CardioVet 90 tbl

Kód: 61036
387 Kč 337 Kč bez DPH
2 Dny
Můžeme doručit do:
30.11.2022

CardioVet je vhodným doplňkem pro psy s poruchou srdečního svalu zaviněnou kardiomyopatií a mitrální nedostatečností. Přípravek obsahuje vysoké koncentrace látek podporujících funkci srdečního svalu - L-karnitin, taurin, koenzym Q10, vitamín E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CardioVet pro psy s poruchou srdečního svalu zaviněnou kardiomyopatií a mitrální nedostatečností. Přípravek obsahuje vysoké koncentrace látek podporujících funkci srdečního svalu (taurin, L-karnitin). Může být podáván spolu s dalšími kardiálními medikamenty nebo v případě lehkých poruch jako přírodní produkt podporující funkci srdce. Produkt chrání srdeční buňky, potlačuje účinky volných radikálů a oxidativní stres, ovlivňuje hladinu vápníku v buňkách srdečního svalu a reguluje rytmus a intenzitu srdečních kontrakcí. A navíc je velmi chutný!

Složení: L-karnitin, taurin, koenzym Q10, vitamín E

Proč CardioVet ?

  • správně zvolená kompozice
  • kombinovaný účinek 
  • bezpečnost užívání - lze kombinovat s léky

Aktivní látky: L-karnitin, taurin, koenzym Q10, vitamín E.

CardioVet obsahuje: L-karnitin nezbytný pro tvorbu energie potřebné pro neustálou práci srdečního svalu. Taurin, jedna z nejdůležitějších látek pro správnou činnost a výživu srdce a také pro udržení jeho správného rytmu. Koenzym Q10, antioxidant nezbytný pro tvorbu energie v těle, chrání srdeční buňky před volnými radikály. Vitamin E chrání před negativními účinky volných radikálů. Vitamin E snižuje shlukování krevních destiček v koronárních tepnách, což zajišťuje stálý průtok krve cévami, které vyživují srdce. 

L-karnitin 540 mg, taurin 200 mg, vitamín E 120 mg, koenzym Q10, 10 mg.

Balení: 90 tablet

Dávkování:
<15 kg tělesné hmotnosti – 1 tableta 2 x denně
>15 kg tělesné hmotnosti – 2 tablety 2 x denně

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a léčiva pro psy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: