Dermoscent PYO spot dog 10-20kg

Kód: 47133
465 Kč 384 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
10.12.2020
Přípravek pro psy náchylné k pyodermii a malasseziové dermatitidě. Pomáhá při antibakteriální a protiplísňové léčbě, při kožních infekcích - čistící, zklidňující, hydratující účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dermoscent PYO spot dog 10-20kg: 4 pipety po 1,2ml

Dermoscent PYO spot dog je čistící spot-on pro optimalizaci řízení kožních infekcí, specificky vyvinutý pro psy náchylné k pyodermii a malasseziové dermatitidě. Díky svému účinku - čistícímu, zklidňujícímu a hydratujícímu -  pomáhá optimalizovat řízení kožních infekcí. PYOspot® je účinná a praktická adjuvantní péče v naprostém souladu k antibakteriální a protiplísňové léčbě.

Pyo-spot® čistí a pomáhá udržovat nebo rekonstruovat rovnováhu ekosystému kůže psa. Bez jakýchkoliv doplňků vůní. Pyo-spot® byl testován pod veterinární kontrolou k zajištění perfektní kožní tolerance a bezvadné kvality produktů pro Vaše zvířata.

 Patentovaný a exkluzivní rostlinný extrakt PhytoC-2® v synergické kombinaci s esenciálními oleji a specifickým extraktem Neem zajistí čistící účinek a preventivně pomáhá předcházet nerovnováze kožní mikroflóry a restartuje její rovnováhu. Tamanu olej společně s esenciálními oleji Levandule a Lemon Eucalyptus zklidňují kůži. Bohatý na esenciální mastné kyseliny (Ω3 a Ω6) pomáhá přípravek také udržovat kožní integritu, posiluje bariérovou funkci a znovuobnovuje kožní hydrataci. Unikátní a optimální spojení ingrediencí umožní Pyo-spotu pozoruhodnou čistící péči pro Vaše psy.


Hlavní ingredience

Olej semínek konopí: bohatý na EFA,

PhytoC-2®, patentovaný rostlinný extrakt konopných květů: antibakteriální a protiplísňový účinek,

Extrakty neem a ajowan : antiseptický účinek,

Rostlinný olej tamanu: zklidňující účinek,

Essenciální oleje palmarosa a savory: antiseptický účinek.

 

Návod k použití

Vyprázdněte obsah pipety PYOspot® poblíž postiženého místa přímo na kůži. Neaplikujte přímo na léze, ale v jejich blízkosti. V případě generalizovaných lézí aplikujte mezi ramena jeden nebo dva spoty jednou týdně tak dlouho, jak je nezbytné, po několik po sobě jdoucích měsíců a následujte rady veterináře. Nedoporučuje se zvířata koupat 2 dny před aplikací a následující dva dny po aplikaci. Není zapotřebí žádné masáže; díky svému biodifuznímu účinku se PYOspot® rozšíří po těle zvířete. Uspokojivé výsledky jsou dosaženy pravidelnou a nepřerušenou aplikací. Není neslučitelný v kombinaci s jakýmkoliv dalším spot-on přípravkem.


Uživatelské tipy

PYOspot® je určen především pro psy s rekurentními epizodami pyodermií nebo malasseziovými dermatitidami. Je doporučen jako adjuvatní péče k podpoře léčby mikrobiálního postižení kůže nebo jako jediná péče mezi dvěma relapsy. PYOspot® čistí a znovu nastoluje rovnováhu kožní mikroflóry, hydratuje kůži a obnovuje kožní bariéru. PYOspot® poskytuje účinou alternativu šampónům a zlepšuje řízení léčby snížením vedlejších účinků a antibiotické rezistence. Jeho jednoduchá aplikace a extremní kožní tolerance tak vytváří mimořádný soulad.

 
Opatření

Pro vnější užití zvířat; neužívejte vnitřně - nekonzumujte; chraňte oči před přímým kontaktem; uskladňujte mimo dosah dětí; nemáme k dispozici data o bezpečném užívání u štěňat mladších 3 měsíců;

 
Skladování

Chraňte před přímým světlem, vlhkostí a uschovávejte při teplotě 15-25°C; neuchovávejte po otevření pipety

 

 Balení

Pro psy 0-10kg: 4 pipety po 0,6ml

Pro psy 10-20kg: 4 pipety po 1,2

Pro psy 20-40kg: 4 pipety po 2,4ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Na léčbu bakteriální a kvasinkové infekce. Na svrab, plísně a roztoče
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: