Pro Plan Cat Sterilised Turky 3kg

Kód: 1307374045
600 Kč 522 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.10.2020
Granule pro dospělé kastrované a strerilizované kočky s krůtím masem a kuřetem. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO PLAN AFTER CARE s OPTIRENAL S S VYSOKÝM PODÍLEM KRŮTÍHO MASA A S KUŘETEM

Proč dávat Vaši kočce PRO PLAN AFTER CARE s OPTIRENAL

U kastrovaných a sterilizovaných koček dochází ke specifickým změnám, jako jsou snížená potřeba energie a zvýšené riziko tvorby močových kamenů. PRO PLAN After Care je krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček. Pomáhá udržet ideální tělesnou hmotnost, předchází nadměrnému příjmu energie, pomáhá regulovat hladinu glukózy v krvi a udržovat zdravé močové cesty.

Granule obsahují novou složku OPTIRENAL – specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

 
 
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Kastrované/sterilizované kočky mají nižší energetické potřeby, ale zároveň mají sklony k přejídání a vykazují zvýšené riziko tvorby močových kamenů. PRO PLAN AfterCare s vysokým podílem lososa a tuňákem je vysoce chutné krmivo speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich močového traktu. Kombinace dvou různých zdrojů rybích bílkovin v krmivu prokazatelně snižuje denní energetický příjem o 10%*. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene. Ochrana a udržování zdravých ledvin jsou klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři

a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí.

PRO PLAN. Chrání a vyživuje zároveň.

 
*Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004

 
 “Natural Feline Protection“ - podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

    * Vysoce chutná receptura s kombinací dvou zdrojů bílkovin z rybího masa, díky níž kočky mimovolně snižují příjem energie až o 10%, a která podporuje rozvoj svalové hmoty bez přebytečného tuku.
    * Vysoký podíl bílkovin (41%) a nerozpustné vlákniny s cílem snížit obsah stravitelných sacharidů  a zmírnit vstřebávání glukózy, což je výhodné pro kočky s nadváhou a se sklonem k potížím s metabolismem glukózy. Tato receptura také pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
   
* Receptura udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6) na základě pečlivé rovnováhy esenciálních minerálních látek, které snižují nezbytnou exkreci hydrouhličitanových iontů. Tato receptura také udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu kastrovaných koček, u nichž je vyšší riziko vzniku onemocnění dolních cest močových (FLUTD, Feline Lower Urinary Tract Disease).
    * Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
    * Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

 *Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004

 

KŮŽE A SRST:
Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.

 
TRÁVENÍ:
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pomáhají udržet dlouhotrvající pocit zasycení. 

 
MOČOVÝ TRAKT:
Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.


IMUNITNÍ SYSTÉM:
Vysoký obsah kvalitních bílkovin a vysoký obsah antioxidantů pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.


Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

 

 

Průměrné denní krmné dávky (g/den)

Hmotnost (kg)

Množství krmiva (g)

2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 120


 

Složení

Krůtí maso (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky. 

Doplňkové látky

Nutriční doplňkové látky

Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 300 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.

S antioxidanty.

 
Analytické složky
Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky - pro kastrované kočky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: