillu Lysine a dejte do misky.

Charakteristika: L-lysin je aminokyselina, která svou strukturou působí jako kompetitivní inhibitor argininu, který je nezbytný pro replikaci felinního herpesviru.

Složení:

kuřecí masová moučka, L-lysine glukózový sirup, voda, rýžový škrob, zchutňovadla, konzervační látky, barviva a antioxidanty schválené v EU.

Analýza:

L-lysine 25 %, bílkoviny 44 %, tuky 7,5 %, popeloviny 8,7 %, vlhkost 17 %.

Expirace: 18 měcíců, uvedena na obalu. Balení: 30 dvou gramových kousků. Každý kousek obsahuje 500 mg L-lysinu. Celková hmotnost balení 60g.

 


Co je to kočičí herpesvirus


Nejčastější příčinou respiračních infekcí a očních infekcí u kočky je infekce kočičím herpesvirem (FHV-1). Tento virus má na svědomí významný podíl všech chronických rekurentních konjunktivitíd koček a rovněž většinu případů infekcí horních cest dýchacích. Není obvyklé, že sekundární bakteriální infekce následují, jestliže je přítomen virus FHV-1.

Infekce herpesvirem je doživotní a symptomy infekce se vracejí v období stresu a v obdobích oslabení imunitního systému. Ve skutečnosti by mělo být každé kotě s jednostrannou nebo dvoustrannou konjunktivitídou s postižením rohovky považováno za infikované kočičím herpesvirem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a léčiva pro kočky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: