Dentaren gel na dásně 22g

Kód: 47521
239 Kč 198 Kč bez DPH
3-5 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
21.1.2021

Gel na dásně Dentaren urychluje hojení ran v dutině ústní, působí proti vzniku infekce, snižuje bolestivost a otok. Díky antimikrobiálním účinkům lze předejít použití antibiotik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel na dásně Dentaren s antimikrobiálními účinky. Podporuje hojení v dutině ústní, předchází rozvoji infekce.  Díky antimikrobiálním účinkům lze předejít použití antibiotik. Dentaren je vhodným doplňkem léčby všech drobných poranění na sliznicích dutiny ústní, včetně ošetření po odstranění zubního kamene. Dentaren gel vytváří ochranný film, který v ráně udržuje aktivní látky. Tím napomáhá k rychlému hojení a zamezuje rozvoji mikrobiální infekce.

Dentaren gel účinky:

- Ulpí i na vlhkém povrchu sliznice
- Urychluje hojení ran v dutině ústní
- Při aplikaci Dentarenu není nutné použít antibiotikum
- Má silné antimikrobiální účinky - působí proti vzniku infekce
- Pomáhá zastavit krvácení
- Zklidňuje sliznici dutiny ústní
- Snižuje bolestivost a otok
- Má vysoce hydratační vlastnosti
- Aplikuje se snadno a rychle
- Na jednu aplikaci stačí velmi malé množství geluDentaren obsahuje kyselinu hyaluronovu, která se přirozeně vyskytuje v mezibuněčné hmotě pojivové tkáně. Kyselina hyaluronová má schopnost vázat vodu a urychlovat proces hojení tím, že usnadňuje migraci epiteliálních buněk. Kyselina hyaluronová při poranění periodontální tkáně navíc pomáhá zastavovat krvácení a snižovat intenzitu jizvení.

Dentaren obsahuje oktenidin, což je účinné antiseptikum působící proti širokému spektru bakterií, hub, prvoků a virů i ve velmi nízkých koncentracích. Na rozdíl od ostatních antiseptických látek (např. chlorhexidin, PVP-jód, triklosan, polyhexanid) oktenidin účinkuje rychleji. Oktenidin je netoxický pro organizmus a není rozpustný ve vodě, proto se nevstřebává do těla.


Použití

Dentaren aplikujte přímo na poraněné místo v tenké vrstvě, neboť nadměrné množství gelu zvířata slížou. Pro zvýšení efektu přípravku zamezte půl hodiny po aplikaci přístup ke krmivu, vodě a předmětům, které by mohly způsobit mechanické odstranění gelu.
Gel aplikujte na ránu 2x - 3x denně do úplného zhojení.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o zuby u psa
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: