Pro Plan Kitten Chicken 3 kg

Kód: 1307386701
600 Kč 522 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2020
Optimální výživa pro rostoucí koťata. Vhodné též pro březí a kojící kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO PLAN Kitten s OPTISTART - KUŘECÍ MASO A RÝŽE

 

 Zvýšená péče a optimální výživa pro rostoucí koťata. Vhodné též pro březí a kojící kočky. Obsahuje OPTISTART.

 

 Veterináři a odborníci pro výživu společnosti Purina vyvinuli nový komplex živin s názvem OPTISTART, který pomáhá budovat silný imunitní systém koťat. Speciální receptura krmiva PRO PLAN OPTISTART počítá s přísadami tělu vlastními jako je kolostrum (tvořící základ prvního mateřského mléka), vitamín E, omega 3 a 6 mastné kyseliny a další nezbytné látky (např. zinek), a to v množství, které zajišťuje optimální ochranu.

 

 PRO PLAN pro koťata obsahuje DHA, látku vyskytující se také v mateřském mléce, která je prospěšná pro vývoj zraku a mozku a optimální hladiny vápníku a fosforu, které zajišťují vývoj pevných kostí a zubů.

 

 

 

Vysoce chutná receptura s kuřecím masem a rýží jako hlavními složkami a s obsahem OPTISTART poskytuje vynikající výživu a zvýšenou péči pro koťata ve věku 2-12 měsíců.

 

 

 

 

 

 

“Natural Feline Protection“ - podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

 

    *

 

      Receptura s komplexem živin OPTISTART, který obsahuje přirozené protilátky z kolostra a antioxidanty podporující imunitní odpověď.

 

    *

 

      Přirozené protilátky vyskytující se v kolostru pomáhají nastolit rovnováhu mezi prospěšnými a potenciálně škodlivými bakteriemi v trávicím traktu a zvyšují tak pohotovost reakce trávicího traktu vůči infekcím.

 

    *

 

      Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním kuřecím masem a rýží.

 

    *

 

      Vyšší hladina bílkovin (40%) a energie v optimálním poměru podporuje zdravý růst a rozvoj svalové hmoty bez nadbytečného tuku.

 

    *

 

      Optimální množství vápníku a fosforu pro vývoj silných a zdravých zubů a kostí.

 

    *

 

      Rybí tuk, přirozený zdroj DHA, je důležitý pro rozvoj mozku a zraku.

 

 

 

KŮŽE A SRST:

 

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.

 

 

 

 

 

TRÁVENÍ:

 

Snížený obsah sacharidů napomáhá nezralému trávicímu systému koťat vstřebávat živiny z potravy. Výsledkem je správná konzistence stolice.

 

 

 

MOČOVÝ TRAKT:

 

Esenciální minerály a kontrola pH moči pro podporu rozvíjejícího se močového traktu.

 

 

 

IMUNITNÍ SYSTÉM:

 

OPTISTART pomáhá zvyšovat imunitní odpověď.

 

 

 

Krmný návod

 

Koťatům mladším 3 měsíců podávejte vlhčené krmivo PRO PLAN Kitten ve 3-4 dávkách v průběhu dne. Od 3 měsíců můžete postupně omezovat namáčení a podávat granule suché. Denní dávka pro březí a kojící kočky může dosáhnout 2-3 násobek doporučených denních dávek krmiva pro dospělé kočky.

 

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

 

 

 

Průměrné denní krmné dávky

 

Průměrné denní krmné dávky
Koťata

Věk (týdny)

Množství krmiva (g)

3 - 6
30 - 40
6 - 24
40 - 90
24 - 52
90 - 80
 

 

Průměrné denní krmné dávky
Březí a kojící kočky

Hmotnost (kg)

Množství krmiva (g)

2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 120
 

 

 

 

 Složení

 

Kuřecí maso (20%), rýže (14%), dehydrované vepřové bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší výrobky živočišného původu, kukuřičný škrob, pšeničná lepková moučka, sušená vejce, rybí tuk, pivovarské kvasnice, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, minerální látky, cholin chlorid, chlorid sodný, mlezivo. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 170 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1700 mg/kg. Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu, kyselina ortofosforečná.

 

 

 

Deklarované jakostní znaky

 

Bílkoviny 40,0%, tuk 20,0%, popel 7,0%, kyselina linolová min. 1,0%, vláknina 1,5%, vápník 1,3%, fosfor 1,0%, hořčík 0,1%.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro koťata
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: