Dermoscent Essential 6 spot-on kočka 4x0,6ml

Kód: 47131
505 Kč 417 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Patentovaný přípravek Dermoscent pomáhající při kožních potížích. 6 hlavních účinků: hydratačni, sebo-regulačni, protilupový, dezodorizačni, tlumi nadměrné vypadavani chlupů a antioxidační. Obsahuje léčebné oleje s antiseptickými, zklidňujícími a protisvědivými účinky. Doporučeno veterinárními dermatology.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dermoscent Essential 6® spot on pro kočky 

Essential 6®spot on je patentovaný přípravek určený k péči o kůži koček. Obsahuje 100% přírodní funkční ingredience. Bylo klinicky prokázáno, že Essential 6®spot řeší případy kožních problémů jako je línání, matná, suchá, lámavá a mastná srst. Obnovuje rovnováhu kožní mikroflóry a likviduje nepříjemný pach, zanechává zvíře čisté se svěží vůní.

6 hlavních účinků: hydratačni, sebo-regulačni, protilupový, dezodorizačni, tlumi nadměrné vypadavani chlupů a antioxidačni – ochrana proti volnym radikalům.

Multifunkční přípravek péče o kůži společnosti Dermoscent® přizpůsobený všem typům kůže a srsti zvířat, včetně jemných a přecitlivělých. Složený z účinných látek s optimálním složením polynenasycených mastných kyselin a aktivních bio difuzních látek, vitaminu E. Essential 6®spot-on byl testován veterinárními dermatology, aby byla zajištěna maximální tolerance a vysoká kvalita produktu pro Vaše zvířata.  


Indikace

Essential 6®spot-on obnovuje hydrolipidový film na kůži zvířete a udržuje ji optimálně hydratovanou; přírodní cestou pomáhá dosáhnout rovnováhy kožního ekosystému a posiluje kožní obranyschopnost, především funkci epidermální bariéry; čistí a pomáhá snižovat podráždění; dezodorizuje s respektem na přirozený pach zvířete; pomáhá snižovat vypadávání srsti a udržuje její růst.  


Hlavní ingredience:

Olej semínek konopí : bohaty na EFA

Olej semínek Neem : bohaty na EFA a antiseptický účinek

Synergie 10 esenciálních olejů (rozmarýn, levandule, hřebíček, cedr, oregano, máta peprná, kafr, kurkuma, libavka polehlá, tea tree) zajistí řadu vlastností, včetně antiseptického, zklidňujicího a protisvědivého.

Vitamín E: antioxidant 


Návod k použití

Na počátku ošetření aplikujte 1pipetu jednou týdně po dva po sobě jdoucí měsíce a pokračujte pravidelně a trvale pak každé 2 týdny s cílem garantování optimálního účinku.

Rozhrňte srst mezi lopatkami až je kůže viditelná. Vyprázdněte na kůži jeden nebo dva spoty. Díky bio-difuznímu účinku se Essential 6®spot-on rozptyluje po těle zvířete. Z tohoto důvodu se nedoporučuje zvíře koupat dva dny před a následující dva dny po aplikaci.

Upozornění: Přípravek je slučitelný v kombinaci s jakýmkoliv dalším spot.on přípravkem.

U dlouhosrstých plemen prosím kartáčujte místo aplikace 24 hodin po aplikaci z důvodů odstranění jakýchkoliv reziduí a umožnění kompletní difuze produktu na kůži.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o srst a kůži
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: