Vetericyn ušní kapky 88,5ml

Kód: 13855
365 Kč 302 Kč bez DPH
2 Dny
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Ušní kapky pro čištění a péči o rány a podráždění vnějšího ucha a zvukovodu. Pomáhají při pálení, štípání, svědění uší, postižení uší znečišťujícími látkami, kontaminanty a zápachem rány. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vetericyn ušní kapky / výplach pro čištění a péči o rány a podráždění vnějšího ucha a zvukovodu. Ulevují v případě pálení, štípání, svědění uší, postižení uší znečišťujícími látkami, kontaminanty a zápachem rány. Použití přípravku je bezpečné u všech druhů zvířat.

Pokyny k použití: Je-li na místě rány příliš mnoho srsti, dejte ji stranou. V případě nutnosti ji ostřihejte. Nastavte trysku kapátka. Postižené místo na uchu nebo uvnitř ucha saturujte přípravkem. Je-li nutno použít krytí, saturujte jej přípravkem Vetericyn při každé výměně. Opakujte 3-4krát denně, dokud se rána nezahojí. Oplachování není nutné. Rychlejšího hojení lze dosáhnout, jsou-li rány očištěné a udržovány vlhké. Přípravek je bezpečný při použití v okolí úst, nosu, uší a očí. Přípravek není určen na infekce vnitřního ucha

Bezpečný a netoxický
Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika
Nedráždivý a nevyvolávající senzibilizaci
Bezpečný při olízání nebo v případě požití
Bezpečný pro koťata

Složky: Účinné: Kyselina chlorná (HClO) (0,009 %) Neúčinné: Elektrolyzovaná voda (H2O), chlorid sodný (NaCl), fosfáty, chlornan sodný (NaClO)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: