Vetericyn Oční gel 88,5ml

Kód: 13846
360 Kč 298 Kč bez DPH
2 Dny
Můžeme doručit do:
11.10.2022

Oční gel k úlevě od pálení, štípání a svědění očí a při zasažení očí znečišťujícími látkami a kontaminanty. Vhodné pro všechny druhy zvířat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oční gel Vetericyn na podrážděné oči vhodný pro psy, kočky, koně.


Pokyny k použití: Oční gel Vetericyn aplikujte do postižených očí 1-2krát denně dle potřeby. Oplachování není nutné. Použití přípravku je bezpečné u všech druhů zvířat. Přípravek je určen pro povrchové použití při neporušené rohovce.
Nejlepších výsledků lze dosáhnout tak, že se před nanesením očního gelu vypláchnou z oka nečistoty pomocí očního výplachu Vetericyn.

Opatření při použití: Určeno pouze pro použití u zvířat. Není určeno k použití u člověka. Přípravek není určen k injekčnímu ani vnitřnímu podání. V případě systémových postižení se vždy poraďte s veterinářem. Přípravek je určen pro použití pouze na oči s neporušenou rohovkou. Dojde-li ke zhoršení stavu, přípravek přestaňte používat a poraďte se s veterinářem.

Složky: 

Účinné: Kyselina chlorná (HClO) (0,010 %)

Neúčinné: Elektrolyzovaná voda (H2O), chlorid sodný (NaCl), chlornan sodný (NaClO), křemičitan lithnosodnohořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, fosfáty, síran sodný

Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě, mimo dosah přímého slunečního světla a tepla. NENECHÁVEJTE ZMRZNOUT, protože by mohlo dojít ke ztrátě síly přípravku. Po použití dávkovač neprodyšně uzavřete nebo zavřete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o uši a oči
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: